Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Zapraszanie do przygód kooperacyjnych

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2013
    Posty
    28
    Serwer
    Kolonia

    Zapraszanie do przygód kooperacyjnych

    Czy zapraszanie innych graczy do przygód kooperacyjnych jest ofertą handlową, kupna, sprzedaży czy wymiany i powinno się zapraszać tylko i wyłącznie na czacie handlu? Moim zdaniem nie, ponieważ uważam, że do zapraszania do wspólnego zrobienia przygody kooperacyjnej bardziej pasuje czat G1, ponieważ takie zaproszenie nie ma nic wspólnego z handlem.
    Jeżeli źle rozumuję, to proszę o wyjaśnienie.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2013
    Posty
    28
    Serwer
    Kolonia
    Proszę o stanowisko BB w tym temacie, ponieważ:
    Dzisiaj gracze zapraszali do przygód kooperacyjnych, ale ze względy na aktualny stan działania gry (powód: przeskakujący czat), zapraszali na G1.
    Po czym Mod_Herhor zaczął upominać i ostrzegać i kierować na handel.
    Napisałem na G1, że mi to nie przeszkadza ze względu na obecny stan gry, zapytałem też czy komuś to przeszkadza (nikt nie odpisał), oraz napisałem, że zapraszanie do przygody kooperacyjnej nie jest ofertą handlową i nie widzę problemu, żeby ktoś zapraszał na G1 (na cichym i spokojnym G1 na którym nic się nie dzieje).
    Jednak po moim wpisie rozgorzała dyskusja, na którą nie miałem wpływu, ani nie brałem w niej udziału, ponieważ unikam G1 i Mod_Herhora jak tylko mogę.
    SZOK!!! Po około godzinie od ostatniego wpisu na G1 dostałem bana na 12h, powód: "doprowadziłem do zbędnej/niepotrzebnej dyskusji czy jakoś tak"
    Czy ktoś jest stanie wytłumaczyć tą sytuację?
    Proszę BB o zajęcie stanowiska w tej sprawie ?
    P.S. Proszę o nie usuwanie postów, ponieważ Print zrobiony, proszę BB o konkretną odpowiedź, a co tu chodzi ?

  3. #3
    Odkrywca Awatar MOD_Herhor
    Dołączył
    17.05.2021
    Posty
    535
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie,

    wielokrotne składanie ofert handlowych na kanale globalnym, nie są mile widziane,
    gdyż można odnieść wrażenie, że celowe jest zaburzanie przepływu rozmów na G1.
    Powyższe zachowanie, zmusza Moderatora do podjęcia odpowiedniego działania.
    Po przeprowadzeniu analizy przypadku, gdy kilku użytkowników handluje na G1.
    Moderator podejmuje decyzję o bezpośrednim podaniu do publicznej wiadomości,
    że gracze powinni unikać składania ofert na czacie ogólnym (co miało miejsce),
    gdyż można korzystać z czatu handlowego, który jest sprawny i ogólnie dostępny.

    Ponadto informuję, że zgodnie z regulaminem forum pkt. 2:

    Brak związku z tematem (tzw. offtopic)
    Jeżeli dyskusja zacznie zbaczać z tematu głównego, niepasująca treść może zostać przeniesiona,
    zmodyfikowana, zamknięta bądź usunięta w całości bez wcześniejszego ostrzeżenia.


    Pozdrawiam miło i życzę powodzenia.
    Mod_Herhor

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2013
    Posty
    28
    Serwer
    Kolonia
    W pierwszym zdaniu swojego postu napisałem "Proszę o stanowisko BB w tym temacie...", więc ponawiam swoją prośbę do BB.

  5. #5
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie,

    Przypominam o 8 punkcie regulaminu:

    Kanały czatu
    Po wejściu do gry uzyskasz dostęp do kilku kanałów (tzw. chat) – pamiętaj, by korzystać z nich zgodnie z przeznaczeniem.

    Przykład: jeżeli potrzebujesz pomocy w sprawach dotyczących gry, swoje pytania zadaj na kanale pomocy, a nie na kanale ogólnym. Dzięki temu z pewnością znacznie szybciej otrzymasz pomoc.

    Ważne: wszelkie rozmowy o ofertach handlowych powinny odbywać się na kanale handlu. Wysyłanie ofert/zapytań handlowych (dotyczy również handlu przygodami, rzucania premii, wyceny towarów, darowizn, próśb o surowce) na pozostałych kanałach ogólnych jest niedozwolone.


    Regulamin: https://forum.thesettlersonline.pl/forums/208

    Temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.