Zobacz wyniki ankiety: Tak chcę te programy co są w ruskim kliencie

Głosujących
25. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    21 84.00%
  • NIE

    3 12.00%
  • OBOJĘTNE

    1 4.00%
Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Menu z ruskiego klienta

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra

    Menu z ruskiego klienta

    Cześć wszystkim postanowiłem zrobić ankietę a mianowicie chodzi mi o to żeby na untach było to samo co na ruskim kliencie tak zwane opcje masowe wysłanie odkrywców , masowe wysłanie geologów, oraz wrzucanie steków te trzy opcje żeby się pojawiły. Można je dodać do Menu pod szukajką klikniemy w rameczkę np z nazwą odkrywca. i zaznaczamy sobie odkrywców których chcemy wysłać tak jak to działa na ruskim. jeśli to wprowadzicie do gry to klienty będą naprawdę zbędne I unity wreszcie będzie śmigać. Nie wiem tylko jak to nazwać tą ankiete.

    Tak chcę te programy co są w ruskim kliencie

  2. #2
    Osadnik Awatar DukeNukem-PL
    Dołączył
    14.10.2013
    Posty
    104
    Serwer
    Złota Góra
    Kropla drąży skałę... tylko czy BB jest skałą czy może czymś innym? Np. politycznym batonikiem?

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra
    Liczę że jest płynną zmienną lawą którą idzie przetopić w coś dobrego :P

  4. #4
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie,

    Przypominam, że gra poprzez Klienta nie jest przez nas wspierana i może powodować błędy.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.02.2017
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Penelopa przypominam, że Wasza ekipa zepsuła grę więc daj sobie spokój z tymi smiesznymi komunikatami

  6. #6
    Osadnik Awatar Hiheat
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam serdecznie,

    Przypominam, że gra poprzez Klienta nie jest przez nas wspierana i może powodować błędy.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    ehhhh... od ponad roku widać jak programy typu klient (a raczej społeczność która je tworzy), naprawiają błędy generowane przez BB. Jeśli uziemicie ich działanie, tak jak w przypadku obecnej aktualizacji, to będzie kolejny strzał w kolano. Tym bardziej, że poprawy działania na Unity nie bardzo widać i czuć... Jeśli to nadal będzie zmierzać w ta stronę, trzeba będzie podziękować za grę, DEFINITYWNIE!

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.04.2013
    Posty
    12
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie rozumiem, tego tematu, chyba łatwiej tego portable odpalić i używać, niż prosić się BB, o cos , co nie będzie spełnione,
    w temacie niżej Penelopa pisała ze owa funkcja obecnie nie ma możliwości wdrożenia.

  8. #8
    Osadnik Awatar Acoma
    Dołączył
    20.11.2020
    Posty
    85
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Blokowanie i tak nic im nie da. Tak jak inne cyfrowe zabezpieczenia, to tylko kwestia czasu, aby je obejść.

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.