Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 23 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 227

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie Letnie 2022 - Dyskusja

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Freha Zobacz posta
    pewnie inflacji nie uwzględnili i teraz muszą uaktualnić cenę
    ale i tak będzie ciekawie, bo ja te budynki postawiłem, naprodukowałem woja z dodatkowymi 3 poligonami, wody, miesa i ryb, rozbudowałem juz te budynki i jak się doliczę tego co mi zabiorą?

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    21.02.2016
    Posty
    39
    Serwer
    Słoneczny Gród
    No jakie to śmieszne co nie 80% tych co się skapnęli że można za rybcię kupić paczki już je kupili ...
    Teraz wszystkie zakupy zostaną nam anulowane a kolejne będą pewno niemożliwe co nie ... ?

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.04.2022
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    mnie to bardziej martwi ze przez ten czas co jest konserwacja zrobil bym ze 3 drwali i lvl wbil, a raczej nie dodadza tego czasu do eventu

  4. #24
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    506
    Serwer
    Nowa Ziemia
    no ciekawe co będzie bo zakupy można anulowac jak są w gwieździe a postawione budynki?
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  5. #25
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    brawo penelopa pogratuluj tym specjalistom od was .... , tak ja kktos napisal ja kcos jest na korzysc graczy to konserwa jest w ciagu minuty wdrazana wiec jednak sie da, no ale z ZOE to wy sie dalej meczycie juz 2 miesiac bo to nie z korzyscia dla nas
    Ostatnio edytowane przez pretor29 ; 20.06.2022 o 13:49 Powód: xxx

  6. #26
    Początkujący Osadnik Awatar DEMIGODBLACK
    Dołączył
    01.05.2014
    Posty
    18
    Serwer
    Czarci Gaj
    Co do tych paczek za rybkę to jest to błąd pracownika BB i ci gracze którzy je kupili powinny one u nich zostać, a straty ze sprzedaży paczek niech BB doliczy pracownikowi.

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    07.12.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    dołączam się do demigodblacka

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.04.2021
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    A mnie zwyczajnie ciekawi, w jaki sposób spece planują to ogarnać, bo wiadomo, że masa ludzi postawiła już te budynki, a nawet część je poulepszała, więc zainswestowali w to własne zasoby. To pewnie niepopularna opinia tutaj, ale jednak jestem za tym, żeby odebrać Nam te paczki uzyskane w sposób, powiedzmy, dość wątpliwy, bo tak spory napływ takich budynków może w bardzo łatwy sposób doprowadzić do rozregulowania rynku, o którym już teraz mamy chyba nie najlepsze zdanie.

  9. #29
    Osadnik Awatar DukeNukem-PL
    Dołączył
    14.10.2013
    Posty
    104
    Serwer
    Złota Góra
    "W dniu dzisiejszym niczego nie będzie. Prosimy o wcześniejsze zaplanowanie działań w grze."

    ))

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.01.2020
    Posty
    14
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez rrdaking93 Zobacz posta
    A mnie zwyczajnie ciekawi, w jaki sposób spece planują to ogarnać, bo wiadomo, że masa ludzi postawiła już te budynki, a nawet część je poulepszała, więc zainswestowali w to własne zasoby. To pewnie niepopularna opinia tutaj, ale jednak jestem za tym, żeby odebrać Nam te paczki uzyskane w sposób, powiedzmy, dość wątpliwy, bo tak spory napływ takich budynków może w bardzo łatwy sposób doprowadzić do rozregulowania rynku, o którym już teraz mamy chyba nie najlepsze zdanie.
    Czy gdybyśmy kupili za klejki to nie byloby rozregulowanego rynku? Nawet w sklepie sprzedawca ma obowiązek sprzedać towar po takiej canie jaka jest podana na metce. Więc nie rozumiem dlaczego ten sposób jest wg Ciebie watpliwy. Niech zgadne: nie zdążyłeś kupić?

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 23 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.