Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Młotkowy zamiast eventu

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Czarci Gaj
    A co z zadaniami które rozpoczęliśmy,ze zbieraniem klejnotów za logowanie i odnawianiem kopalni i innych zasobów,nie każdy ma kilka godzin dziennie żeby to wszystko ogarnąć.Mało tego,że w ostatnim czasie ciągle są problemy z grą,to kolejny event którego nie chce się nawet zaczynać bo już będzie on krótszy przynajmniej dla mnie o 2 dni.Gram w tą grę już kilka lat,ale to co się dzieje ostatnio zaczyna być denerwujące i cierpliwości już powoli brakuje i to nie tylko mi,widzę po znajomych którzy coraz rzadziej się logują,a mało który bierze udział w eventach żeby się nie denerwować.

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    09.03.2017
    Posty
    81
    Serwer
    Słoneczny Gród
    propozycja taka - jak wam nie wyszło to odłóżcie start o dobę, jak nie dacie rady do jutra do rana zrobić czegoś co umożliwi odpalenie prawidłowe to powiedzmy o 9 godz. dajecie info że start znowu o dobę odłożony itd. może nie bedziemy sie kilka razy odbijać od strony startowej bo to zniechęca już nawet starych graczy do tego tso

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ja pamiętam jak kilka lat temu gdy zdarzyła się podobna sytuacja,to event przesunięto o 2-3 dni,tylko problemy to były czymś dziwnym bo się nie zdarzały.Teraz to mam wrażenie przy ciągłych problemach,że jakby tak zrobić to event Bożo Narodzeniowy odbyłby się na Wielkanoc

  4. #14
    Osadnik Awatar jermoc5091
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Kolonia
    to naprawdę jest cyrk co sie dzieje z grą może trzeba zmienic zarządzających i programistów

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.01.2017
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Witam serdecznie,

    Chcielibyśmy poinformować, że dzisiaj, 20 czerwca 2022 roku, od około godziny 12:20 czasu polskiego do około 17:00, czasu polskiego odbędzie się konserwacja gry. Podczas tej konserwacji naprawimy kilka błędów związanych w Wydarzeniem Letnim.
    Podczas konserwacji gra będzie niedostępna. Prosimy o uwzględnienie poniższych prac przy planowaniu rozgrywki. Czas Przygód i Premium zostanie przedłużony.

    Informacja widnieje na stronie głównej.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa


    CZYSTE KPINY!!!!!!!!

    MOŻE JUŻ CZAS ZE SCENY ZEJŚĆ I ZAKOŃCZYĆ TĘ GRĘ ???

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Jest już dzisiaj, czyli dzień następny /21.06.2022/ jest godzina 11.23 i dalej nie można grać.CO JEST GRANE. Może w ramach kultury dowiemy się o co chodzi?

  7. #17
    Osadnik Awatar jery75
    Dołączył
    31.08.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Czy ktoś ma problem z aktywnym premium? Mnie od wczoraj, od początku eventu, nie dodaje 50%...

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    125
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam serdecznie,

    Chcielibyśmy poinformować, że dzisiaj, 20 czerwca 2022 roku, od około godziny 12:20 czasu polskiego do około 17:00, czasu polskiego odbędzie się konserwacja gry. Podczas tej konserwacji naprawimy kilka błędów związanych w Wydarzeniem Letnim.
    Podczas konserwacji gra będzie niedostępna. Prosimy o uwzględnienie poniższych prac przy planowaniu rozgrywki. Czas Przygód i Premium zostanie przedłużony.

    Informacja widnieje na stronie głównej.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Czy w związku z tym ,że wczoraj nie mogłem zalogować się do gry popołudniu i nie zdążyłem zalogować się przed włączeniem aktualizacji (inne plany)życiowe) planujecie rekompensaty wynikające z tego faktu bo akurat ja straciłem 100 klejnotów z cyklu logowań codziennych i domagam się ich
    pozdrawiam bardzo ................

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.