Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Uwaga, zmieniły się statystyki generałów!!!

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2014
    Posty
    225
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Uwaga, zmieniły się statystyki generałów!!!

    No takie cuda to już przegięcie.
    Generałowie: Dziadek do orzechów, Cudowna, zmieniono im statystyki. Runda walki zamiast trwać 20 sekund, została skrócona do sekund dziesięciu. Płyną na przygodę 15 minut, zamiast 30, a także odradzają się 2h, zamiast 4h.


    Najlepsze jest to, że wystawiają na sprzedaż za klejnoty generałów, a potem sobie zmieniają ich statystyki. Bez powiadomienia. Ot, tak, bo możemy....
    Gamonie, to słabe określenie, ale dosadniej pewnie nie można na tym forum.




    edit: poprawka, nie MO
    Ostatnio edytowane przez StachuSiekiera ; 18.11.2022 o 01:33
    Pozdrawiam,
    SS

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    mistrz oborny plynie 15 zamiast 30? no od kad jets w grze to zawsze on plynal 15.... nei wie mja kreszta ob nei uzywam ale pewnie etz jest dobrze

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2014
    Posty
    225
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    ops, Mistrz Obrony nie, ale zmiana dotyczy tez tego nowego genka, z obecnie kończącego się eventu, Stanowczy Generał.
    Pozdrawiam,
    SS

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    20.01.2019
    Posty
    41
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Faktycznie, masz rację przynajmniej w przypadku dziadka do orzechów bo go akurat mam. Wykopałem go z gwiazdy i faktycznie czas spadł z 30 do 15 min. Stachu masz rację. Planujesz zakup gienków eventowych pod kątem ich przydatności patrząc na ich parametry i ja np. nie kupiłem ani cudownej ani nie planuje stanowczego ale za jakiś czas może się okazać że jego parametry tak się zmieniły że warto było by go mieć.

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    https://forum.diesiedleronline.de/th...=1#post1860299

    ...,,Zmiana miała na celu zrównanie tych generałów z innymi generałami wydarzenia.''

    Zmienili też geologa piernika przynosi teraz 2 przedmioty nie jeden
    https://settlersonlinewiki.eu/poradn...nikowy-geolog/
    Ostatnio edytowane przez wojtex113 ; 19.11.2022 o 14:28

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A wiecie, że dziadek do orzechów mimo swoich deklarowanych obrażeń 500-2000 zadaje w walce obrażeń jakieś prawdopodobnie 5? Napisałam do supportu, ciekawe co oni na to.
    Ostatnio edytowane przez Hashed ; 01.01.2023 o 21:22

  7. #7
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    dziadek do niczego nie ma ataku obszarowego daj mu 3 punkty w kolosa to będzie masakrował wrogów

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.04.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Kolonia
    Stanowczy może zastąpić w przygodach "1001 nocy" Vargusa i Anselma. Daje dla Zbrojnych 300 pkt życia więc jeżeli komuś zależy na zmniejszeniu kosztów przygód to dać mu Potężną szarżę i Powiększony garnizon i voila.

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    19.05.2012
    Posty
    178
    Serwer
    Czarci Gaj
    Jakie to ma znaczenie w tych różnych gienkach skoro teraz wszystkie przygody (poza 1001-nocy i może bajkowymi) robi się ekipą duchów wypchanych żołnierzami. Pamiętam jak kiedyś kupiłem Anslema i szukałem nowych poradników do nowego gienka i przy Borysie też była zabawa. Teraz tylko wystarczy mieć stalowe miecze i robić żołnierzy.

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.