Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 23 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 14 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 227

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie Letnie 2022 - Dyskusja

  1. #31
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.04.2021
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    Niestety nie mam jak Ci tego udowodnić, ale kupiłem po tym, jak od razu po wejściu do gry zostałem poinformowany o takiej możliwości. To nie o to chodzi. Po prostu skala tego, co dostaliśmy praktycznie za darmo, jest zbyt duża. Jeśli to by ode mnie zależało, wysłałbym do każdego gracza wiadomość z przeprosinami i do tej wiadomości załączył jakiś spoko budyneczek + może kilka jakichś mocniejszych premek, bo jednak na końcu to my gracze jesteśmy ofiarami pomyłek BB, a właśnie teraz doświadczamy najwyższego wymiaru kary w postaci braku dostępu do gry.

  2. #32
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.01.2020
    Posty
    14
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez rrdaking93 Zobacz posta
    Niestety nie mam jak Ci tego udowodnić, ale kupiłem po tym, jak od razu po wejściu do gry zostałem poinformowany o takiej możliwości. To nie o to chodzi. Po prostu skala tego, co dostaliśmy praktycznie za darmo, jest zbyt duża. Jeśli to by ode mnie zależało, wysłałbym do każdego gracza wiadomość z przeprosinami i do tej wiadomości załączył jakiś spoko budyneczek + może kilka jakichś mocniejszych premek, bo jednak na końcu to my gracze jesteśmy ofiarami pomyłek BB, a właśnie teraz doświadczamy najwyższego wymiaru kary w postaci braku dostępu do gry.
    Masz racje że jesteśmy ofiarami BB.
    Ostatnio edytowane przez LeoMichela ; 20.06.2022 o 17:06

  3. #33
    Osadnik Awatar DukeNukem-PL
    Dołączył
    14.10.2013
    Posty
    104
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez rrdaking93 Zobacz posta
    A mnie zwyczajnie ciekawi, w jaki sposób spece planują to ogarnać, bo wiadomo, że masa ludzi postawiła już te budynki, a nawet część je poulepszała, więc zainswestowali w to własne zasoby. To pewnie niepopularna opinia tutaj, ale jednak jestem za tym, żeby odebrać Nam te paczki uzyskane w sposób, powiedzmy, dość wątpliwy, bo tak spory napływ takich budynków może w bardzo łatwy sposób doprowadzić do rozregulowania rynku, o którym już teraz mamy chyba nie najlepsze zdanie.
    Nikt tu nikogo nie "oszfabił". Była cena jaka była? Była. I została zapłacona. Jak BB się pomylił na niekorzyść graczy z wyceną podniesienia Cudownej Zimowej Rezydencji z poz. 7 na 8 i zwiększył ją 3-krotnie to nikt nie zrobił przerwy w grze i konserwy, świat w BB się nie zawalił i dalej 8 poz. Zimowej kosztuje 3x tyle niż w oficjalnym wpisie Deweloperów i BB to lata wolną kalarepą. Jak chcecie drodzy gracze to sobie podnieście za 3x tyle a my MOŻE w przyszłych aktualizacjach weźmiemy korektę wyceny pod uwagę, a teraz marsz do gry i nie marudzić.
    Czego tu do diabła nie rozumieć??

  4. #34
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    to do której ta konserwa? do 17ej?

  5. #35
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.08.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Kolonia
    Przeniesiona na 18.30 ale wpis dopiero będzie 17.30 na głównej )

  6. #36
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    no właśnie podejrzałam u Niemiaszków

  7. #37
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.04.2022
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    co za polityka wyłoczone serwery i nic się nie dzieje

  8. #38
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Konserwacja potrwa do godziny 18:30!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  9. #39
    Osadnik Awatar DukeNukem-PL
    Dołączył
    14.10.2013
    Posty
    104
    Serwer
    Złota Góra
    Miałem zaprosić 6 nowych ludzi do gry ale zwątpili.

    "W dniu dzisiejszym niczego nie będzie. Prosimy o wcześniejsze zaplanowanie działań w grze."

  10. #40
    Osadnik
    Dołączył
    11.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    No i ciekawe, czy będą bany za wykorzystanie błędów w grze. Swego czasu był już podobny przypadek i tym którzy nie oddali budynków zablokowano grę.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 23 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 14 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.