Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz aby byl mozliwy handel manuskryptami, tomami oraz kodeksami w TSO?

Głosujących
68. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak.

    42 61.76%
  • Nie.

    24 35.29%
  • Tak, ale mam propozycje...

    2 2.94%
  • Nie mam zdania.

    0 0%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 43

Wątek: Mozliwosc handlu manuskryptami, tomami oraz kodeksami.

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar Riddick77
    Dołączył
    16.09.2013
    Posty
    18
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Mozliwosc handlu manuskryptami, tomami oraz kodeksami.

    Chce zadac pytanie. Byc moze nie pierwszy raz ono padnie, ale...
    Czy w ogole brana pod uwage byla mozliwosc handlu manuskryptami, tomami oraz kodeksami?
    Osobiscie jestem za taka mozliwoscia. Dlaczego?... Juz uzasadniam:
    Prosze zauwazcie jedna rzecz. Sadze dosc istotna... Gracze na wysokim poziomie maja/produkuja manuskrypty, tomy oraz ksiegi nawet w tysiacach sztuk. Nic z nimi nie robia, bo juz nie maja takiej potrzeby. Albo poprostu przestali je produkowac. Zas gracze, ktorzy maja niski poziom w grze i tym samym mala ilosc dowodcow, geologow oraz odkrywcow musza poswiecac cale tygodnie a nawet miesiace na proby ich udoskonalenia.
    To bardzo prosto przeklada sie na bardzo, ale to bardzo zminimalizowane mozliwosci pozyskania np. dobrych lub bardzo dobrych nagrod, kiedy wysyla sie okrywce aby szukal "skarbow" (i innych), zwlaszcza podczas wszelkich wydarzen w grze. To jest TYLKO GRA. Ale skoro w nia gramy, to ma sprawiac, ze czas jej poswiecony bedzie przyjemny i fajny. Nie zas frustrujacy. Lub zajmujacy nam czas poza gra. Kiedy to trzeba pamietac o kolejnej rzeczy do zrobienia, bo inaczej nam przepadnie (to tylko przyklad).
    Rozumiem, ze gracze z wysokim lvl'em rowniez sie z tym kiedys borykali. Szacunek im za to. Tak bylo, ale to nie znaczy, ze tak byc musi. I zapewne czesc z nich bedzie przeciwna takiemu rozwiazaniu. Tylko mysle, ze tutaj "konserwatyzm" nie jest dobrym podejsciem. I chyba nalezy go zachowac dla innych zyciowych spraw . A teraz byc moze jest czas na zmiany?
    Ostatnio edytowane przez Riddick77 ; 11.01.2024 o 00:50

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    szczerze to jestem na NIE ale głosować nie będę by ankiety nie zepsuć
    zresztą to byłoby bez znaczenia bo i tak nic z tym nie zrobią, obojętnie ile byłoby głosów czy opinii

    ja to tak widzę, mam tysiące manuskryptów dzięki hołdom i drzewku (ale innych ksiąg hołd nie robi, więc innych jest ich mało) i chętnie bym je rozdał, ale w chwili gdy gra jedna na 10 osób w gildii, singli też resztka - głownie rozbabrane unity i dodatkowo jeden chłop niegramotny wykosili graczy (wiadomo kto, konkurencja pewnie ''bije brawo'' bo gdzieś ten zniechęcony gracz idzie ) to po co taka opcja?

    więc to byłoby czymś ODWROTNYM niż pomoc dla niskich leveli, bo raczej taki gracz eventowy nastawiłby produkcję na 3 miesiące i zrzucał to co zrobi do aktywnego gracza, a nie odwrotnie
    ale to i tak nie ma znaczenia bo w tej grze nie zadzieje się nic co by potrzebowało zbierać lub rozdawać księgi bo nie ma komu, ani po co
    -----------------
    a gdyby dali możliwość przesyłania tylko manuskryptów (paru nowym to potrzebne, a starych nie wzbogaci) to byłbym na TAK
    Ostatnio edytowane przez Aruzus ; 03.02.2023 o 17:35

  3. #3
    Początkujący Osadnik Awatar Riddick77
    Dołączył
    16.09.2013
    Posty
    18
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dziekuje Ci za opinie .
    A szczegolnie za ten ostatni wers.

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    18.09.2016
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Chetnie bym oddał ze 2000 manuskryptów

  5. #5
    Początkujący Osadnik Awatar Riddick77
    Dołączył
    16.09.2013
    Posty
    18
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez MAGICZNYJACEK Zobacz posta
    Chetnie bym oddał ze 2000 manuskryptów
    To nawet nie wymaga komentarza .

  6. #6
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Riddick77 Zobacz posta
    Czy w ogole brana pod uwage byla
    Nie byla bo oni od paru lat są na etapie nierobienia niczego poza angazowaniem minimalnych zasobow zeby utrzymac gre w dzialaniu, liczac ze ktos za to zaplaci jakiekolwiek pieniadze.

    Poza rozwałką jaką zafundowali przy migracji na nowy engine, to gdzies od 4 lat nie bylo widac jakichkolwiek przejawow myslenia o czymkolwiek. A i wtedy nieduzo.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  7. #7
    Początkujący Osadnik Awatar Riddick77
    Dołączył
    16.09.2013
    Posty
    18
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Hmmm. Smutna rzeczywistosc.

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Jestem na nie, wybaczcie. Gra ma jakieś założone kamienie milowe, które motywują. Bez motywacji nie byłoby chęci grania, bo po co. Daj początkującemu graczowi GodMode, wszystkie zasoby, a gwarantuję, że szybko opuści grę.
    Manuskrypty, tomy i kodeksy da się łatwo produkować w Specjalnym Magazynie Prowiantu, nie wiem w czym problem. Żeby nie musieć nic robić?

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    18.09.2016
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Glavo Zobacz posta
    Jestem na nie, wybaczcie. Gra ma jakieś założone kamienie milowe, które motywują. Bez motywacji nie byłoby chęci grania, bo po co. Daj początkującemu graczowi GodMode, wszystkie zasoby, a gwarantuję, że szybko opuści grę.
    Manuskrypty, tomy i kodeksy da się łatwo produkować w Specjalnym Magazynie Prowiantu, nie wiem w czym problem. Żeby nie musieć nic robić?
    Nadal oddam 2000 manu Nawet nowym graczom bez Specjalnego Magazynu Prowiantu

  10. #10
    Początkujący Osadnik Awatar Riddick77
    Dołączył
    16.09.2013
    Posty
    18
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Glavo Zobacz posta
    Jestem na nie, wybaczcie. Gra ma jakieś założone kamienie milowe, które motywują. Bez motywacji nie byłoby chęci grania, bo po co. Daj początkującemu graczowi GodMode, wszystkie zasoby, a gwarantuję, że szybko opuści grę.
    Manuskrypty, tomy i kodeksy da się łatwo produkować w Specjalnym Magazynie Prowiantu, nie wiem w czym problem. Żeby nie musieć nic robić?
    Jezeli glowna lub jedyna motywacja do gry w TSO ma byc "ten kamien milowy", to ja rowniez nie znajduje sensu gry. Ale dzieki za opinie. Pozdrawiam.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.