Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie Bożonarodzeniowe 2022 - Dyskusja

  1. #11
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Jozek1202 Zobacz posta
    nie mogę zalogować przez clienta jak również przez unity. Wyskakuje komunikat w jednym i drugim przypadku logowania: "W tym obszarze wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie".
    Hej Jozek,

    Klient nie jest przez nas wspierany i gra poprzez klienta może powodować błędy.

    Daj proszę znać, czy logowanie za pomocą Unity daje podobny rezultat.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 27.12.2022 o 12:35

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.10.2013
    Posty
    10
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Hej Jozek,

    Klient nie jest przez nas wspierany i gra poprzez klienta może powodować błędy.

    Daj proszę znać, czy logowanie za pomocą Unity daje podobny rezultat.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    penelopa - przestań wklejać te swoje wypociny - ten client wspiera jeszcze tych setków online i was
    więcej błędów powoduje wasze unity

  3. #13
    Osadnik Awatar DukeNukem-PL
    Dołączył
    14.10.2013
    Posty
    104
    Serwer
    Złota Góra
    To ja mam reklamację:
    W pamiętniku bieżącego wydarzenia jest napisane dla Sali Koncertowej: 'Limit: 3 x na Event' a tymczasem w sklepie mogłem zakupić tylko jedną sztukę za prezenty.
    To co tu jest prawdą? Wpis w pamiętniku czy stan w sklepie? Założyliście limit na posiadane Sale i nie napisaliście o tym? Pewnie będzie powtórka z rozrywki jak z Zimową Rezydencją, że nie opublikowaliście informacji o 3-krotnej podwyżce w kosztów ósmego poziomu?
    Dodatkowo w dziale Architekt, Sala Koncertowa dostępna za klejnoty ma założoną kłódkę. Czyli jednak jest jakiś ukryty limit? Jeśli tak to czemu o tym nie napisaliście?
    Pozdro

    PS. Rozmawiałem z dwiema osobami na czacie w grze które również sygnalizują brak możliwości zakupu 3 szt. Sal koncertowych.
    Ostatnio edytowane przez DukeNukem-PL ; 05.01.2023 o 16:53 Powód: dopisek PS.

  4. #14
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez DukeNukem-PL Zobacz posta
    To ja mam reklamację:
    W pamiętniku bieżącego wydarzenia jest napisane dla Sali Koncertowej: 'Limit: 3 x na Event' a tymczasem w sklepie mogłem zakupić tylko jedną sztukę za prezenty.
    To co tu jest prawdą? Wpis w pamiętniku czy stan w sklepie? Założyliście limit na posiadane Sale i nie napisaliście o tym? Pewnie będzie powtórka z rozrywki jak z Zimową Rezydencją, że nie opublikowaliście informacji o 3-krotnej podwyżce w kosztów ósmego poziomu?
    Dodatkowo w dziale Architekt, Sala Koncertowa dostępna za klejnoty ma założoną kłódkę. Czyli jednak jest jakiś ukryty limit? Jeśli tak to czemu o tym nie napisaliście?
    Pozdro

    PS. Rozmawiałem z dwiema osobami na czacie w grze które również sygnalizują brak możliwości zakupu 3 szt. Sal koncertowych.

    Hej DukeNukem-PL,

    Limit dla Sali Koncertowej to 3. Jeżeli wystąpił u Ciebie błąd, wyślij proszę zgłoszenie do Supportu.

    Formularz znajdziesz na stronie głównej The Settlers Online.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.