Odpowiedz w tym wątku
Strona 18 z 45 PierwszyPierwszy ... 8 16 17 18 19 20 28 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 449

Wątek: Problem z zalogowaniem

  1. #171
    Osadnik
    Dołączył
    20.01.2019
    Posty
    41
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez slonzok1965 Zobacz posta
    Taaa dają nam po 100 kwiatków i uznają że nic się nie stało a moje 18 przemysłowych kopalń poszło w piach nie mówiąc o waszych stratach!masakra,chyba dam sobie spokój z gierką jest po temu powód tylko żal spędzonego czasu...
    Otóż to gdybym był na początku przygody z TSO czym prędzej usunął bym konto i wymazał z pamięci że próbowałem w to grać, ale jak sobie pomyślę ile czasu poświęciłem na rozbudowanie całej wyspy itp. to faktycznie żal. I pewnie sporo graczy tylko dlatego jeszcze nie rzuciło tego w p......u.

  2. #172
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.12.2019
    Posty
    21
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez rafmir Zobacz posta
    Dzisiaj raczej nic się już nie zmini, ale jutro zajrzy Penelopa zapyta czy napewno, poprosi o wyczyszczenie ciasteczek,taki lek na wszystko, zgłosi problem i koło południa może gra zadziała. Nie ma co narzekać, bo przecież kwiatki nam podczas aktualizacji wymienią na monety 1 do 1 i do tego w ramach rekompensaty dostaniemy po 100 półmisków ryb albo nawet 100 pożywnych kanapek.
    Dokładanie tak jak piszesz i szlak trafi całe wydarzenie

  3. #173
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2023
    Posty
    69
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    nie lubią nas niemiaszki... nie lubią...

  4. #174
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.09.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    wszystko da się odrobić w kolejnym ewencie za rok )))))) Brawo BB.

  5. #175
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.09.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Penelopa ma weekend i ma to w głębokim poważaniu

  6. #176
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.12.2019
    Posty
    21
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez arczipila Zobacz posta
    Otóż to gdybym był na początku przygody z TSO czym prędzej usunął bym konto i wymazał z pamięci że próbowałem w to grać, ale jak sobie pomyślę ile czasu poświęciłem na rozbudowanie całej wyspy itp. to faktycznie żal. I pewnie sporo graczy tylko dlatego jeszcze nie rzuciło tego w p......u.
    Niestety mam podobne zdanie - kilka lat gram w tą grę i tylko szkoda czasu było bo jest coraz gorzej... mimo nowych budynków i innych bajerów coraz gorzej to działa bo nie działa jak widać .

  7. #177
    Ancymoniusz
    Cytat Zamieszczone przez zenek10m Zobacz posta
    Zmienią coś w końcu , bo ciągłe kombinowanie nie ma sensu
    Gdyby mieli coś zmienić, to od ponad 10 lat nie pierd,,,li by się z tą grą naszpikowaną błędami, jak dobra kasza skwarkami.

  8. #178
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2023
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Tragikomedi ciąg dalszy . Dwa albo trzy razy w tygodniu to samo . Tak jak kolega Ancymoniusz pisze 10 lat i nic nie robią .

  9. #179
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2023
    Posty
    69
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ważne, że sklep działa, można ojraski zarobić na nas.

  10. #180
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.11.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Jestem ciekaw jak ludziom zrekompensuja takie wspaniałe zakończenie eventu.... u mnie bedzie to 4k kwiatków w d....e... Wspolczuje jak ktos zaplanował zakupy na sam koniec

Odpowiedz w tym wątku
Strona 18 z 45 PierwszyPierwszy ... 8 16 17 18 19 20 28 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.