Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz aby byl mozliwy handel manuskryptami, tomami oraz kodeksami w TSO?

Głosujących
70. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak.

    44 62.86%
  • Nie.

    24 34.29%
  • Tak, ale mam propozycje...

    2 2.86%
  • Nie mam zdania.

    0 0%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 43

Wątek: Mozliwosc handlu manuskryptami, tomami oraz kodeksami.

  1. #31
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez HeyHoLetsGoo Zobacz posta
    Pomimo roku +grania, nie mam wszystkich odkrywcow na max wycwiczonych, geologow , a generalow mam tylko tych ktorych najczesciej uzywam
    pomimo 12 lat grania nie mam wycwiczonych ani geologow ani odkrywcow, a generalow moze z siedmiu bo reszta to strata ksiazek.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  2. #32
    Początkujący Osadnik Awatar Riddick77
    Dołączył
    16.09.2013
    Posty
    18
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez HeyHoLetsGoo Zobacz posta
    nie masz pojecia ile kosztowalo mnie wyfarmienie samemu manuskryptu, ile razy musialem przejsc cala wyprawe po tom a takze zdobyc codex. Zamiast dawac mozliwosc handlu za jakies nedzne pieniadze ktore w tej grze i tak latwo zdobyc lepiej prosciej i szybciej co juz pisalem wiele razy - wystarczy podniesc % szansy na otrzymanie owej nagrody ze skonczonej przygody. Teraz chcialbys handel ksiazkami, za chwile ktos inny wpadnie na pomysl dajmy mozliwosc wysylania prezentow za klejnoty wszystkiego ze sklepiku, i wiele wiele innych cudacznych pomyslow ktore do konca zepsuja ta gre. Juz teraz wiele osob nie robi nic, loguje sie od eventu do eventu a ty chcesz jeszcze bardziej wszystko ulatwiac..nie tedy droga.
    Powtorze... Szkoda, ze tak myslisz.
    Nie zgadzam sie z Twoja argumentacja. Ale dziekuje za wypowiedz.
    Zas jesli to takie irytujace, to moze warto pomyslec o zajeciu sie czyms spokojniejszym niz gra "www"?
    Tylko sugeruje. Milej gry. Pozdrawiam.

  3. #33
    Osadnik
    Dołączył
    11.11.2022
    Posty
    86
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Riddick77 Zobacz posta
    Powtorze... Szkoda, ze tak myslisz.
    Nie zgadzam sie z Twoja argumentacja. Ale dziekuje za wypowiedz.
    Zas jesli to takie irytujace, to moze warto pomyslec o zajeciu sie czyms spokojniejszym niz gra "www"?
    Tylko sugeruje. Milej gry. Pozdrawiam.
    to powiedz mi prosze jaki cel ma ta zmiana, widze grasz bez mala 10 lat. czyli powinienes miec wszystkie w opor. Po co chcesz moc handlowac ksiazkami ? - widze wytlumaczenia tylko 2 lub 3 o ktorych juz wspomnialem. Zakladajac ze 1 manuskrypt wyceni sie srednio na 100tysiecy monet - co ci da ze sprzedaz 100-200-300 ksiazek? zarobisz kolejne 5-10-50 milionow ktorych na 80 lvl przy 10 latach gry nie jestes w stanie wydac ani przejsc.

    Nie przemawia do mnie zupelnie argument o pomocy mlodszym graczom - bo im nie trzeba dawac wszystkiego na tacy - wystarczy ze BB rozwiaze to w inny prostrzy skuteczniejszy sposob. Zobacz jak % wyglada zdobycie ksiazek - wystarczy zmienic kazda z liczb w kodzie i juz zamiast 15 % mamy 30%, zamiast 20% mamy 40..itd.. Podanie wszystkiego na tacy konczy sie tym ze ktos nowy komu chcemy pomoc na niskim lvlu nagle dostaje wszystko- o nic nie musi sie martwic- ma jak paczek w masle- w skutek czego jest duza szansa ze sie ta gra szybko znudzi.

