Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Wielka bitwa

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.08.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Kolonia

    Wielka bitwa

    Ukończyłem cały górski klan, dotarłem do wielkiej bitwy i dalej nie da się przejść. Po pokonaniu pierwszej strefy dostaje się premie "narzędzia do naprawy mostu" i premia ta nie wpada do gwiazdy. I nie da się mostu naprawić. I dalej przejść nie można. Cały klan zmarnowany. Zgłosiłem zapytanie do supportu i bez odzewu. Wiszę już 2 dzień na bitwie i trzeba będzie anulować. Szkoda.
    Ostatnio edytowane przez Bevilac ; 27.02.2022 o 17:08

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Sorki, że kompletnie nie związane z tematem, ale ile ty masz zakładek otwarte...??? Masz 1TB ramu czy co...???

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.08.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Kolonia
    Daję radę

  4. #4
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Narzędzia do budowy mostu produkujesz w magazynie prowiantu, zobacz, czy masz taką możliwość, jeśli brakuje przedmiotów za pokonanie obozów, możesz spróbować zniszczyć obozy po lewej stronie, z nich też leci przedmiot do budowy mostu. W innym przypadku trzeba będzie niestety anulować przygodę.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.08.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Kolonia
    Dzięki za radę Udało się zdobyć drugi zestaw Ale za to mgła nastała i znowu blokada

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Słoneczny Gród
    mam problem z mgłą w labiryncie, rozbiłam wszystkie obozy a mgła ani drgnęła, napisałam do supportu ale pewnie jedyne co dostane to nic.

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.