Zobacz wyniki ankiety: Czy budynek dla generałów to dobry pomysł?

Głosujących
67. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • DOBRY POMYSŁ

    63 94.03%
  • ZŁY POMYSŁ

    4 5.97%
  • NIE MAM ZDANIA

    0 0%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Budynek dla generałów.

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.01.2014
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra

    Budynek dla generałów.

    Witam,
    Miałbym pomysł, sugestię by wprowadzić do gry budynek typu "Sztab główny". Miejsce gdzie znajdowali by się wszyscy generałowie których posiadamy. Lądowali by tam generałowie powracający z przygody a nie lądowali na wyspie i robili przysłowiowy "śmietnik". Gracz ma po kilka, kilkanaście lub jak gra od lat 10 lub dłużej kilkadziesiąt generałów i po zrobieniu przygody lądują na wyspie gdzie popadnie i lata człowiek i ich szuka a tak wszyscy są w jednym miejscu w którym może zmienić im wojsko i wysłać na kolejną przygodę. Gracz w też ten sposób mógłby przysłowiowo pozbyć się generałów z gwiazdki. Mogli by na przygodę iść lub z niej wracać tylko przez władykę i ich wysyłając możemy na nich patrzeć jak przechadzają się po wyspie ze sztabu do władyki i na odwrót.
    Budynek mógłby zajmować powierzchnię na przykład 6x6 albo 8x8 no powierzchnię musi mieć bo generałowie lubią mieć wygodę.

    Teren który by się zyskało w ten sposób można przeznaczyć na rozwinięcie gospodarki lub na upiększenie wyspy macierzystej lub archipelagu.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    9
    Serwer
    Złota Góra
    włąśnie na to czekam dzieki MIchomal myśle że ludzie to poprą bo pomysł jest idealny do wdrożenia,głosujemy i jedziemy z tym tematem by to dodali będzie przekozacko...

  3. #3
    Osadnik Awatar DukeNukem-PL
    Dołączył
    14.10.2013
    Posty
    104
    Serwer
    Złota Góra
    Bardzo dobry pomysł. Zresztą jak każdy który zwalnia miejsce na wyspie. Nie wiem tylko po co nam ta animacja generałów wychodzących z władyki na przygodę?
    Możliwe że będzie to dodatkowy czas podróży. Oczywiście można to uwzględnić w algorytmach i skompensować ten czas, jednak biorąc pod uwagę to że teraz generałowie 'masowo wysłani' () potrafią na przygodzie zmieniać miejsca, co ma często negatywny wpływ na bloki, wolałbym tej animacji nie mieć. BB ma z tym problem ostatnio więc po co te 'wodotryski'? . I właśnie ubocznym efektem tej budowli może być w końcu ogarniecie tego magicznego przestawiania się generałów. Wysłani równocześnie z jednego miejsca, bez paradowania po macierzystej wyspie, lądują we właściwej kolejności na przygodzie zgodnie ze swoim czasem podróży z dokładnością co do sekundy. I problem rozwiązany... no taką mam nadzieję
    Pozdr

  4. #4
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie i zachęcam do głosowania!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    to chyba nie budynek tylko plac do manewrowy ;D Problem jest z ladowaniem gdzie popadnie. By uniknąć poszukiwań ja zawsze gienkom zostawiam min 1 woja wtedy łatwiej znalesc. Potwem zawsze wysylam do gwiazdy. Na dodawanie wojska mam własnie plac manewrowy (a nawet dwa po 4 miejsca) i nigdy żadnego generala nie trzymam na wyspie tylko w gwieździe wiec miejsca nie zajmują...
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  6. #6
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Głosuję na tak ale tylko po znajomości. Na mojej wyspie stacjonują tylko kwatermistrze (i to nie wszyscy) w ktorych upycham całe wojo na przygodę, a gienki lecą puste z gwiazdy, jak wracają, klikam powrot do gwiazdy i nastepuje automatyczne rozładowanie (mniej klikania i akceptowania) szybkie porządkowania wojska, tak wiec u mnie na ten moment 4 pola są zajęte, reszty nie widzę. Dla mnie budynek zbędny

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    przekaza pomysl dalej i jak kazdy oleja .... standard

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    37
    Serwer
    Złota Góra
    jestem ZA, oczywiście mam nadzieję, że ten pomysł rozważą a nie wrzucą do kosza

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    26.10.2012
    Posty
    90
    Serwer
    Złota Góra
    może być dom generała albo dodatkowa wyspa do lądowania generałów , dobry pomysł.

  10. #10
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    nie zagłosuję bo nie znoszę ankiet publicznych
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.