Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: same wracające budynki do menu gwiazdy

  1. #1
    Osadnik Awatar jarekpolak1
    Dołączył
    07.08.2012
    Posty
    85
    Serwer
    Czarci Gaj

    same wracające budynki do menu gwiazdy

    Jak to możliwe że 3 różne budynki same przeniosły się do gwiazdy? Jestem pewien że ja tego nie zrobiłem gdyż wczoraj kliknąłem na rozbudowę Cudowny Zimowy Dom Mieszkalny na lvl 12 a dziś jakoś ten budynek znal;azł się w gwiezdzie ....straciłem 10k zaprawy + 15k monet ,ale to pikuś bo do tego jeszcze do gwiazdy poleciały dwa inne budynki ....na mojego kompa nikt mi nie wchodził więc nie kumam o co chodzi.....

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    19.05.2012
    Posty
    178
    Serwer
    Czarci Gaj
    U mnie w niektórych miejscach budynek wraca do gwiazdy juz na etapie budowania. Musze wtedy zbudowac go w innym miejscu i przestawic tam gdzie chce. Najwiekszy problem z tym stwarzają wspaniałe rezydencje, ale także domki na wodzie i inne eventowe

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Rozwiązanie tego problemu jest banalnie proste stawiasz budynek i czekasz aż pojawi się odliczanie procentowe budowy dopiero wtedy możesz zacząć budowę kolejnego budynku tego samego typu. W przypadku zniknięcia budynku wystarczy reset. Problem ten występuję w przypadku postawienia za szybko 2 budynków a nie miejsca gdzie się stawia

  4. #4
    Osadnik Awatar jarekpolak1
    Dołączył
    07.08.2012
    Posty
    85
    Serwer
    Czarci Gaj
    Te budynki już tam stały długo ...Cudowny Zimowy Dom Mieszkalny stał już tam długo conajmniej pół roku właśnie podnosiłem na lvl 12 a na drugi dzień znalazł się w gwiezdzie .... to tak ja by ktoś wszedł na moje konto i je usunął do gwiazdy ...nikt oprócz mnie nie ma dostępu do mojego komputera .... nawet w historii chrome sprawdzałem wejście na stronę i były tylko moje wejścia...

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    19.05.2012
    Posty
    178
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dokładnie właśnie tak, mam już stojące np. wspaniałe rezydencje. Są miejsca w których po prostu nie da się u mnie ich postawić, musze tam przestawiać już wybudowaną . Regularnie to przerabiam bo wywalam wspaniałe rezydencje jak trzeba budować cmentarze, farmy kwiatów itp.

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.