Zobacz wyniki ankiety: Tak chcę olej maszynowy w dropie

Głosujących
17. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    12 70.59%
  • NIE

    4 23.53%
  • OBOJĘTNE

    1 5.88%
Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Ali Baba i Pierwszy Złodziej

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra

    Ali Baba i Pierwszy Złodziej

    Cześć...
    Moim kolejnym pomysłem jest zmiana dropu w przygodzie Ali Baba i Pierwszy Złodziej Bo jak wiecie tam jest tak że w ostatnim slocie jest 50% szansy na przygodę a 50% szansy na nic szkoda slota na takie coś. Moim pomysłem jest danie takiego oprocentowania 51% szans na przygodę 49%szans na olej maszynowy premia która ma 400%. Bardzo bym się ucieszył gdyby ten projekt wszedł w życie i zachęcam ogromnie do głosowania bo warto by było bo olej piechotą nie chodzi a wtedy przygoda by była coś więcej warta. Teraz mam problem z nazwą ankiety hehe coś wymyśle :P

  2. #2
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Dziękuję Autorowi za propozycję.
    Zachęcam do głosowania.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    dobry pomysł, zmienić coś na lepsze
    gdybym zrobił 1 złodzieja raz w tygodniu miałbym szansę na dodatkowy olej maszynowy, wypasik, co? a jakbym zrobił 10 dziennie to miałbym szanse na 70 olejów tygodniowo i zalałbym wyspę olejem, a potem podpalił
    a jednak nie, to się nie przyda bo 1 złodzieja mam jedą sztukę a oleju od odkrywców parę setek w gwieździe, jak każdy gracz który nie zakładał konta w zeszłym tygodniu wiec nie, lepiej niech nie dłubią w dropach z przygód tylko zajmą się robotą bo egipcjanie piramidy budowali szybciej niż oni poprawiają unity

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.