Odpowiedz w tym wątku
Strona 10 z 12 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 118

Wątek: Zmiany w grze - 23.03.2022 - Dyskusja

  1. #91
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.06.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czemu na testowym wyspa nie jest zalana ???
    Czemu na testowym są drogi ???
    Czemu w święta jakieś postaci lub paczki są niedostępne ???

  2. #92
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    506
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez GregorrGame Zobacz posta
    Dla mnie gra działa bez zarzutów (oprócz pierwszego ładowania), więc nie widzę w tym żadnego problemu.
    Każdy ma prawo do swojego zdania i 'głosowania portfelem'
    o rany! Niesamowite! Kolejny raz miał racje Einstein że jest cos bardziej nieskończone od kosmosu ;DDD
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  3. #93
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez GregorrGame Zobacz posta
    Dla mnie gra działa bez zarzutów (oprócz pierwszego ładowania), więc nie widzę w tym żadnego problemu.
    Każdy ma prawo do swojego zdania i 'głosowania portfelem'
    Czyli twierdzisz, że:
    • Umiejętność Odkrywcy - Krzepka Łopata, działa u Ciebie bez zarzutu?
    • Przestraszony Odkrywca przynosi ci 4x więcej łupów z poszukiwań skarbów
    • Budynki typu Rynek Bożonarodzeniowy, Drzewo Miłości itp, mają właściwy czas regeneracji
    • Potrafisz zatrzymać atak generała po wysłaniu go na wrogi obóz
    • Wyprawa Górski Klan - tu wszystko działa bez problemu
    • Ciągłe wprowadzanie graczy w błąd złymi i niepopranymi opisami działania budynków premii, nie ma dla ciebie znaczenia
    • Katastrofalna optymalizacja i ogromne wymagania sprzętowe jak na grę przeglądarkową to żaden problem
    • Bez problemu możesz zdobyć część osiągnieć związanych z misjami/przygodami
    • Zadanie zwiazane z koloniami u Poszukiwacza działa bezbłędnie u Ciebie

    To i wiele innych problemów, rozumiem, że Ciebie nie dotyczy...

    Jeszcze raz - to Twoje pieniążki i rób z nimi co uważasz jest najlepsze dla ciebie, pamietaj tylko że w ten sposób dajesz programistom do zrozumienia że wykonują swoją pracę na tip top...

    Przypominam, że granie przez klienta nie znaczy że wszystko działa bez problemu. Opcja grania przez klienta, jest możliwa tylko i wyłącznie przez oddanych zapaleńców i fanów gry.
    Ostatnio edytowane przez Stary_Niedźwiedź ; 01.04.2022 o 14:49

  4. #94
    Osadnik
    Dołączył
    02.12.2014
    Posty
    218
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez GregorrGame Zobacz posta
    Dla mnie gra działa bez zarzutów (oprócz pierwszego ładowania), więc nie widzę w tym żadnego problemu.
    Każdy ma prawo do swojego zdania i 'głosowania portfelem'
    Ale bredzisz. Ty chyba nie wiesz jak gra kiedyś działała skoro piszesz, że działa bez zarzutów.

  5. #95
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.06.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czy właścicielem tej gry jest firma jednoosobowa ???
    Jeśli tak to tłumaczyłoby to co się dzieje z grą od samego początku na internecie ...
    Jeśli jednak firma zatrudnia parę osób, to co na rozmowie o pracę jest ważniejsze : Chorobliwa nienawiść do gry czy totalny brak kompetencji ???

  6. #96
    GregorrGame
    Cytat Zamieszczone przez Stary_Niedźwiedź Zobacz posta
    Czyli twierdzisz, że:
    • Umiejętność Odkrywcy - Krzepka Łopata, działa u Ciebie bez zarzutu?
    • Przestraszony Odkrywca przynosi ci 4x więcej łupów z poszukiwań skarbów
    • Budynki typu Rynek Bożonarodzeniowy, Drzewo Miłości itp, mają właściwy czas regeneracji
    • Potrafisz zatrzymać atak generała po wysłaniu go na wrogi obóz
    • Wyprawa Górski Klan - tu wszystko działa bez problemu
    • Ciągłe wprowadzanie graczy w błąd złymi i niepopranymi opisami działania budynków premii, nie ma dla ciebie znaczenia
    • Katastrofalna optymalizacja i ogromne wymagania sprzętowe jak na grę przeglądarkową to żaden problem
    • Bez problemu możesz zdobyć część osiągnieć związanych z misjami/przygodami
    • Zadanie zwiazane z koloniami u Poszukiwacza działa bezbłędnie u Ciebie

    To i wiele innych problemów, rozumiem, że Ciebie nie dotyczy...

    Jeszcze raz - to Twoje pieniążki i rób z nimi co uważasz jest najlepsze dla ciebie, pamietaj tylko że w ten sposób dajesz programistom do zrozumienia że wykonują swoją pracę na tip top...

    Przypominam, że granie przez klienta nie znaczy że wszystko działa bez problemu. Opcja grania przez klienta, jest możliwa tylko i wyłącznie przez oddanych zapaleńców i fanów gry.
    Ad. 1 - mam tylko na 4 odkrywcach (sumiennym i romantycznych) i działa (przynajmniej nie zwróciłem uwagi, żeby coś było nie tak)
    Ad. 2 - to nie przynosi więcej - przynajmniej nie kojarzę albo
    Ad. 3 - rynek oraz drzewo działa u mnie bardzo dobrze i się regeneruje tak jak powinno
    Ad. 4 - tak potrafię
    Ad. 5 - do tego etapu nie doszedłem
    Ad. 6 - jeszcze się z tym nie spotkałem ale też nie zwracam jakiejś przesadnej uwagi
    Ad. 7 - jest dość średnia to fakt, tragiczna może nie jest... ja tego nie odczuwam (gram w wersję na przeglądarce)
    Ad. 8 - tutaj fakt nie potrafię jednego osiągnięcia zdobyć
    Ad. 9 - nie bawię się koloniami

    Ja rozumiem, że gra może mieć dużo problemów, które mnie jako niedzielnego gracza nie dotyczą lub jeszcze nie dotknęły tak jak ludzi, którzy mają czas na tę grę.
    Po prostu wchodzę raz na dzień, czasem raz na 2 dni z sentymentu, zawsze uwielbiałem serię settlersów i gram (bardziej klikam) i niektóre budynki za klejnoty oszczędzają mój czas na klikanie do minimum.

