Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 85

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie Wielkanocne 2022 - Dyskusja

  1. #31
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Geori Zobacz posta
    Jakoś nie wiem po co wszedłem na produkcję, by ze zdumieniem zobaczyć, że buff z budynków (Rynek bozonarodzeniowy, Drezwo miości itd.) podbija nie tylko wynik (produkt), ale i surowce. I to mocno, bo ten buff jest mnożony przez prestiżową. Czyni to ten buff wysoce niepłacalnym. Też tak macie?
    https://settlersonlinewiki.eu/budynk...rzewo-milosci/ Drzewo miłości na 1 poziomie premii pobiera 100% więcej surowców na 2 poziomie 50% więcej dopiero na 3 poziomie normalnie tak samo kula ze śniegiem. W rynku bożonarodzeniowym nie ma poboru dodatkowych zasobów

  2. #32
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.08.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    https://settlersonlinewiki.eu/budynk...rzewo-milosci/ Drzewo miłości na 1 poziomie premii pobiera 100% więcej surowców na 2 poziomie 50% więcej dopiero na 3 poziomie normalnie tak samo kula ze śniegiem. W rynku bożonarodzeniowym nie ma poboru dodatkowych zasobów
    Spójrz, kiedy dołączyłem. Czy posądzasz mnie o taką niewiedzę? Mam w sumie 9 tych różowości. Drzewko buffujące na maksymalnym poziomie. Poleciało Ci też czytanie ze zrozumieniem: nawet gdybym miał na pierwszym, to traciłbym tylko dwa razy więcej zasobów, A tracę duuużo więcej. Niestety od 10 lat gram tylko przez przeglądarkę, jak chcą Władcy tej gry :P (nie, nie zgłupiałem: po prostu tylko tak mogę czasem zagrać też z pracy, a w domu przechodzić w minutę między stacjonarnym a lapkiem). Pozdrawiam

  3. #33
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.05.2021
    Posty
    6
    Serwer
    Czarci Gaj
    Co trzeba zrobić, aby wystawić osadników? Mam takie zadanie, ale za nic nie mogę ich wystawić?

  4. #34
    Osadnik
    Dołączył
    04.09.2012
    Posty
    137
    Serwer
    Nowy Świat
    Musisz mieć wolne miejsce dla osadników więc dostaw kilka domów by zaczeli się rozmanażać
    Ewentualnie wyślij ich do portu który zamiania osadników w monety i tak zrobisz miejsce na przyrost populacji, czyli to tzw. ,,wystawienie''.
    Niestety w zadaniach eventowych jest błąd nie wiem czy już naprawiony i do zadania nie zalicza osadników produkowanych w domu władyki, zaliczysz to jeśli masz szkółki niedzielne lub uniwersytety.

  5. #35
    Osadnik
    Dołączył
    06.09.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Nowy Świat
    U mnie tak samo, nie moge kupic

  6. #36
    Osadnik
    Dołączył
    06.09.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Nowy Świat
    Dlaczego koszt klejnotow w sklepie sie podwoil?!

  7. #37
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Kba_ Zobacz posta
    Dlaczego koszt klejnotow w sklepie sie podwoil?!
    Hej Kba_!


    Promocją jak i ceną klejnotów zajmuje się osobny dział marketingu. Nie mam na to wpływu.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  8. #38
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Hej Kba_!


    Promocją jak i ceną klejnotów zajmuje się osobny dział marketingu. Nie mam na to wpływu.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    a na co ty masz wpływ?
    - na ceny klejnotów -nie,
    - na naprawę błędów w grze -nie
    - na poprawne opisy w grze -nie

    więc na co masz wpływ?
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  9. #39
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez horis Zobacz posta
    a na co ty masz wpływ?
    - na ceny klejnotów -nie,
    - na naprawę błędów w grze -nie
    - na poprawne opisy w grze -nie

    więc na co masz wpływ?
    jesteś niesprawiedliwy, zarzucając Penelopie brak jakichkolwiek kompetencji: przecież doskonale kasuje niewygodne posty!

  10. #40
    Osadnik
    Dołączył
    27.08.2012
    Posty
    126
    Serwer
    Słoneczny Gród
    I nie bagatelizowałabym wpływu na obsadę zespołu modów i nadzór nad tym co robią
    Ostatnio edytowane przez G0514 ; 22.04.2022 o 05:59

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.