Odpowiedz w tym wątku
Strona 8 z 12 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 118

Wątek: Zmiany w grze - 23.03.2022 - Dyskusja

  1. #71
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dlatego ja juz sie powoli przestawiam na Rise of Cultures. Co prawda gra jest tylko na telefony (chyba ze uwzglednimy Bluestacks to wtedy tez i PC) ale podobnie jak w TSO nikt cie nie zaatakuje, jest gildia, co ok 2 tyg jest event gdzie mozna zdobyc unikalny budynek, gra sie milo i pzyjemnie, bez pospiechu...

  2. #72
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Zee4c Zobacz posta
    w sensie 32bitowy będzie lepiej chodził niz 64? bo u mnie 10s gry i 5s laga do tego komunikat windows "bym zamknął przeglądarkę bo mało pamieci jest" ;D przy 32G RAMu..
    Kochani, przypominam też, że gra poprzez Klienta może powodować błędy. 

    Proszę pamiętać, że w najnowszej wersji zmieniony został proces ładowania. Zanim pojawi się Wyspa, minie trochę czasu, ale później wszystko będzie się ładować znacznie szybciej. Jeśli przez jakiś czas widzisz niebieskie tło, nie przerywaj procesu ładowania.

    Polecam też wyczyszczenie pamięci podręcznej Unity, instrukcja znajduje się tutaj: https://forum.thesettlersonline.pl/threads/48137

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  3. #73
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    306
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Kochani, przypominam też, że gra poprzez Klienta może powodować błędy. 

    Proszę pamiętać, że w najnowszej wersji zmieniony został proces ładowania. Zanim pojawi się Wyspa, minie trochę czasu, ale później wszystko będzie się ładować znacznie szybciej. Jeśli przez jakiś czas widzisz niebieskie tło, nie przerywaj procesu ładowania.

    Polecam też wyczyszczenie pamięci podręcznej Unity, instrukcja znajduje się tutaj: https://forum.thesettlersonline.pl/threads/48137

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Penelopo napisz czy te utrudnienia to mają być te rozwijanie gry " ULATWIENIA"

  4. #74
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Zee4c Zobacz posta
    w sensie 32bitowy będzie lepiej chodził niz 64? bo u mnie 10s gry i 5s laga do tego komunikat windows "bym zamknął przeglądarkę bo mało pamieci jest" ;D przy 32G RAMu..
    Tak, jak zauważysz, na Wiki nie ma już klienta 64bitowego, po ostatniej aktualizacji powodował zwiechy. Po zainstalowaniu klienta 32bitowego zwiechy znikły. Przynajmniej u mnie.
    Ostatnio edytowane przez Jurek12345 ; 28.03.2022 o 16:41

  5. #75
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Jurek12345 Zobacz posta
    Tak, jak zauważysz, na Wiki nie ma już klienta 64bitowego, po ostatniej aktualizacji powodował zwiechy. Po zainstalowaniu klienta 32bitowego zwiechy znikły. Przynajmniej u mnie.
    a u mnie nadal mimo reinstalacji klienta nadal występują takie kilkusekundowe zawiechy. Spróbowałam z tym klientem flash portable i jest trochę lepiej.
    O grze na unity, proponowanej przez Penelopę, to nawet szkoda gadać. Nie dosyć ,że nie są w stanie naprawić własnego rozwiązania , to jeszcze paprzą takie alternatywne, wypłodzone przez graczy .

  6. #76
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Freha Zobacz posta
    a u mnie nadal mimo reinstalacji klienta nadal występują takie kilkusekundowe zawiechy. Spróbowałam z tym klientem flash portable i jest trochę lepiej.
    O grze na unity, proponowanej przez Penelopę, to nawet szkoda gadać. Nie dosyć ,że nie są w stanie naprawić własnego rozwiązania , to jeszcze paprzą takie alternatywne, wypłodzone przez graczy .
    Hej Kochana!

    Wypróbuj proszę Unity!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  7. #77
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    506
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Hej Kochana!

    Wypróbuj proszę Unity!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    zmienię na unity jak będzie można sortować w kantorze handlowym produkty i historia zakupów będzie prawidłowa.
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  8. #78
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.06.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kiedy spuścicie wodę z planszy ???

  9. #79
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    przeciez kazdy juz wyprobowal te unity i nikt z tego nie korzysta bo tlyko klient zapewnia w miare stabilne granie....

  10. #80
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Hej Kochana!

    Wypróbuj proszę Unity!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Penelopo,
    Próbowałam, naprawdę byłam pełna dobrych chęci. Niestety dla dobra własnych nerwów i całości mojego komputera musiałam przestać. Inaczej albo ja bym wyszła z siebie albo komp by wyleciał za okno
    Ja wiem że musisz, bo robota, bo rachunki do zapłacenia, ale bez przesady

Odpowiedz w tym wątku
Strona 8 z 12 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.