Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie Bożonarodzeniowe 2022 - Dyskusja

  1. #1
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie Bożonarodzeniowe 2022 - Dyskusja


    Drodzy Osadnicy,

    Zapraszamy do podzielenia się opiniami na temat najnowszego Pamiętnika Dewelopera.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    27.08.2012
    Posty
    126
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mam pytanie do Penelopy ... dlaczego na niemieckiej stronie podawana jest godzina faktycznego wrzucenia informacji przez BB, a u nas ta godzina (za każdym razem!) nie ma nic wspólnego z rzeczywistością?
    Bardzo proszę o odpowiedź

    Edit:
    Wybacz Penelopo:
    - że pozwoliłam sobie mieć pytanie
    - że miałam czelność je zadać
    - że śmiałam prosić o odpowiedź
    Myślałam, że od tego jest forum, a odpowiadanie na pytania to część Twojej pracy, ale jak zwykle się myliłam.
    I tak, cały mój edit to sarkazm.
    A, i nie liczę już na odpowiedź
    Dziękuję i pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez G0514 ; 14.12.2022 o 17:35

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    15.07.2012
    Posty
    64
    Serwer
    Nowy Świat
    Wkradł się mały błąd podczas tłumaczenia w "STOŁÓWKA NA ŚWIEŻYM POWIETRZU", przy opisie 4 poziomu zamiast po polsku opis jest po angielsku w Efekcie. "Units get a +16% bonus health and +8% bonus attack damage." zamiast "Jednostki otrzymują +16% bonusu do zdrowia, zwiększa siłę ataku jednostek o +8% bonus" jeżeli trzymamy się pozostałych tłumaczeń

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nowy budynek: Absurdalnie Wielka Beczka. Rozumiem że BB zleca jakiemuś grafikowi opracowanie nowego budynku, tylko dobrze by było poinformować takiego grafika jak działa mechanika gry, czyli, że osadnicy wchodzą/wychodzą do magazynu po prawej stronie, nie po lewej, no i dzięki takiej informacji grafik by stworzył drzwi (wejście) po prawej stronie, a nie po lewej. To samo dotyczy budynków takich jak Magazyn Tiki i Przeklęta Wieża, niby fajnie, ale nie do końca, w przeklętej wieży osadnicy wchodzą przez mur, a w tiki przez ścianę.

    Przykład gdzie wchodzą i wychodzą osadnicy (zielona kropka), tutaj powinno być wejście. Niby nic, ale jakieś zasady "muszom" być :P


  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    27.10.2018
    Posty
    148
    Serwer
    Nowa Ziemia
    to nie jest grafika magazynu beczki

  6. #6
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Priapos Zobacz posta
    Wkradł się mały błąd podczas tłumaczenia w "STOŁÓWKA NA ŚWIEŻYM POWIETRZU", przy opisie 4 poziomu zamiast po polsku opis jest po angielsku w Efekcie. "Units get a +16% bonus health and +8% bonus attack damage." zamiast "Jednostki otrzymują +16% bonusu do zdrowia, zwiększa siłę ataku jednostek o +8% bonus" jeżeli trzymamy się pozostałych tłumaczeń
    Hey Priapos,

    dziękuję za zwrócenie uwagi!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Bardzo rozczarowujące, że nie ma mnożonych dropów choć z niektórych przygód. 80 lvl nie mają po co grać, za gwiezdne monety i tak nie da się nic kupić więcej niż się codziennie kupuje, wiec tysiące ich zalegają w gwiazdach. Nie można nimi handlować, po co one graczom z 80 lvl? Zwykłe dropy i surke chociaż sprzedać można, a tak nie ma żadnej motywacji, wejdź wyślij odkrywców - wyjdź. Wspaniały pomysł na spędzanie czasu z grą like może na 15 min. Bardzo bardzo smutne, że nie dbacie o graczy, którzy tak długo z Wami są. Jestem rozczarowana.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.06.2014
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    nie mogę zalogować przez clienta jak również przez unity. Wyskakuje komunikat w jednym i drugim przypadku logowania: "W tym obszarze wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie".

  9. #9
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Yokel Zobacz posta
    Bardzo rozczarowujące, że nie ma mnożonych dropów choć z niektórych przygód. 80 lvl nie mają po co grać, za gwiezdne monety i tak nie da się nic kupić więcej niż się codziennie kupuje, wiec tysiące ich zalegają w gwiazdach. Nie można nimi handlować, po co one graczom z 80 lvl? Zwykłe dropy i surke chociaż sprzedać można, a tak nie ma żadnej motywacji, wejdź wyślij odkrywców - wyjdź. Wspaniały pomysł na spędzanie czasu z grą like może na 15 min. Bardzo bardzo smutne, że nie dbacie o graczy, którzy tak długo z Wami są. Jestem rozczarowana.
    zawsze było bez dropów. I dla mnie jest to właśnie najlepsza opcja na event świąteczny. Żadnej spiny

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.03.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie Bożonarodzeniowe 2022

    Patrząc na kalendarz wydarzenia to się zastanawiam o jakich świętach i wydarzeniach tu mowa bo wszystkie świąteczne dni i nawet nowy rok mają zwykłe prezenty ....... a gdzie poupychano prezenty ? w dniach które dla całości świąt nie mają żadnego znaczenia . ... No może jest to jakiś nowy kalendarz Żymiański .
    Hmmm .....

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.