Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Naprawdę - Kończ Waść, wstydu oszczędź!

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2019
    Posty
    9
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Naprawdę - Kończ Waść, wstydu oszczędź!

    Powtórzę jeszcze raz: TSO powinno na zawsze ZNIKNĄĆ z internetu! Piszę to jak najbardziej poważnie.

    Ta przeglądarmowa maszynka do dojenia dzieci z kasy rodziców, to trup, będący do tej pory w fazie beta, o czym świadczą liczne wypowiedzi niezadowolonych graczy(których posty na forum w większości są usuwane tylko za same napisanie niewygodnej prawdy).
    Pomijając już sam fakt, że solidność, rzetelność i uczciwość moderacji, adminów, supportu, jak i wreszcie samych deweloperów pozostawia wiele do życzenia, to ta gra sama w sobie jest od samego początku w wysokim stopniu nie logiczna i bezsensowna w swoich założeniach, w których wyraźnie widać ostre ukierunkowanie na wyciąganie z dzieciaków kasy na klejnoty, kosztem samej jakości rozgrywki(która tu prawie wcale nie istnieje).
    Koszt 4 sztabek złota za 1(jedną!!!) monetę, kilka bali drewna za jedną deskę(gwałt na logice!) czy brak możliwości ograniczenia pracowników gospodarstw do konkretnych pola(co wymaga budowy tylu silosów, co gospodarstw) to tylko kilka z idiotycznych przykładów.

    Ja znam tą "grę" od początku 2012 roku, sam grałem w nią kiedyś aktywnie przez kilka lat aż do czasu, gdy straciłem całe konto z nie swojej winy, razem z kilkudziesięcioma(!!!) innymi użytkownikami przez korupcję supportu w 2014 roku i mogę śmiało powiedzieć że...
    ... przez ten cały czas byłem świadkiem tego, jak bezpowrotnie upadały o wiele lepsze, ciekawsze i bardziej dopracowane gry internetowe, od tej nieudanej, przeglądarkowej podróbki komputerowej gry The Settlers 7.

    Natomiast niezmiernie dziwię się użytkownikom, którzy obecnie tak narzekają na to... coś, a jednocześnie dalej trwają przy tym czymś i co gorsze i śmieszniejsze - ładują w to kasę, zupełnie jakby to coś miało zmienić na lepsze, kiedy tym czasem efekt przypomina po prostu nieustanne walenie głową w mur i dziwienie się, że głowa boli, zaś mur dalej stoi nienaruszony.

    Tak więc TSO powinno było zostać zamknięte jeszcze przed końcem wsparcia dla Flash'a, a już najpóźniej razem z nim.
    Tymczasem przeniesienie(zabawę z zewnętrznymi klientami do ściągania pominę z litościwym milczeniem) TSO na zamknięte Unity to nic innego, jak pudrowanie trupa, które ostatecznie tylko pogrąża tą grę razem z reputacją BB, który najwidoczniej gra na zwłokę w celu wyciśnięcia reszty kasy, ile się da z pozostałych naiwnych.

    Można by na ten temat napisać naprawdę o wiele więcej i podać znacznie więcej przykładów, ale wystarczy.

    ------------------------
    Skoro już, to poruszę też inną sprawę, która dotyczy nie tylko TSO, ale i bardzo wiele innych gier internetowych....

    Z całą i absolutną pewnością uważam, że gry przeznaczone dla dzieci, nie powinny mieć mikropłatności!!
    Każda gra zawierająca w sobie jakiekolwiek mikropłatności(zwłaszcza gry typu pay for win) powinna obowiązkowo być oznaczona jako co najmniej PEGI 16(choć osobiście jestem za czerwonym 18+) oraz być jasno oznaczona wyraźnym ostrzeżeniem o ich obecności.
    W przeciwnym razie taka cwana hipokryzja powinna firmy kosztować wielomilionowe kary, które w razie recydywy powinny się powtarzać.

    Jak wiadomo(no chyba, że nie każdemu) psychika dzieci jest "nieco" inna, niż dorosłych, tym bardziej że dzieci praktycznie wcale nie mają własnych pieniędzy, bo raczej nie pracują i nie zarabiają, a niektóre praktyki nakłaniające do zakupu wirtualnych rzeczy/walut premium podchodzą wręcz pod hazard!
    Na coś takiego potrzebne wręcz byłyby odpowiednie ustawy. Zaraz ktoś pewnie wyskoczy z tekstem typu...
    błeeeee, błeeee, to nie państwo lecz rodzice powinni pilnować dzieci i uczyć ich gospodarowania pieniędzmi, uuuuuuuch, błłeeeeeee!!!
    W takim razie odpowiadam, że skoro rodzice powinni się tym zajmować, to państwo nie powinno im tego utrudniać ani rzucać żadnych kłód pod nogi.

    To tyle na ten temat.
    Tak więc albo BB zachowując ostatnie resztki honoru, zamknie i ostatecznie zlikwiduje tę nieudaną podróbkę, albo dalej będzie się w żałosny sposób desperacko się ośmieszać do samego końca.

    Uprzedzam też, że natychmiastowe usunięcie wątku, bądź jego skasowanie będzie tylko dobitnie jeszcze bardziej świadczyło prawdziwości tego co napisałem, jak i prawdziwości zarzutów wielu graczy o stosowanie cenzury mającej na celu zwalczanie niewygodnej prawdy!

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    27.08.2012
    Posty
    126
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A ja dodam od siebie, że zgodnie z nową linią BB, posty nie są moderowane, posty znikają w wyniku błędów technicznych popełnionych przez wpisujących Wiszą sobie parę dni i nagle, na skutek błędu popełnionego przez gracza podczas pisania postu, znikają
    I najważniejsze ... od dzisiaj robię screeny każdego posta
    Ostatnio edytowane przez G0514 ; 23.05.2022 o 14:38

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    12.12.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Od wczoraj nie mogę się zalogować..... Ale support co radz??? TAK pamięć podręczna !!!! Żenada !!!!

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.09.2018
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    nie mogę się zalogować do gry

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.