Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Wyprawa: Wielka Bitwa

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat

    Wyprawa: Wielka Bitwa

    Hej

    W wyprawie Wielka Bitwa, odkryty obszar (twierdza z 100 Mroźny Orzeł, 2 Olbrzymi Koziorożec) ponownie okrył się mgłą. Od kilku godzin nic się nie zmieniło - ani długie oczekiwanie, ani odświeżanie nic nie daje.
    Liczyłem, że włączona premia "czas premium" podbije zdobyte punkty, ale już się kończy.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Kolonia
    pokonałem czyszczenie ciasteczek, zmiana przeglądarki twierdza z 100 Mroźny Orzeł, 2 Olbrzymi Koziorożec) ale następny obóz pokazał sie ale w trakcie wysyłania generała mgła i koniec czyli znowu bez postępu i reakcji , moderator poprzedni wpis nie zauważył ...

  3. #3
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,694
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie,

    Zazwyczaj w tego typu problemie pomaga kilkukrotne przelogowanie się bądź wylogowanie się z gry i strony na co najmniej 15 minut. Ponadto spróbuj przełączyć się na wyspę znajomego. Jeśli to nie pomoże możesz jeszcze wyczyścić pamięć podręczną i ciasteczka oraz sprawdzić, czy ten sam problem występuje na innych przeglądarkach i w trybie incognito.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.09.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Mam ten sam problem, pisałem do supportu i taka sama odpowiedź jak BB. Pomimo tego, że sprawdzam, czyszczę i dalej to samo nie potrafią się przyznać, że gra jest skopana, tak samo jak przestawianie samoczynne na przygodzie generałów.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.02.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja też mam ten problem

  6. #6
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,694
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie,

    Jak już wcześniej napisałam, zazwyczaj w tego typu problemie pomaga kilkukrotne przelogowanie się bądź wylogowanie się z gry i strony na co najmniej 15 minut. Ponadto spróbuj przełączyć się na wyspę znajomego. Jeśli to nie pomoże możesz jeszcze wyczyścić pamięć podręczną i ciasteczka oraz sprawdzić, czy ten sam problem występuje na innych przeglądarkach i w trybie incognito.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.10.2013
    Posty
    19
    Serwer
    Złota Góra
    A ja mam pytanie trochę inne ale związane z Wielką Bitwą. Otóż, Wielka Bitwa nie pojawiła mi się w dropie z Ludu Gór. Ktoś coś wie na ten temat?

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.