Odpowiedz w tym wątku
Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 85

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie Wielkanocne 2022 - Dyskusja

  1. #71
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    306
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    chciałbym poznać charakter Penelopy bo jaki trza mieć samopoczucie wiedząc ze gra jest fatalna ciągle coś nawala i pytać sie jak Wam poszło co za cynizm

  2. #72
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.07.2016
    Posty
    6
    Serwer
    Złota Góra
    zawracanie gitary,gracze musza grac na hakerskim kliencie,nie wstyd wam?

  3. #73
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.05.2021
    Posty
    6
    Serwer
    Czarci Gaj
    Jest coraz gorzej... gra zrobiła się monotonna i nudna.

  4. #74
    Osadnik
    Dołączył
    11.06.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ja bym raczej napisał nudna , nudna, nudna, monotonna i czasem monotonnie nudna

  5. #75
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    zaraz bedzie tekst dziekujem yza opinie przedstawimy je developerom ... i na tym koniec za miesiac znowu event koiuj wklej i nic nowego...

  6. #76
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2013
    Posty
    42
    Serwer
    Złota Góra
    event jak event - to co chciałem kupić ...upa zablokowane - chodzi o ZOE - czy to ktoś w BB testuje?
    ja twierdze że nie - stad takie wpadki

  7. #77
    Osadnik
    Dołączył
    08.02.2012
    Posty
    62
    Serwer
    Nowa Ziemia
    bebe co będzie z blokadą ZOE ?

  8. #78
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    Szanowni współgracze, jeśli liczycie na BB Penelope, to się przeliczycie, jeśli już to odpowiedź prędzej można uzyskać od BB z niemieckojęzycznej wersji TSO.

    BB Penelopa niestety podanych informacji przez tamtych BB graczom tutaj nie przekaże i nie przetłumaczy- to takie długoterminowe moje obserwacje
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  9. #79
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    306
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez horis Zobacz posta
    Szanowni współgracze, jeśli liczycie na BB Penelope, to się przeliczycie, jeśli już to odpowiedź prędzej można uzyskać od BB z niemieckojęzycznej wersji TSO.

    BB Penelopa niestety podanych informacji przez tamtych BB graczom tutaj nie przekaże i nie przetłumaczy- to takie długoterminowe moje obserwacje
    to jeżeli masz jakąś wiadomość to poprosilibyśmy o info bardzo byś nas na pewno ucieszył a ciekawe co by wtedy napisała nasza droga Penelopa

  10. #80
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Cieszę się, że udało Ci się kupić co zaplanowałaś.

    Przykro mi, że Zoe była zablokowana. Mam nadzieję, że podczas kolejnego wydarzenia zdobędziesz wszystko, co sobie wymarzysz.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    PENELOPA, gratki za 6k postów na forum ale szkoda że ten ''jubileuszowy'' jest laniem letniej wody, przecież Kfiatek napisał że w zasadzie JEDYNIE wartościowa była dla niej ZOE, a jej nie kupiła przez niezdarność BB, a Ty cieszysz się że kupiła wszystko co chciała??

    no ale graty za jubileusz i czytaj uważniej co ludziom na sercu i wątrobie leży, to odpowiedzi będą mniej zabawne bo często to jest na zasadzie: wiem że czesio umarł, no ale cieszę się że w trumience dobrze wyszedł na zdjęciu

Odpowiedz w tym wątku
Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.