Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Wysoka cena klejnotów

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Kolonia

    Wysoka cena klejnotów

    Witam.
    Dawno nie odwiedzałem tej giereczki, więc z ciekawości wszedłem żeby zobaczyć cenę klejnotów i omal nie spadłem z fotela, jak zobaczyłem te ceny 30 dni premki 2500, a za 39,90 jest około 2k klejnotów, przecież to jest jakaś kpina i żal, nikt przy zdrowych zmysłach tego nie kupi, więc chyba to na tyle z tej giereczki, zobaczyłem i podziękuję.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    27.10.2018
    Posty
    148
    Serwer
    Nowa Ziemia
    masz dwie ścieżki gry bez kupowania klejnotów i z kupowaniem nikt Cie nie zmusza przecież ładować kasy w grę btw roczne premium kosztuje 20,000 kleju a pakiet przy promocji 125 % 399,90 zł za co masz 54,400 więc wychodzi duuuuużo taniej

  3. #3
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie,

    ceny klejnotów jak i promocje "Happy Hours", ustalane są przez dział marketingu. Dziękuję za Twoją opinię, zostanie przekazana wyżej.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Są promocje na klejnoty większe niż x2? Jeśli tak to kiedy mniej więcej?

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    27.10.2018
    Posty
    148
    Serwer
    Nowa Ziemia
    standardowo masz 100% dawno już nie widziałem tych 125% o których pisałem w styczniu te za 100% dość często się pojawiają z 2 razy jak nie lepiej na miesiąc wiec jesli chcesz kupować to tylko podczas happy hours jest to najbardziej opłacalne

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.