Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 11 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 105

Wątek: Zmiany w grze - 28.09.2022 - Dyskusja

  1. #61
    Osadnik
    Dołączył
    26.11.2012
    Posty
    65
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Moze pomoge po swojemu , bo tez bładziłem
    Po sciągnieciu tego nowego Klient Flash Portable 22.09.2022 i zainstalowaniu
    nie odpalił sie, wyczysc ciasteczka sie pojawilo
    ściągnąłem nowego client.swf (aktualizacja 29.09.2022)
    Podmienilem go ale nie tam gdzie zawsze sie podmienia pliki , tak robiłem na początku , chyba nie tylko ja ten bład robi, tylko szuka nowego folderu z clientem, w folderze docelowym temp/tso_portable, stary client był w foldesze ubisoft
    po podmianie pliku ,zamykam folder i z nowo ściągnietego klienta flash portable , tworze skrót na pulpicie
    otwieram własciwosci i w miejscu element docelowy gdzie ja mam
    C:\Users\PC\Desktop\client.exe
    po exe robie pauze i dopisuje -skip
    tak to wyglada
    C:\Users\PC\Desktop\client.exe -skip zapisuje zmiany i z tego skrótu odpalam grę
    Zadzialało
    mam nadzieje ze pomogłem , mi pomógł znajomy bo też jak wielu miałem pod górke , moze słowami laika napisze , to wiecej osób da radę
    Pozdro

  2. #62
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    niestety nic.... tylko pogratulwoac bb kolejnej nieudolnosci, pozwaljniajcie sie tam wszyscy bo niczego nie potraficie

  3. #63
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Udało się w końcu ogarnąć ten skip
    Ostatnio edytowane przez wojtex113 ; 29.09.2022 o 22:28

  4. #64
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez rafmir Zobacz posta
    Moze pomoge po swojemu , bo tez bładziłem
    Po sciągnieciu tego nowego Klient Flash Portable 22.09.2022 i zainstalowaniu
    nie odpalił sie, wyczysc ciasteczka sie pojawilo
    ściągnąłem nowego client.swf (aktualizacja 29.09.2022)
    Podmienilem go ale nie tam gdzie zawsze sie podmienia pliki , tak robiłem na początku , chyba nie tylko ja ten bład robi, tylko szuka nowego folderu z clientem, w folderze docelowym temp/tso_portable, stary client był w foldesze ubisoft
    po podmianie pliku ,zamykam folder i z nowo ściągnietego klienta flash portable , tworze skrót na pulpicie
    otwieram własciwosci i w miejscu element docelowy gdzie ja mam
    C:\Users\PC\Desktop\client.exe
    po exe robie pauze i dopisuje -skip
    tak to wyglada
    C:\Users\PC\Desktop\client.exe -skip zapisuje zmiany i z tego skrótu odpalam grę
    Zadzialało
    mam nadzieje ze pomogłem , mi pomógł znajomy bo też jak wielu miałem pod górke , moze słowami laika napisze , to wiecej osób da radę
    Pozdro
    ...i po tym wszystkim mam Próba logowania #0
    Uwierzytelnianie ubi
    Uzyskanie Captha.. spróbuj później.


    Próba logowania #0
    Uwierzytelnianie ubi
    Uzyskanie Captha.. spróbuj później.

    c to znaczy....?

  5. #65
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.09.2020
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez rafmir Zobacz posta
    Moze pomoge po swojemu , bo tez bładziłem
    Po sciągnieciu tego nowego Klient Flash Portable 22.09.2022 i zainstalowaniu
    nie odpalił sie, wyczysc ciasteczka sie pojawilo
    ściągnąłem nowego client.swf (aktualizacja 29.09.2022)
    Podmienilem go ale nie tam gdzie zawsze sie podmienia pliki , tak robiłem na początku , chyba nie tylko ja ten bład robi, tylko szuka nowego folderu z clientem, w folderze docelowym temp/tso_portable, stary client był w foldesze ubisoft
    po podmianie pliku ,zamykam folder i z nowo ściągnietego klienta flash portable , tworze skrót na pulpicie
    otwieram własciwosci i w miejscu element docelowy gdzie ja mam
    C:\Users\PC\Desktop\client.exe
    po exe robie pauze i dopisuje -skip
    tak to wyglada
    C:\Users\PC\Desktop\client.exe -skip zapisuje zmiany i z tego skrótu odpalam grę
    Zadzialało
    mam nadzieje ze pomogłem , mi pomógł znajomy bo też jak wielu miałem pod górke , moze słowami laika napisze , to wiecej osób da radę
    Pozdro

    Istotnie, ten sposób działa. Może przedstawię go po swojemu:

    1. Usuwamy starego klienta.
    2. Ze strony https://settlersonlinewiki.eu/en/pla...by-the-client/ pobieramy nowego klienta oraz plik client.swf
    3. Wchodzimy do folderu użytkownicy/user/appdata/local/temp/tso_portable i w tym miejscu podmieniamy plik client.swf
    4. Tworzymy skrót od naszego świeżo pobranego klienta
    5. Klikamy na skrót prawym przyciskiem myszy i wybieramy właściwości
    6. W miejscu "element docelowy" , po końcówce "exe" dajemy spację i dopisujemy -skip
    7. Gramy.

  6. #66
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ......a jak usunąć starego klienta -że zapytam może naiwnie?????

  7. #67
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    zadzialalo....

    tu jest najprostsza opcja nic nie trzeba tworzyc skrot sie sa mrobi itp tlyko pamietac bez antywira, i krok po kroku jak pisze w opisie

    http://87.101.76.67/klientTSO/

  8. #68
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.05.2014
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra
    Podziwiam Waszą kreatywność w radzeniu sobie z kłodami rzucanymi pod nogi przez BB. Podstawowe pytanie jednak brzmi: czy faktycznie o to chodzi? Czy gracz musi być informatykiem lub programistą, żeby spędzić czas przy grze przeglądarkowej? Najpierw jakiś "geniusz" wybrał Unity, bo "zaskoczyło" go wyłączenie flasha. Efekt był taki, że znaczna ilość graczy nie była w stanie grać, bo komputery nie radziły sobie z tą "innowacją". Gracze-pasjonaci znaleźli na to rozwiązanie. BB oczywiście od razu odcięło się od tych pomysłów twierdząc, że nie będzie ich wspierać. Dotychczas w miarę prosto można było sobie poradzić z "usprawnieniami" i "poprawkami" wprowadzanymi kolejnymi konserwami. Teraz BB pokazało lwi pazur i uniemożliwiło nam grę na starym kliencie. Mam poważne wątpliwości, czy warto bawić się w kolejne instalacje programików, wtyczek itp.tylko po to, żeby za jakiś czas okazało się, że znowu nie można grać. A jednocześnie BB organizuje Happy Hour, żeby wyciągnąć kasę od graczy. Tylko od których, bo większość grała na kliencie, bo Unity było niegrywalne. Niechybnie nadchodzi czas rozwodu z grą... Życie bez TSO też istnieje.
    Ostatnio edytowane przez Stepusik ; 29.09.2022 o 20:50

  9. #69
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.04.2013
    Posty
    12
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witajcie,
    znajomy na fona przesłał mi taki adres

    http://z3n.pl/portable.txt

    wszystko się zrobiło w parę minut.

    pozdro
    Ostatnio edytowane przez placekjacek ; 30.09.2022 o 10:04

  10. #70
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.08.2019
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czy ma ktoś z was też tak że musi ręcznie szukać surowca w przypadku wystawiania czegoś bo wyszukiwarka nic po nazwach nie znajduje?

Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 11 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.