    Mnie bardzo pochlonelo wbijanie i wyczekiwanie na budowe nowych koszar, na budowe nowego wojska 51+, na mozliwosc zdobycia manuskryptow z przygod etc etc- mialem co robic w tej grze, byl jakis sens dochodzenia do czegos samemu bo nikt inny nie mogl tego podac na tacy.
    Ostatnio edytowane przez HeyHoLetsGoo ; 14.01.2024 o 05:17

  4. #34
    Początkujący Osadnik Awatar Riddick77
    Dołączył
    16.09.2013
    Posty
    18
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Twoje wyliczenia sa "wyssane z palca". Nie masz racji. A dyskusja z Toba nie ma sensu, bo wciaz powtarzasz: "ja", "ja", "ja".
    I to jest Twoj problem. A "monety" sa kiepskim zasobem do wymiany.
    Skoro tego nie wiesz, to prosze pograj troche dluzej i nie mecz siebie i innych.
    Ostatnio edytowane przez Riddick77 ; 14.01.2024 o 13:55

  5. #35
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.09.2021
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    HeyHoLetsGoo, masz takie podejście do życia jak Amerykanie do zmian w służbie zdrowia. Nie chcesz, żeby inni mieli łatwiej, bo Ty nie miałeś łatwiej. Ciebie jak piszesz "kosztowało" wyprodukowanie manuskryptów, więc dlaczego inni mają mieć łatwiej? Ty musiałeś, jak piszesz przechodzić wiele razy wyprawę, więc dlaczego teraz inni nie będą musieli? Ty miałeś wolniej i trudniej, to dlaczego teraz inni mają mieć "szybciej i taniej"? Zamiast chcieć komuś ułatwić życie, Ty raczej wybierasz podejście "ja miałem ciężko, więc dlatego inni też muszą mieć ciężko".

    Moim zdaniem to jest jedyny Twój powód. Nie możesz znieść myśli, że Ty włożyłeś w grę swój czas i zapał, a inni będą mieć od ręki. Szkoda, ponieważ takich ludzi jak Ty jest niestety masa na tym świecie. Wiele projektów, które byłyby na korzyść społeczeństwa są blokowane właśnie przez takie osoby jak Ty z takim właśnie podejściem do życia "ja cierpiałem, więc inni też niech cierpią".

  6. #36
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    507
    Serwer
    Nowa Ziemia
    "Nie wie ze można stawiać budynki po 650 pop na 1 działke" opowiedz- "ciekawe budynki musisz miec w drzewku" a w którym miejscu ja pisze o drzewku???????

    Za to ty na innej dyskusji piszesz : "Ale gdyby np mozna bylo stawiac budynki o pojemnosci np 200 300 mieszkancow - zajmujace nie wielka powiezchnie - to pewnie sam bym zaczal grac aktywniej aby kiedys wbic to co tam by czekalo)" - cytat przekopiowany pisownia oryginalna - wiec objaśnij mi czego ty nie rozumiesz a czego ja nie rozumiem w twej wypowiedzi???

    Cytat Zamieszczone przez HeyHoLetsGoo Zobacz posta
    Naucz sie czytac ze zrozumieniem,
    Najczelniejszej brak zrozumienia innym zarzucają ci co sami najwięcej bełkoczą..
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  7. #37
    Osadnik
    Dołączył
    11.11.2022
    Posty
    86
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Zee4c Zobacz posta
    "Nie wie ze można stawiać budynki po 650 pop na 1 działke" opowiedz- "ciekawe budynki musisz miec w drzewku" a w którym miejscu ja pisze o drzewku???????

    Za to ty na innej dyskusji piszesz : "Ale gdyby np mozna bylo stawiac budynki o pojemnosci np 200 300 mieszkancow - zajmujace nie wielka powiezchnie - to pewnie sam bym zaczal grac aktywniej aby kiedys wbic to co tam by czekalo)" - cytat przekopiowany pisownia oryginalna - wiec objaśnij mi czego ty nie rozumiesz a czego ja nie rozumiem w twej wypowiedzi???

