Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Konto Email

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra

    Konto Email

    Może warto by się zastanowić nad tym bo to troszkę głupie. gracz stracił konto bo Interia miała awarje mejlową. Może warto by się zastanowić żeby gracz miał możliwość zmiany emaila na grze za pomocom numeru telefonu, przykładowo podajemy nr telefonu w grze i jak stracimy np hasło do konta email. to mamy możliwość zmiany go po przez nr telefonu. bo telefon ma każdy i każdy może z niego skorzystać a nigdy nie utraci numer chyba że sam tego zechce, w tym celu zachęcam was do myślenia nad tym patentem, bo gracz stracił konto na którym grał 3 lata i się dorobił kopalni kryształu i co wszystko teraz poszło się ***ać bo obsługa techniczna nie może mu zmienić mejla. Proszę was abyście wymyślili inny sposób bo może to trafić każdego z nas którzy logują się na grę przez mejla. Ja z mojej strony żądam aby coś takiego powstało i to natychmiast żeby była możliwość logowania się do gry w inny sposób niż adres mejlowy można użyć nr telefonu swojego na podstawie sms, 2 opjcą była by opcja przez mejla, Wymyślcie to szybko bo stracicie dużo graczy jak będą awarie, Ja jestem zasmucony tym że straciłem kolegę i już z nim nie pogadam na grze :P bo wy nie możecie mu zmienić emalia ^^ to Dajcie inny sposób na odzyskanie konta nie tylko po przez emajla ale tak że po przez logowanie się do gry za pomocą numeru telefonu !!

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.01.2020
    Posty
    14
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mamy ten sam problem. Siostra straciła konto ponieważ przez dłuższy okres nie logowała się do poczty yahoo. Chcemy przynajmniej móc się logować za pomocą starego hasła. To niewiarygodne że mogą nam z takiej przyczyny skasować konto.
    Ostatnio edytowane przez LeoMichela ; 13.02.2022 o 16:07

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    juz dawno powinny byc inne sposoby i mozliwosci ale bb nie potrafi nawet unity doprowadzic do porzadku wiec pewnie sprawa logowania to ich przerasta tym bardziej

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.02.2022
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    Sprawa jest jak zamkniete koło . Support pisze ze oni nie moga zmienic email , a ubisoft ze bez dostepu do maila nic nie zrobie . Chociaz nie powiem support gry zweryfikował ze jestem własciclelem konta i podali mi ID konta czy jak tam to sie nazywa . Ale co z tego jak podawałem to gosciowi Ubisoftu a on mi pisze swoje ze nic nie zrobie bez dostep do maila i ze to ID jest nic warte . Moim zdaniem jak support gry zweryfikował ze jest właścicielem to powinno cos znaczyc , albo nawet oni powinni wysłać wiadomosc ze jestem właścicielem konta i zeby mi zmienili adres email . Ale support Setów mówi ze nie maja takiej opcji zeby tak napisac do Ubisoftu . Jeszcze cos powalcze na dniach o to konto , jak nic nie da to bastuje i podziekuje wszytstkim za wspolne 3 lata . Ale tez podejrzewam ze nie jestem priorytetem dla Ubi bo nie wydalem grosze na gre .... moze jakbym cokolwiek kiedys kupil to widzieliby we mnie jeszcze zarobek a tak to lipa....

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.02.2022
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jestem dokładnie w tej samej sytuacji. Również zweryfikowano że ja to ja i nadano mi numer ID, który nie wiadomo do czego ma mi posłużyć. Moja siostra pisała już wszędzie i prosiła wszystkich ale niestety obijamy się o mór. Jednak wiem że są ludzie na moim serwerze którzy odzyskali konto utracone w ten sam sposób. Więc jest jakiś sposób.
    Nie poddawaj się, bo to co się stało jest niesprawiedliwe. Jutro rozpoczyna się wydarzenie walentynkowe, a my nie możemy normalnie grać.
    Nasza sprawa jest opisana w poście RESET HASŁA

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.10.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    [QUOTE=pietruszka404;301089] Jednak wiem że są ludzie na moim serwerze którzy odzyskali konto utracone w ten sam sposób. Więc jest jakiś sposób.

    Mogłaby jakaś dobra dusza opisać ten sposób

  7. #7
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam,

    Porozmawiajcie proszę na czacie z pracownikiem Ubisoft: > LINK <.

    Powiedzcie, że sprawa dotyczy konta Ubisoft nie The Settlers Online.

    Otrzymany link należy wkleić w trybie Incognito.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.02.2022
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    Droga Penellopo taką oto odpowiedź dostałem na czacie z kontaktem ubi
    ,,,Zrozumiałe, niestety nie będziemy mogli kontynuować odzyskiwania tego konta, ponieważ konto nie jest w stanie ukończyć naszych procesów weryfikacji,,,
    A potem że jak chce konto odzyskać to muszę odzyskać maila . Trochę mnie to śmieszy bo jak wy zweryfikowalscie że jestem wlascicielem konta , to dlaczego Wy nie możecie napisać do Ubisoftu że prosicie o zmianę email do gracza ? Trochę mi szkoda tych 3 lat gry i stracić je przez głupiego maila i brak możliwości zmiany .

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    21.02.2016
    Posty
    39
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Penelopo z tego co piszesz Ty jak też ludzie pracujący w Ubi to nie jesteście w stanie pomóc graczom którzy poświęcili parę lat swojego życia, zapewne też pieniędzy oraz pozbawiacie Tych graczy przyjemności codziennej gry mam takie pytanie czy to Wy jesteście dla nas i tego by nam pomagać czy odwrotnie, przecież to dzięki nam ta gra jeszcze istnieje, jak takich ludzi jak min BabazeWsi znikną z tej gry zniknie i TSO jako gra, co za tym będzie szło łatwo się domyślić.

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.