Odpowiedz w tym wątku
Strona 9 z 12 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 118

Wątek: Zmiany w grze - 23.03.2022 - Dyskusja

  1. #81
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.02.2019
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    mam pytanie dlaczego wyskakujace okienka sa zdublowane pokazuja sie nam w tych okienkach drzewka umiejetnosci blokuja gre a to samo mamy w pasku gornym dotyczy to odkrywcow ,budynkow ,generałow ,geologow wcale te wyskakujace drzewka umiejetnosci lub wlasciwosci budynkow nam nie pomagaja wrecz przeciwnie wiele razy zaslaniaja co jest bardzo irytujace

  2. #82
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.12.2016
    Posty
    23
    Serwer
    Słoneczny Gród
    settlers_client.swf_updater.bat zaktualizował mi właśnie plik .swf - nowy działa prawidłowo

  3. #83
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Andrzej_K-r Zobacz posta
    settlers_client.swf_updater.bat zaktualizował mi właśnie plik .swf - nowy działa prawidłowo
    Hej Andrzej!


    Przypominam, że gra poprzez Klienta może powodować błędy. Klient nie jest przez nas wspierany.

    Proszę pamiętać, że w najnowszej wersji zmieniony został proces ładowania. Zanim pojawi się Wyspa, minie trochę czasu, ale później wszystko będzie się ładować znacznie szybciej. Jeśli przez jakiś czas widzisz niebieskie tło, nie przerywaj procesu ładowania.

    Polecam też wyczyszczenie pamięci podręcznej Unity, instrukcja znajduje się tutaj: https://forum.thesettlersonline.pl/threads/48137

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  4. #84
    Osadnik
    Dołączył
    11.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Hej Andrzej!


    Przypominam, że gra poprzez Klienta może powodować błędy. Klient nie jest przez nas wspierany.

    Proszę pamiętać, że w najnowszej wersji zmieniony został proces ładowania. Zanim pojawi się Wyspa, minie trochę czasu, ale później wszystko będzie się ładować znacznie szybciej. Jeśli przez jakiś czas widzisz niebieskie tło, nie przerywaj procesu ładowania.

    Polecam też wyczyszczenie pamięci podręcznej Unity, instrukcja znajduje się tutaj: https://forum.thesettlersonline.pl/threads/48137

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ale proszę zrozumieć fanów tej gry co jednak chcieliby jeszcze jakiś czas w nią pograć. Gra na moim sprzęcie w wersji unity jest nie grywalna. Nie mam już na tyle nerwów, aby czas reakcji gry na moje działanie wynosił kilka sekund. Zwłaszcza, gdy podczas ewentów muszę dziennie wysłać 200 razy odkrywców. Do tej pory klient dział bez zarzutu. Chciałbym też zauważyć, że to jest zwyczajna gra przeglądarkowa i trochę dziwne jest, że może działać dobrze na procesorze z 20 rdzeniami i 32 GB ramu.

  5. #85
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    mozesz jej mowic i tlumaczyc a ona dalej to samo... unity jest niegrywalne i tyle od roku nic z tym nie potraficie zrobic taka prawda....

  6. #86
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Generałowie nadal łażą jak chcą. Wysyłam innego, a inny maszeruje.
    To poważny błąd.

  7. #87
    GregorrGame
    Kiedy możemy się spodziewać (o ile możemy) w sklepie paczek rzędu "Wspaniałej" lub "Wielkiej" Zbiorczej paczki? Kopalnia + coś jeszcze itp

  8. #88
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez GregorrGame Zobacz posta
    Kiedy możemy się spodziewać (o ile możemy) w sklepie paczek rzędu "Wspaniałej" lub "Wielkiej" Zbiorczej paczki? Kopalnia + coś jeszcze itp
    A ty jesteś aż taki desperat, że chcesz płacić za tego bubla...?
    Ja rozumiem, to twoje pieniążki, ale w ten sposób pokazujesz im że wykonują świetną robotę.
    Głosujcie portfelem...

    Ja nie wydam na tą grę ani grosza, dopóki nie będzie grywalna na poziomie FoE.

  9. #89
    GregorrGame
    Cytat Zamieszczone przez Stary_Niedźwiedź Zobacz posta
    A ty jesteś aż taki desperat, że chcesz płacić za tego bubla...?
    Ja rozumiem, to twoje pieniążki, ale w ten sposób pokazujesz im że wykonują świetną robotę.
    Głosujcie portfelem...

    Ja nie wydam na tą grę ani grosza, dopóki nie będzie grywalna na poziomie FoE.
    Dla mnie gra działa bez zarzutów (oprócz pierwszego ładowania), więc nie widzę w tym żadnego problemu.
    Każdy ma prawo do swojego zdania i 'głosowania portfelem'

  10. #90
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez GregorrGame Zobacz posta
    Kiedy możemy się spodziewać (o ile możemy) w sklepie paczek rzędu "Wspaniałej" lub "Wielkiej" Zbiorczej paczki? Kopalnia + coś jeszcze itp
    Witaj,

    na chwilę obecną nie mam informacji na temat Paczki, o którą pytasz.

    Wkrótce pojawi się Wielkanocny Pamiętnik Dewelopera, a w nim kilka Paczek. Mam nadzieję, że przypadną Ci do gustu.

    Serdeczności,
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 01.04.2022 o 12:27

Odpowiedz w tym wątku
Strona 9 z 12 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.