    Najczelniejszej brak zrozumienia innym zarzucają ci co sami najwięcej bełkoczą..
    budynki o duzej pojemnosci sa tylko z eventow tudziez za klej na eventach. Z drzewka masz o pojemnosci maxymalnie 120. Prawda? zatem nie trudno bylo sie domyslec ze chodzi aby po odblokowaniu mozliwosci levelowania 80+ dodali cos co by motywowalo ludzi do wbijania tych nowych poziomow ktorych pewnie wbijanie pochloneloby dlugie miesiace, i w tym kontekscie wspomnialem o budynkach z populacja np 200-300 co by bylo jakims bodzcem do tego maratonu.

    to pewnie sam bym zaczal grac aktywniej aby kiedys wbic to co tam by czekalo
    wystarczylo to przeczytac - i juz bys wiedzial ze chodzilo o levelowanie na wyzsze poziomy jesli tam czekalaby jakas wymierna nagroda (np owe budynki) bo teraz nie potrzebujesz levelowac- syatrczy ze logujesz sie w event i sobie kupisz za walute - dla mnie to proste, jak widac nie dla kazdego.
    Ostatnio edytowane przez HeyHoLetsGoo ; 15.01.2024 o 11:21

  8. #38
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez HeyHoLetsGoo Zobacz posta
    po odblokowaniu mozliwosci levelowania 80+ dodali cos co by motywowalo ludzi do wbijania tych nowych poziomow ktorych pewnie wbijanie pochloneloby dlugie miesiace, i w tym kontekscie wspomnialem o budynkach z populacja np 200-300 co by bylo jakims bodzcem do tego maratonu.
    Jesli chcesz w miare regularnie wbijac duze ilosci expa (a biorac pod uwage wykladnicze skalowanie expa potrzebnego na level na wyzszych levelach beda to bardzo duze ilosci expa) to na biezaco wydajesz i produkujesz armie, wiec gorna granica populacji nie ma kompletnie zadnego znaczenia.

    Ja wisze na 43k a w czasie aktywnego grania uzywalem z tego moze 25-30% bo kazde wyprodukowane dziennie 2.5k wojska ginelo nastepnego dnia.

    Dotykasz wlasnie jednego z glownych problemow tej gry, tj. z punktu widzenia designu sufit mozliwosci w tej grze jest zawieszony tak nisko, ze zostal osiagniety lata temu. I w zasadzie jesli gra nie zostanie gruntownie przekonstruowana, i nie wymysla czegos kompletnie nowego to nic co Ci moga zaoferowac nie ma praktycznie zadnej wartosci uzytkowej, bo i tak bedzie sie krecilo wokol dawania wiecej tego samego co juz masz w nadmiarze.

    Znaczy moze Ty nie masz, ale 99% innych ma.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  9. #39
    Początkujący Osadnik Awatar Riddick77
    Dołączył
    16.09.2013
    Posty
    18
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez MoniaIza Zobacz posta
    HeyHoLetsGoo, masz takie podejście do życia jak Amerykanie do zmian w służbie zdrowia. Nie chcesz, żeby inni mieli łatwiej, bo Ty nie miałeś łatwiej. Ciebie jak piszesz "kosztowało" wyprodukowanie manuskryptów, więc dlaczego inni mają mieć łatwiej? Ty musiałeś, jak piszesz przechodzić wiele razy wyprawę, więc dlaczego teraz inni nie będą musieli? Ty miałeś wolniej i trudniej, to dlaczego teraz inni mają mieć "szybciej i taniej"? Zamiast chcieć komuś ułatwić życie, Ty raczej wybierasz podejście "ja miałem ciężko, więc dlatego inni też muszą mieć ciężko".

    Moim zdaniem to jest jedyny Twój powód. Nie możesz znieść myśli, że Ty włożyłeś w grę swój czas i zapał, a inni będą mieć od ręki. Szkoda, ponieważ takich ludzi jak Ty jest niestety masa na tym świecie. Wiele projektów, które byłyby na korzyść społeczeństwa są blokowane właśnie przez takie osoby jak Ty z takim właśnie podejściem do życia "ja cierpiałem, więc inni też niech cierpią".
    Dziekuje za Twoja wypowiedz. Mysle tak samo. Pozdrawiam .

  10. #40
    Początkujący Osadnik Awatar Riddick77
    Dołączył
    16.09.2013
    Posty
    18
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zapraszam do glosowania i wyrazenia swojej opini o ankiecie. Pozdrawiam.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.