Odpowiedz w tym wątku
Strona 23 z 23 PierwszyPierwszy ... 13 21 22 23
Pokaż wyniki od 221 do 227 z 227

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie Letnie 2022 - Dyskusja

  1. #221
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @G015
    Ja tylko atakuje problem z innej strony, gdybam...

    Ja też nie mogę kupić Szczęśliwego bo mam kłódkę. Z raportowaniem to sobie dam spokój bo wszyscy wiemy jak to się skończy.

  2. #222
    Osadnik
    Dołączył
    27.08.2012
    Posty
    126
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    Sprawa jest dziecinnie prosta w tej chwili można mieć maksymalnie 15 szczęśliwych odkrywców. Przed evnetem miałem możliwość zakupu 1 szczęśliwego odkrywce za klejnoty w zakładce czarny rynek kupiłem za piłki 1 szczęśliwego w event i nie mogę już kupić tego za klejnoty.
    Naprawienie tego błędu polega na znalezieniu miejsca w kodzie gry gdzie jest liczba 15 przy szczęśliwym odkrywcy i zmiana na 16 bo limit w evencie pozwala na zakup jeżeli się miało mniej niż 15 szczęśliwych.

    https://forum.diesiedleronline.de/th...=1#post1665267
    Nie przemawia do mnie za bardzo idea wyznaczania limitów na cokolwiek. I tak gracz nie jest w stanie kupić więcej sztuk niż będzie miał możliwości, a to i tak zależy od BB i od tego ile okazji stworzy graczom na zakupy. Ci gracze, którzy mają kłódki wykorzystali wszystkie możliwe okazje do tej pory i więcej szczęśliwych by nie mieli, bez względu na to czy byłby wyznaczony limit czy nie. Przy takim a nie innym podejściu BB limity powodują tylko problemy.

  3. #223
    Osadnik Awatar DukeNukem-PL
    Dołączył
    14.10.2013
    Posty
    104
    Serwer
    Złota Góra
    Po 2 latach od powrotu do gry muszę stwierdzić że kabaret niemiecki nie bawi tak jak polski i to zdecydowanie.

  4. #224
    Początkujący Odkrywca Awatar broda102
    Dołączył
    06.12.2012
    Posty
    399
    Serwer
    Złota Góra


    Hej, pytanie czy możliwość użycia "Grad Lekkich Strzał" więcej niż 1x na obozie to błąd czy rzecz zamierzona? Jeśli tak to opis błędny. Jeśli nie, to wprowadzanie graczy w błąd.

    Z poważaniem.

    *przy dłuższych testach okazuje się, że teoretycznie można użyć i obóz zniknie ale nie usunie to jednostek z obozu. Po wróceniu na mapę przygody obóz pojawi się ponownie.
    Ostatnio edytowane przez broda102 ; 10.07.2022 o 10:26

  5. #225
    Początkujący Odkrywca Awatar broda102
    Dołączył
    06.12.2012
    Posty
    399
    Serwer
    Złota Góra

    Konwersja zasobów eventowych

    Byłoby dobrze, żeby również za elementy taktyczne gracze otrzymali rekompensatę - chociażby w formie ryb.

  6. #226
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie,

    przypominam, że wklejanie na forum korespondencji z pomocą techniczną The Settlers Online, jest niezgodne z regulaminem.
    Regulamin znajduje się >tutaj <.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  7. #227
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie,

    zmierzamy do końca wydarzenia, dlatego proszę o pozostawienie swoich opinii. Co Wam się podobało a co nie, co byście zmienili, co chcielibyście zobaczyć w kolejnym wydarzeniu.

    Z góry dziękuję.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 19.07.2022 o 10:57

Odpowiedz w tym wątku
Strona 23 z 23 PierwszyPierwszy ... 13 21 22 23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.