Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 85

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie Wielkanocne 2022 - Dyskusja

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    27.08.2012
    Posty
    126
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Penelopo. z tego co można przeczytać na niemieckim forum, ten błąd jest znany BB od 12 kwietnia. I tak, to jest błąd gry. Tylko nie wiem po co pisać do supportu skoro BB o nim wie.
    Ostatnio edytowane przez G0514 ; 14.04.2022 o 13:37

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2015
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez ewelinian Zobacz posta
    też macie problem z zadaniem " wystaw przynajmniej 50 osadników" ?
    bo u mnie się nie da
    Też mi się tak wydawało na początku, bo opis jest taki, że właściwie nie wiadomo co zrobić.

    Mianowicie:
    1) wyprodukować 50 osadników? - nie
    2) dodać wyprodukowanych osadników na domu władyki? - też nie!
    3) poczekać aż populacja wzrośnie o 50 osadników? - bingo!!!
    Tutaj tylko jeden haczyk, musi być miejsce, czyli trzeba na przygodzie wymordować trochę wojska jak się ma pod korek.

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    27.08.2012
    Posty
    126
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie miałam tego zadania, ale z tego co ludzie piszą (na niemieckim forum) nie zalicza osadników z władyki, a powinno. Więc jak ktoś nie ma szkółek, hołdów edukacji i uniwersytetów, to nie może zrobić zadania. Pozostają klejki.

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2015
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez G0514 Zobacz posta
    Nie miałam tego zadania, ale z tego co ludzie piszą (na niemieckim forum) nie zalicza osadników z władyki, a powinno. Więc jak ktoś nie ma szkółek, hołdów edukacji i uniwersytetów, to nie może zrobić zadania. Pozostają klejki.
    Bardzo możliwe, że tak właśnie jest. U mnie akurat sporo tego (znaczy szkółek i innych takich) na wyspie stoi, więc prawdopodobnie dlatego się udało zadanie zaliczyć.

  5. #25
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez G0514 Zobacz posta
    Penelopo. z tego co można przeczytać na niemieckim forum, ten błąd jest znany BB od 12 kwietnia. I tak, to jest błąd gry. Tylko nie wiem po co pisać do supportu skoro BB o nim wie.
    a nasze bb jak zawsze nic nie wie ... szkoda tlyko robic aktualizacje znowu bo tylko powiekszy to liczbe bledow

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    27.08.2012
    Posty
    126
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Już wszystko wiadomo ...
    "Przyjrzeliśmy się sytuacji i możemy powiedzieć co następuje:
    Sam problem nie będzie już mógł być rozwiązany podczas wydarzenia. Możesz rozwiązać zadanie poprzez budynki, takie jak uniwersytet, wiejska szkoła lub spa, lub po prostu je porzucić. Jeśli to przerwiesz, stracisz bezpośrednią nagrodę za ten łańcuch zadań, ale nie zablokuje to kolejnego łańcucha zadań.
    Osiągnięcie za zadanie dla wszystkich graczy odblokujemy w późniejszym terminie, abyście mogli dalej rozbudowywać budynek wielkanocny. Wspomnimy o tym później. Wyślemy również kilka dodatkowych pasiastych pisanek, aby zrekompensować utracone nagrody w zadaniu."

    https://forum.diesiedleronline.de/th...=1#post1845249

  7. #27
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    hahaha szkoda slow

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    27.08.2012
    Posty
    126
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Obietnica zrealizowana
    Pozostaje jeszcze problem z Zoe. Taka podpowiedź dla BB/Ubi ... może też wyślecie pocztą? Zamiast się tłumaczyć złym wpisem w pamiętniku.

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.08.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowy Świat
    Jakoś nie wiem po co wszedłem na produkcję, by ze zdumieniem zobaczyć, że buff z budynków (Rynek bozonarodzeniowy, Drezwo miości itd.) podbija nie tylko wynik (produkt), ale i surowce. I to mocno, bo ten buff jest mnożony przez prestiżową. Czyni to ten buff wysoce niepłacalnym. Też tak macie?

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    27.08.2012
    Posty
    126
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Właśnie odpaliłam drzewko do zadania z kopalniami złota i u mnie pobór surowców jest prawidłowy. Gram na kliencie.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.