Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Pytanie nowego gracza

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.04.2022
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Pytanie nowego gracza

    Witam,
    Jestem całkowicie nowy w tej grze, mam pytanie czy jest tu podzielenie na jakiegoś rodzaju serwery itp ?
    Bo jak zbudowałem dom handlowy to bardzo mało graczy sprzedaje towary jak i na czacie za duzo osob nie pisze
    Dzięki za porady

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    27.08.2012
    Posty
    126
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nowy graczu ... można zmienić serwer, ale w tym celu musisz zlikwidować to konto i założyć nowe na innym serwerze, takie przepisy i pewnie nikt nie da Ci gwarancji, że na innym serwerze będzie lepiej, gdyż jak się obawiam, na każdym serwerze jest aktualnie bardzo podobnie, takie czasy

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.04.2022
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Oki rozumiem, szkoda że nie połączą tych serwerów lub dodadzą jakiś licznik żeby zobaczyć np ile w ciagu 24h było osob onloine na danym serwerze. Bo jako nowy gracz raczej średnio mi sie widzi grać na serwerze na którym gra garstka osob, no chyba ze ogolnie w tej grze już tak zostało :/

  4. #4
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Między eventami gra mało ludzi, niedługo zacznie się Wielkanocny, wtedy zobaczysz ile ludzi faktycznie gra.

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.