Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 85

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie Wielkanocne 2022 - Dyskusja

  1. #51
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    W trakcie eventu nigdy nie wprowadzą poprawek, więc możecie zapomnieć, że Zoe odblokują. Będzie to samo co z zablokowanymi paczkami czy innymi rzeczami w poprzednich eventach, czyli NIE BĘDZIE.

  2. #52
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Isimek Zobacz posta
    penelopa w strusia sie bawisz?
    głowa w piasek - i zero odpowiedzi co z ZOE
    na jakim etapie kupno zablokowanej przez bb zoe?
    Hej Isimek!

    Problem z zakupem Specjalisty jest nam znany i technicy pracują już nad jego naprawą. W tej sytuacji trzeba będzie poczekać na naprawę sytuacji przez techników serwera. Niestety nie jestem w stanie określić, kiedy może ona mieć miejsce, ale temat został już zgłoszony naszym specjalistom. Na pewno będą chcieli oni rozwiązać problem możliwie jak najszybciej.


    Możliwe, że zostanie to naprawione podczas jednej z nadchodzących aktualizacji.

    Dziękuję za wyrozumiałość.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 02.05.2022 o 12:17

  3. #53
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,073
    Serwer
    Złota Góra
    a nie szlo tak od razu tego zrobic poprawnie? czy wam choc 1 event uda sie bezblednie? czy wy w ogole cos testujecie sprawdzacie , czy wszystko na oklep byle by bylo?

  4. #54
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez BB_Trafffer
    Princess Zoe - If you are unable to buy it, you have reached the intended limit on your account.
    Cytat Zamieszczone przez BB_Kumakun
    Dies bedeutet, dass wir das Problem voraussichtlich nicht während der Laufzeit des Events lösen können. Ihr könnt Zoe, sofern sie bei euch gesperrt ist, nicht während des Events erwerben.

    Eine Lösung wird in diesem Fall dann nach dem Event bereitgestellt. z. B. eine Zoe in einem anderen Event - für eine andere Währung oder über eine andere Aktivität, ein anderer Kalender-Eintrag usw. Wie genau wir sie nochmal, zu den gleichen Bedingungen, bereitstellen werden, ist aktuell noch nicht bekannt.
    Po tych dwóch komentarzach, pierwszy z 14.04. drugi z 24.04 myślę, że nie warto specjalnie czekać, że podczas tego wydarzenia coś się zmieni w sprawie księżniczki Zoe.
    Szkoda, że nie ma jasnej klarownej odpowiedzi ze strony BB, z samej góry, tylko strzępy nieprofesjonalnej odpowiedzi.
    Mam na myśli same źródło, a nie Naszych BB czy Mod, bo jak oni nie dostaną informacji to i skąd mają ją przekazać.

    No ale dobra, żyć trzeba dalej

  5. #55
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,073
    Serwer
    Złota Góra
    jak tam penelopa ciezkie wysilki programistow poradzili juz sobie z zoe czy doczekamy sie w kolejnym roku?

  6. #56
    Osadnik
    Dołączył
    11.06.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Czarci Gaj
    Kurcze w tym roku położyłem event na cacy. Nie kupiłem 4,5,i 6 tytanowej kury (ta nawet nie wiem co produkuje i za ile), nie kupiłem 31 ulepszonego młynu do produkcji mąki (no bo i po co), nie kupiłem także ZOłi (a kłódka była to nic nie straciłem), Zabrakło też weny do robienia pisanek, także czasu na zbędne przygody i handel z Bizonem, który i tak nie miał sensu. CO tu jeszcze, aha kupiłem za to 40 ulepszoną hawirę bo żółte kwiatki na wyspie mają się o niebo lepiej niż zlewające z wyspą królicze norki, gdzie próżno szukać w nich królików. Dowiedziałem się jednak ze króliki znajdą się w hodowli królików. Jakie też było moje zaskoczenie gdy po zakupie hodowli królików okazało się ze budynek produkuje co najwyżej królicze bobki w postaci fasoli, żrąc przy tym niewyobrażalne pokłady jęczmienia. Ewent wielkanocny czas zakończyć. AMEN

  7. #57
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.08.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    z twojego posta najbardziej interesujące jest info kiedy dołączyłes do gry

  8. #58
    Osadnik
    Dołączył
    11.06.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Czarci Gaj
    No przed ewentem oczywiście ino że nie pamintom którym..

  9. #59
    Osadnik
    Dołączył
    18.09.2016
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Obecny Pozdrawiam MOD; Herhor on mi się najbardziej podobał w ewent jak rozdawał bany za byle co i to na tydzień Brawo Motywujące to jest okrutnie

  10. #60
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,073
    Serwer
    Złota Góra
    mialem okazje ogladac ostatnio jego akcje to jedna wielka parodia ... no ale kogo innego bb by ta mza darmoche zatrudnilo ? takich wlasnie ktorzy chca sie wykazac przez net bo w realu glowa w dol i cicho!

Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.