    Powiem też z drugiej strony jako dev, pracowałem na produktach własnych jak i w sh i często 'bojkot' użytkowników (głosowanie przeciwko danej aplikacji portfelem) powodował, że my seniorzy byliśmy przerzucani na inny - bardziej dochodowy projekt, a projektem tym, który podupadł finansowo zajmowali się juniorzy, którzy potrafili nawalić coś dobrego ale ... no właśnie z optymalizacją się mijającego, co było łatane innym błędem i tak się zamyka błędne koło. Drugą sprawą są koszty po stronie utrzymania serwerów i żeby to jakkolwiek działało (pomimo tego, że to należy pod 'wielkie korpo') nie są małe.

    Więc pozwólmy każdemu grać jak chce.

    Widzę, że support ma gdzieś to co gracze piszą i to trochę nie jest fair - może to w pewnym momencie zniszczyć tę grę lecz do tego momentu grajcie, walczcie o prawo do lepszej optymalizacji i nie róbmy sprzeczki o moje pytanie odnośnie pakietu

  7. #97
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez GregorrGame Zobacz posta
    Dla mnie gra działa bez zarzutów (oprócz pierwszego ładowania), więc nie widzę w tym żadnego problemu.
    Każdy ma prawo do swojego zdania i 'głosowania portfelem'
    dobry trolling, trzeba docenić ale nie pykło bo im więcej podajesz szczegółów ze swoich wrażeń tym jest gorzej
    to że przez 7 lat zrobiłeś wcześniej 2 posty to możliwe, ale że przez ostatni rok logując się co dzień, dwa nie zauważyłeś katastrofy gry na unity to zdradziło że to był tylko trolling z finałem w prima aprilis
    ale graty, ładnie to rozgrywałeś na początku, potem niestety lipa

  8. #98
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez GregorrGame Zobacz posta
    Ad. 1 - mam tylko na 4 odkrywcach (sumiennym i romantycznych) i działa (przynajmniej nie zwróciłem uwagi, żeby coś było nie tak)
    Czyli nie wiesz o czym piszesz bo:
    bez sensu szkolić na Szczęśliwy kilof sumiennego i romantycznego i tak nie znajdą dodatkowego złoża. Szkolić należy Biegłego geologa, bo on ma zdolność znalezienia dodatkowych złóż.
    Reszty nawet nie chce mi się komentować bo szkoda mojego czasu.
    Albo prawie nie grasz, albo grasz nieudolnie, albo nabijasz posty.
    Co z Targowiskiem gildii?
    Co z mieszaniem wysłanych generałów?
    Powoli tracę cierpliwość.
    Ostatnio edytowane przez zjadaczasu ; 02.04.2022 o 00:25

  9. #99
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    przyklad targowiska gildii idealny ... ile to juz 3 lata i dalej nic z tym nie robia ? i nie zrobia bo pewnie nie potrafia

  10. #100
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez GregorrGame Zobacz posta
    Powiem też z drugiej strony jako dev, pracowałem na produktach własnych jak i w sh i często 'bojkot' użytkowników (głosowanie przeciwko danej aplikacji portfelem) powodował, że my seniorzy byliśmy przerzucani na inny - bardziej dochodowy projekt, a projektem tym, który podupadł finansowo zajmowali się juniorzy, którzy potrafili nawalić coś dobrego ale ... no właśnie z optymalizacją się mijającego, co było łatane innym błędem i tak się zamyka błędne koło. Drugą sprawą są koszty po stronie utrzymania serwerów i żeby to jakkolwiek działało (pomimo tego, że to należy pod 'wielkie korpo') nie są małe.
    Prawda, tylko problem w tym, ze jesli ktos sie troche zna na rzeczy to symptomy tego widac gdzies mniej wiecej od 2014 roku. Stad obecne bojkoty to nie jest tylko krotkofalowy efekt tego, ze grupa juniorow sobie nie potrafi poradzic z portem na Unity tylko tego, ze dawno temu ktos cala gre olal i zostawil jej utrzymanie juniorom, co jest ewidentne (a patrzac na to na ile mozna wyestymowac naklad pracy na eventy to ciezko powiedziec czy tych juniorow jest w ogole >1).

    nie zauważyłeś katastrofy gry na unity
    Tu paradoksalnie sprawa jest troche kontrowersyjna, bo na moim nowym PC z zeszlego roku gdy sporadycznie sie logowalem to sporej czesci problemow nie widzialem. Stad jesli wiekszosc (albo bardzo duzo) problemow ma zwiazek z optymalizacja to pewne osoby moga ich nie doswiadczac.

    A patrzac na to jaka nature maja bledy i jaki bajzel musza miec w kodzie, to nie do konca da sie wykluczyc, jak bardzo abstrakcyjnie to nie brzmi, ze udalo im sie tak spaprac np zarzadzanie pamiecia i przetwarzanie wielowatkowe ze psuje to budynki i generalow.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Odpowiedz w tym wątku
Strona 10 z 12 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.