Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: uprawy kwiatów - drzewko miłości BŁĄD

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    06.02.2017
    Posty
    30
    Serwer
    Czarci Gaj

    uprawy kwiatów - drzewko miłości BŁĄD

    Witam,

    Moje uprawy kwiatów postawiłem pod drzewkiem miłości i mam włączoną prestiżową premie dla znajomego. Kiedy cykl kończy się z uprawy wpada 22 kwiaty, a po chwili jest korekta i zamiast 22 nalicza 11. Wiec z 3 upraw w sumie wpada 33 kwiaty a nie 66 na cykl. Wychodzi na to że jesteśmy kantowani.. Też tak macie? Proszę o wyjaśnienie.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    mam tak samo z olejami i prestiżową .tak jakby nie widziało prestiżowej.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.05.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Mam dokładnie to samo, pisałam już do supportu, ale wszyscy wiemy jak z nimi jest...

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.12.2019
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Potwierdzam. Odnowienie działa, ale nie mogło być przecież tak dobrze, żeby wszystko działało.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    21.02.2016
    Posty
    39
    Serwer
    Słoneczny Gród
    mi na Torbach śniegu też nie widzi prestiżowej bo wpada tylko 8 kwiatków

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    27.08.2012
    Posty
    126
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Torba śniegu daje x4, prestiżowa to podwaja, więc jak masz 8 kwiatków z pola, to wszystko jest oki

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    21.02.2016
    Posty
    39
    Serwer
    Słoneczny Gród
    no to jest OK tak samo jest na Walentynkach

  8. #8
    Osadnik Awatar DukeNukem-PL
    Dołączył
    14.10.2013
    Posty
    104
    Serwer
    Złota Góra
    Wygląda na to że teraz Premia Prestiżowa jest ignorowana w grze. Na Unity cykl z Uprawy kwiatów daje 11 a nie 22 kwiaty jak być powinno. Warto by było sprawdzić czy to samo dzieje się na innych budynkach produkcyjnych.
    Czy w tej grze była choć jedna konserwa po której nic nie trzeba było poprawiać?

  9. #9
    Osadnik Awatar DukeNukem-PL
    Dołączył
    14.10.2013
    Posty
    104
    Serwer
    Złota Góra
    Sprawdzałem wczoraj późnym wieczorem i na oleju maszynowym Uprawa kwiatów dobrze działa.
    Sprawdziłem owczarnię z Grilowanym stekiem - też jest dobrze. Jak na razie mnożnik wynikający z premii Drzewa miłości nie jest podwajany przez Prestiżową premię. Inne miejscowe premie są podwajane.

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    21.02.2016
    Posty
    39
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez DukeNukem-PL Zobacz posta
    Sprawdzałem wczoraj późnym wieczorem i na oleju maszynowym Uprawa kwiatów dobrze działa.
    Sprawdziłem owczarnię z Grilowanym stekiem - też jest dobrze. Jak na razie mnożnik wynikający z premii Drzewa miłości nie jest podwajany przez Prestiżową premię. Inne miejscowe premie są podwajane.
    Mi się wydaje że pytanie o problem dotyczył tylko upraw eventovych, takich jak uprawa kwiatów, pola dyń etc

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.