Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Problem z uzyskaniem klejnotów po dokonaniu wpłaty

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.03.2013
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Problem z uzyskaniem klejnotów po dokonaniu wpłaty

    Witam , na promocji po dokonaniu wpłaty nie zostały dodane klejnoty ,problem zgłosiłam do MOD-a oraz BB Penelopa, którym bardzo dziękuję za pomoc zrobiłam oficjalne zgłoszenie z formularza na stronie głównej , w odpowiedzi dostałam:
    Aby mieć pewność, że korzystasz z aktualnej wersji gry, zalecamy regularnie czyścić pamięć podręczną przeglądarki internetowej.
    Po oczyszczeniu nadal nie został problem rozwiązany wiec napisałam kolejnego email do supportu załączając screen z dokonanego zakupu w celu ułatwienia pracy z nadzieją że problem zostanie naprawiony. dostałam kolejną odpowiedz :
    Uprzejmie informujemy, że problemy związane z płatnościami i otrzymaniem klejnotów zostały już rozwiązane. W związku z tym w ciągu najbliższych 24 godzin klejnoty powinny zostać dostarczone na Twoje konto. Niestety do dziś nie otrzymałam zakupionych klejnotów , wiem że nie jestem jedyną osobą która ma taki sam problem ponieważ z kolejnej promocji
    też są problemy tego samego typu.
    Pozdrawiam serdecznie Kasia
    serwer nowa ziemia
    Ostatnio edytowane przez Kasia2730 ; 27.02.2022 o 14:35

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja też jestem taką osobą mimo zapewnień
    "W związku z tym w ciągu najbliższych 24 godzin klejnoty powinny zostać dostarczone na Twoje konto. Jeśli jednak tak się nie stanie, bardzo proszę o kontakt z Supportem."
    Kontakt z supportem - bez odpowiedzi od 3dni.

  3. #3
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Support w weekend nie pracuje, więc wcześniej niż w poniedziałek odpowiedzi nie dostaniecie. Trzeba uzbroić się w cierpliwość.

  4. #4
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie,

    pomoc techniczna zajmie się niezwłocznie Waszymi sprawami!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Warunki sprzedaży Ubisoft.

    5.5 Ogółem Subskrypcje, Kredyty i Treści dodatkowe zostaną Państwu udostępnione natychmiast po zrealizowaniu Państwa zamówienia.
    5.7 Termin wycofania. Jeśli są Państwo obywatelami Unii Europejskiej, mają Państwo prawo wycofać się z umowy w terminie czternastu dni kalendarzowych bez podania przyczyny („Termin wycofania”), licząc od dnia następującego bezpośrednio po dacie zawarcia takiej umowy. Niemniej jednak tracą Państwo prawo do wycofania się z umowy, jeżeli zaczęli Państwo korzystać z usług przed zakończeniem obowiązywania Terminu wycofania. W związku z powyższym przyjmują Państwo do wiadomości, że nie mają Państwo prawa do wycofania się z zamówienia w przypadku, kiedy realizacja usług rozpoczyna się natychmiast po zrealizowaniu zamówienia na Subskrypcję lub Kredyty, lub Treści dodatkowe
    (a to nie zostało zrealizowane).
    Ostatnio edytowane przez Champi0n ; 02.03.2022 o 01:02

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    27.10.2018
    Posty
    148
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ale moment moment czy dobrze rozumiem ? nie domagaj sie zwrotu realnej gotówki wydanej na wirtualną walutę i czekaj aż naprawimy swój błąd bo inaczej ci konto zablokujemy ? coś chyba nie tak jest...

  7. #7
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie,


    chodzi o to, że jeżeli Gracz wyrazi chęć zwrotu klejnotów, jego konto zostanie zablokowane do czasu zwrotu.

    Chwilowo forma, która nad obsługuje ma problemy techniczne. Ale klejnoty wkrótce dotrą na Wasze konta w grze.
    Dziękuję za cierpliwość.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam serdecznie,


    chodzi o to, że jeżeli Gracz wyrazi chęć zwrotu klejnotów, jego konto zostanie zablokowane do czasu zwrotu.

    Chwilowo forma, która nad obsługuje ma problemy techniczne. Ale klejnoty wkrótce dotrą na Wasze konta w grze.
    Dziękuję za cierpliwość.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ale gracz wyraża chęć odstąpienia od umowy i zwrotu zapłaconych pieniędzy za niezrealizowaną umowę, bo zgodnie z warunkami sprzedaży ubisoft deklaruje natychmiastowe przekazanie zakupionych "klejnotów", więc konta nie trzeba blokować bo nie ma czego zabierać z konta gracza bo tego nie ma.
    Jedynie co można zrobić to w terminie 14 dni odstąpić od umowy, a ubisoft ma obowiązek te pieniądze zwrócić bez żadnego blokowania.

    Z całym szacunkiem 10 dni oczekiwania na realizację zamówienia to stanowczo za długo. Z mojej strony w sobotę zwracam się o odstąpienie od umowy.

  9. #9
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Champi0n Zobacz posta
    Ale gracz wyraża chęć odstąpienia od umowy i zwrotu zapłaconych pieniędzy za niezrealizowaną umowę, bo zgodnie z warunkami sprzedaży ubisoft deklaruje natychmiastowe przekazanie zakupionych "klejnotów", więc konta nie trzeba blokować bo nie ma czego zabierać z konta gracza bo tego nie ma.
    Jedynie co można zrobić to w terminie 14 dni odstąpić od umowy, a ubisoft ma obowiązek te pieniądze zwrócić bez żadnego blokowania.

    Z całym szacunkiem 10 dni oczekiwania na realizację zamówienia to stanowczo za długo. Z mojej strony w sobotę zwracam się o odstąpienie od umowy.
    Uprzejmie informuję, że problemy związane z płatnościami są w toku. Proszę nie martw się, gdyż wkrótce otrzymasz odpowiednią ilość zakupionych klejnotów. Klejnoty wkrótce zostaną przelane na Twoje konto. Jeżeli natomiast wyrażasz chęć zwrotu, wyślij w tej sprawie zgłoszenie do Supportu. Pamiętaj proszę o tym, że jeżeli Gracz wyrazi chęć zwrotu klejnotów, jego konto zostanie zablokowane do czasu zwrotu.

    Dziękuję za cierpliwość.
    Przepraszam za niedogodności.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.