Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 12 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 118

Wątek: Zmiany w grze - 23.03.2022 - Dyskusja

  1. #41
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    bb z kazdym dniem z kazda decyzja strzela se w kolano i dalej tego nie potrafi zrozumiec , nie slucha ludzi w ogole .... moze jak ten klient calkiem padnie to wtedy zrozumieja ze tam juz nikt nie zagra

  2. #42
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    To jakieś kpiny są? Byłam na testowym, działało to prawie akceptowalnie. A tu dostajemy znowu s*it, gdzie jest odświeżanie strefy? gdzie ta płynność gry?
    Ostatnio edytowane przez Freha ; 23.03.2022 o 17:36 Powód: dopisek

  3. #43
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    akkurat z tego co mialo porpawic jakosc to zrezygnowali , oni zawsze wiedza co zrobic zeby popsuc wszystko
    Ostatnio edytowane przez pretor29 ; 23.03.2022 o 17:37 Powód: cdxsd

  4. #44
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.08.2021
    Posty
    7
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nowy swf na starym miejscu

  5. #45
    Osadnik
    Dołączył
    27.08.2012
    Posty
    126
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dzięki, dobry człowieku

  6. #46
    vassago4
    Cytat Zamieszczone przez pretor29 Zobacz posta
    bb z kazdym dniem z kazda decyzja strzela se w kolano i dalej tego nie potrafi zrozumiec , nie slucha ludzi w ogole .... moze jak ten klient calkiem padnie to wtedy zrozumieja ze tam juz nikt nie zagra
    podpisuję sie pod tym rękoma i nogami, ja próbowałem unity jak weszło i dałem sobie siana, skusiła mnie wieść o kombinacji z klientem, i tylko dlatego w to nadal gram

  7. #47
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.10.2015
    Posty
    18
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie zalicza osiągnieć związanych z zakazanymi eksperymentami. Można przejść kilka rzy samymi żółnierzami, spełnić warunki i nic to nie daje. Pisanie w dziale pomoc kończy się poleceniem założenia następnego tematu i tak już 3 i zero pomocy lub naprawienia błędu. Brakuje Wam programistów lub osób do helpdesku? W czym macie problem?

  8. #48
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.10.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Słoneczny Gród
    a czy jest szansa na naprawienie Excelsiora ?

  9. #49
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie,

    Prosimy pamiętać, że w najnowszej wersji zmieniony został proces ładowania. Zanim pojawi się Wyspa, minie trochę czasu, ale później wszystko będzie się ładować znacznie szybciej. Jeśli przez jakiś czas widzisz niebieskie tło, nie przerywaj procesu ładowania.

    Polecam też wyczyszczenie pamięci podręcznej Unity.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 24.03.2022 o 18:45

  10. #50
    vassago4
    BB_Penelopa a jakieś info nt. zaistniałej awarii? Nie oczekuję żadnej rekompensaty ale chociaż "w dniu wczorajszym wystąpiła awaria, systemy już pracują poprawnie (albo: pracujemy nad pełnym przywróceniem)" by się przydało, a tutaj jakby nigdy nic

    Edit: "Gra nadal działa w tle i wszystko załaduje się, gdy tylko gra zostanie ukończona."

    Tzn mam rozumieć że jak mi się gra załaduje to będzie ukończona? Takie lekkie masło maślane jak dla mnie
    Ostatnio edytowane przez vassago4 ; 24.03.2022 o 14:01

Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 12 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.