Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: Serwer testowy

  1. #11
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wszedłem na testowy, gra prawie działa jak powinna, tylko co z tego. Serwer testowy praktycznie taki sam jaki był 10 lat temu, może są jakieś nowe budynki, nie wiem, nie sprawdzałem. Po co pisać o testowym i sprawdzeniu go, jak na nim praktycznie nic nie ma, nie jest obciążony przez ilość graczy online, nie ma na nim kilkuset budynków, nie ma na nim kilkuset premii, nie ma na nim budynków które obciążają grę jak to nie raz pisali, nie ma milionów surowców, nie ma tysięcy wiadomości na pw, nie ma setek wyszkolonych specjalistów na różne sposoby, itp., itd. Serwer testowy był czy jest do testów eventowych, czy wszystko z nimi jest ok, eventy od kilku lat są takie same, więc za bardzo nie ma co testować, a wersja beta gry była z 8 lat temu.

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    27.08.2012
    Posty
    126
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Kończąc temat (z mojej strony)... napisałam tutaj, bo zauważyłam problem. Starałam się go jakoś rozwiązać sama i słuchając podpowiedzi, ale to nic na dało.
    Nie uważam żeby "wina" leżała po mojej stronie. Jeżeli teraz nie mam problemu z wejściem do gry na unity, a mam z wejściem na testowy, to znaczy, że coś jest nie tak z testowym. I pozostaje mi mieć nadzieję, że nie zostanie to przeniesione na normalne serwery.
    Dziękuję wszystkim za pomoc

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    110
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przy dobrym sprzęcie na testowym gra ma dużo lepszą wydajność niż obecnie. Mam nadzieję, że tak też będzie po aktualizacji na naszych serwerach.
    Krok w dobrą stronę, BB

  4. #14
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez trorox Zobacz posta
    Przy dobrym sprzęcie na testowym gra ma dużo lepszą wydajność niż obecnie. Mam nadzieję, że tak też będzie po aktualizacji na naszych serwerach.
    Krok w dobrą stronę, BB
    Dziękuję za miłe słowa! Deweloperzy starają się jak mogą.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2013
    Posty
    42
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Dziękuję za miłe słowa! Deweloperzy starają się jak mogą.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    i jakoś tego kurna NIE WIDAĆ

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    02.12.2014
    Posty
    218
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Dziękuję za miłe słowa! Deweloperzy starają się jak mogą.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    BB_Penelopa, znowu usuwasz "niewygodne" posty?

  7. #17
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Proszę przekazać mój pomysł do tych słynnych zapracowanych deweloperów jak nikt nie będzie grał to nikt nie będzie narzekał i słynni cmowie nie będą musieli usuwać niewygodnych komentarzy. Wszystkie problemy bb rozwiązane a gotówka płynie szerokim strumieniem od zadowolonych graczy bo tylko tacy zostali

  8. #18
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nauczycielom przeszkadzają uczniowie, lekarzy denerwują pacjenci a BB ewidentnie przeszkadzają gracze. Zbanowac all, skasować forum i odzyskać spokoj ;D
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    27.08.2012
    Posty
    126
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Trawestując starożytnych ... o "władzy" tylko dobrze albo wcale

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    110
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Grunt, że widać, że wydajność gry się poprawia, a zatem jest szansa, że następny event bożonarodzeniowy będzie już tylko na Unity

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.