Odpowiedz w tym wątku
Strona 38 z 45 PierwszyPierwszy ... 28 36 37 38 39 40 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 371 do 380 z 449

Wątek: Problem z zalogowaniem

  1. #371
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.10.2017
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    od wczoraj mam młotkowego na ekranie...

  2. #372
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.11.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    od wczoraj gra nie działa. Support wysyła śmieszne wiadomości aby sprawdzić ponownie ciasteczka, cache. No ręce opadają co w tej firmie się wyrabia...

  3. #373
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    img.liczniki.org/20230316/mlotkowy-1678996833.png


    Ten gość z obrazka jest jak niezmordowany nie do zatrzymania przez techników z B_B.
    Ostatnio edytowane przez MIRASSSEK1 ; 16.03.2023 o 22:08 Powód: brak grafiki

  4. #374
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Dzisiaj druga doba, że nie da się zalogować. Z przeglądarki i klienta nie da się wejść (grać). Logowanie OK. Żadne czyszczenie nie pomaga. Ponieważ duża część Doliny Odkr. ma to samo, więc nie jest to problem indywidualny a grupowy (po stronie sprzetu). Serwer jest uszkodzony. Z tego co wiem też nie da się wejść na rozpoczęte przygody oraz do znajomych z uszkodzeniem. To ewidentnie świadczy o błędzie w serwerze.

  5. #375
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez MODELKASZCZECIN Zobacz posta
    Hejka ) u mnie normalnie drwala tłukę . Może to wina systemu , już cos było przedtem ze jak ktoś miał 7 i 8 to nie mógł wejść w grę.
    Hej MODELKASZCZECIN może wejdż na moja wyspe i rzuć pare premek lub do kogo innego ze znajomych którzy tu pisza że nie moga się zalogowac . Potem napisz tu czy się udalo i nie pisz bzdur na temat winy mojego systemu . Nastepnym razem życze Ci żeby awarja dotkneła Twojej wyspy . To nie jest pierwsza ani ostatnia taka sytacja ,że cześć Graczy nie może się zalogować. Niedawno była podobna sytuacja tylko akurat ja mogłem. To nie jest wina systemu na komputerach graczy ani żadnych ciasteczek, czy internetu . Nieda sie zalogowac ,ani z domu ,ani z pracy ,ani z klienta ani przegladarki od sasiada który ma innego dostawce neta,czy z telefonu . Także daruj sobie opowieszci o Systemach bo poprostu nie znasz się . Najgorsze jest to że reakcja na nasze informacje spotyka sie z ignorancja ze strony B_B.
    Dopiero o 24 godzinach od awari sprawa zostala przekazana technkom , ale że już bylo po 13-tej to się nie opłaca zaczynać. Dzis mamy piątek wiec waiadomo , piatek ,piąteczek , piątunio weekendu początek aby do 17-tej .Pewnie sie zobaczymy w poniedzialek .Pozdrawiam Graczy którzy sie moga zalogować.
    Ostatnio edytowane przez MIRASSSEK1 ; 17.03.2023 o 08:38

  6. #376
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.10.2015
    Posty
    4
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    kolejny dzień i kolejny bez tso....

  7. #377
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.11.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    3 dzień z rzędu gra nie działa... Nie da się zalogować z żadnej przeglądarki, z żadnego urządzenia.

  8. #378
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.02.2019
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja mam tak samo - ani portable klient, old ani w przeglądarce...

  9. #379
    Początkujący Osadnik Awatar gnusław
    Dołączył
    12.08.2014
    Posty
    11
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Powinni zaproponować chętnym bezstratną migrację na inny,sprawny serwer.Bez konieczności likwidacji obecnego konta.W końcu to kilka lat logowania.Myślę że po tygodniu mogliby go wyłączyć z braku graczy.

  10. #380
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie,

    Uprzejmie informuję, za około 10 minut nastąpi reset serwera.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Odpowiedz w tym wątku
Strona 38 z 45 PierwszyPierwszy ... 28 36 37 38 39 40 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.