Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Kolonie

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.07.2016
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Kolonie

    Cześć,

    Chciałem rozbudować zamek na wodzie. Ale niestety kolonie nie działają do końca.
    nie można stawiać swoich budynków na kolonii. Nie można też zmieniać wojska. Wszystkie ataki są na czuja.
    Używam przeglądarki chrome. Czy są jakieś plany na zrobienie tej części gry?

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    przecież w expedycjach idzie zmieniać wojo , w trakcie ataku.
    tu więcej info:

    https://settlersonlinewiki.eu/eksped...wanie-kolonii/
    github.com/fedorovvl/tso_client/releases/tag/v.1.3

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.07.2016
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Kiedyś mogłem zmieniać cały czas. Od kiedy jest unity nie mogę nic z tym zrobić. Wysyłam w ciemno.

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2018
    Posty
    35
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie widać animacji walczącego wojska i nie można zmienić wojska w odpowiednim momencie. Naprawcie to.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.09.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mało tego ze nie widać... brak możliwości zmiany wojska podczas ataku to jeszcze nie można postawić obozów z wojskiem po zdobyciu ,jeden dzień i po kolonii.
    Nie podoba nam się to...

  6. #6
    szYsZkoR
    podobno rezygnacja z unity robi wrażenie jakby taki problem nigdy nie istniał

  7. #7
    Początkujący Osadnik Awatar Marcocentofe
    Dołączył
    02.01.2013
    Posty
    14
    Serwer
    Nowy Świat
    dla mnie starego weterana to system walki w koloniach jest całkowicie pomylony a to że różni się od walk na wszystkich wyprawach ale to wszystkich to wiemy ico robi się aby przyciągać czy zachęcać nowych graczy ,,nic więcej ,, osobiście tylko zacząłem kolonie i na tym koniec ,, sustem walk mnie dobija i dalej mnie kolonie nie interesuja
    pozdrawiam wszystkich kolonistów

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    20.01.2019
    Posty
    41
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Przejdź na klienta i będziesz mógł normalnie zmieniać wojo podczas ataku.

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    System walki był zaplanowany specjalnie jako odmiana od nudnego i banalnego systemu walk na normalnych wyprawach. Robienie kolejny raz tej samej przygody/wyprawy wg scenariusza jest nudne do zygu a kolnie bardzo lubiłem robić bo można było aktywnie na bieżąco zaplanować trasę generała i aktywnie BEZ scenariusza dobierać wojsko. W zależności czy na czas czy na PD zupełnie inaczej planowana była walka. Pisze w czasie przeszłym bo poza satysfakcją (i wpisem rankingowym za najlepszy wynik miesiąca w Europie ;D) ilość nagród jest żałosna i popostawienu zamku na wodzie jest to strata czasu niestety tylko.
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  10. #10
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    Dla mnie to ciekawa odskocznia. Tyle że sama gra tak daje czesto eventy że w sumie mało kto sobie głowe zawraca koloniami. Nie ma żadnych specjalnych zysków w tych walkach o kolonie poza samą zabawą w coś troszke innego. Są do tego ciekawe poradniki pisane przez mądrych graczy co ładnie wyjasniają. Żeby do tego zamku ostatniego dojśc to jednak trzeba tysiące bitew chyba, wiele dni i morze surowców stracić na bronie (stal, żelazo) co przy takim średnim podejściu powinno zająć lata i nie ma co się spinać, bo może nigdy nie nastapić. Mnie ktoś ostrzegł aby tego nie próbowac na przeglądarkach bo cos tam nie działa więc testowałem z klienta zewnetrznego na flashu i sie udało. Kiedyś jeszcze spróbuje.
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.