Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: uprawy kwiatów - drzewko miłości BŁĄD

  1. #11
    Osadnik Awatar DukeNukem-PL
    Dołączył
    14.10.2013
    Posty
    104
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez yachoo79 Zobacz posta
    Mi się wydaje że pytanie o problem dotyczył tylko upraw eventovych, takich jak uprawa kwiatów, pola dyń etc
    Przeczytaj proszę cały wątek.

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    27.08.2012
    Posty
    126
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Poświęciłam się (unity) i sprawdziłam ... u mnie na unity, kliencie i kliencie portable wszystko działa prawidłowo. Przy włączonej prestiżowej i drzewku na uprawach produkowane są 22 sztuki i tyle samo kwiatów wpada do magazynu.
    Ostatnio edytowane przez G0514 ; 15.02.2022 o 14:24

  3. #13
    Osadnik Awatar Minael
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    205
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Potwierdzam, u mnie też prawidłowo. Nawet przeczekałem kilka cykli aby sprawdzić, różne logowania a także na nowej już odnowionej premii. Wszystko OK.
    Skrzydła do góry!

  4. #14
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Premia dla przyjaciela działa prawidłowo ( naliczanie produkcji kwiatów] tylko na kliencie wystarczy, że ktoś gra przez klienta i wejdzie na wyspę gracza wersji unity wtedy nalicza prawidłowo. Wersja unity ma ten błąd od samego początku czyli od eventu urodzinowego nie naliczało prawidłowo produkcji balonów

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    27.08.2012
    Posty
    126
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Znowu się poświęciłam i jeszcze raz sprawdziłam jak to na unity wygląda
    Nawet weszłam do znajomego i wróciłam, I cały czas tak samo prawidłowo pokazuje mi produkcję na uprawach i prawidłowa ilość kwiatów dodawana jest do magazynu. Na kliencie i kliencie portable jest tak samo.

  6. #16
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie, 

    Klient nie jest przez nas wspierany, dlatego jeżeli podczas używania Klienta wystąpi jakikolwiek błąd, proszę o sprawdzenie, czy występuje on również poprzez grę na Unity. 

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  7. #17
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    znow usuwanie niewygodnych postow .. .czy cos tu poza prawda zostalo powiedziane? klient dziala unity leży i tyle.. a proble mz naliczaniem byl jzu dawno

  8. #18
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez pretor29 Zobacz posta
    znow usuwanie niewygodnych postow .. .czy cos tu poza prawda zostalo powiedziane? klient dziala unity leży i tyle.. a proble mz naliczaniem byl jzu dawno
    Witaj Pretor,

    moderuję posty obraźliwe oraz niezgodne z naszym regulaminem. Zapoznaj się proszę z regulaminem: https://forum.thesettlersonline.pl/forums/208

    Serdeczności,
    BB_Penelopa

  9. #19
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    tak jest od samego wprowadzenia unity i co sie zmienilo? tysiace negatywnych komentarzy i co z tego? widzisz jakies zmiany bo ja zadnej...

    to byla opdpowiedz do postu gracza ktorego ow post zostal oczywiscie usuniety
    Ostatnio edytowane przez pretor29 ; 17.02.2022 o 14:51 Powód: xxx

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.