Odpowiedz w tym wątku
Strona 23 z 23 PierwszyPierwszy ... 13 21 22 23
Pokaż wyniki od 221 do 222 z 222

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie Letnie 2022 - Dyskusja

Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @G015
    Ja tylko atakuje problem z innej strony, gdybam...

Ja też nie mogę kupić Szczęśliwego bo mam kłódkę. Z raportowaniem to sobie dam spokój bo wszyscy wiemy jak to się skończy.

Osadnik
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    Sprawa jest dziecinnie prosta w tej chwili można mieć maksymalnie 15 szczęśliwych odkrywców. Przed evnetem miałem możliwość zakupu 1 szczęśliwego odkrywce za klejnoty w zakładce czarny rynek kupiłem za piłki 1 szczęśliwego w event i nie mogę już kupić tego za klejnoty.
    Naprawienie tego błędu polega na znalezieniu miejsca w kodzie gry gdzie jest liczba 15 przy szczęśliwym odkrywcy i zmiana na 16 bo limit w evencie pozwala na zakup jeżeli się miało mniej niż 15 szczęśliwych.

https://forum.diesiedleronline.de/th...=1#post1665267
    Nie przemawia do mnie za bardzo idea wyznaczania limitów na cokolwiek. I tak gracz nie jest w stanie kupić więcej sztuk niż będzie miał możliwości, a to i tak zależy od BB i od tego ile okazji stworzy graczom na zakupy. Ci gracze, którzy mają kłódki wykorzystali wszystkie możliwe okazje do tej pory i więcej szczęśliwych by nie mieli, bez względu na to czy byłby wyznaczony limit czy nie. Przy takim a nie innym podejściu BB limity powodują tylko problemy.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 23 z 23 PierwszyPierwszy ... 13 21 22 23

Uprawnienia umieszczania postów