Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 59

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie Walentynkowe 2022 - Dyskusja

  1. #41
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.02.2013
    Posty
    22
    Serwer
    Czarci Gaj
    Niech odpowie czy da się grać skoro na własnej wyspie ukazuje się co 30 sek. komunikat "strona nie odpowiada"

  2. #42
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Aktualizacja Pamiętnika Dewelopera

    Drodzy Gracze,

    Dokonaliśmy następującej korekty:

    • Przy Tunelu miłości podaliśmy błędne informacje na temat produkcji. Budynek nie produkuje "Platyny", tylko "Rudę platyny".


    Bardzo nam przykro z powodu tego błędu i postaramy się w przyszłości być bardziej czujni, aby uniknąć tego rodzaju zamieszania.

    Miłej gry,
    Wasz Zespół The "Settlers Online"
    Chwila bo ja sie juz kompletnie pogubilem.

    Tunel milosci mial produkowac platyne. BB prostuje ze nie platyne a rude platyny. Natomiast w sklepie jest ze produkuje wedline... Do tego koszt produkcji jest kompletnie inny.
    Produkuje 1 Rudę Platyny, koszt to 1x Złota Moneta
    Co to za czeski film...???

    C'mon DICE!

    Ostatnio edytowane przez Stary_Niedźwiedź ; 19.02.2022 o 00:29

  3. #43
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    506
    Serwer
    Nowa Ziemia
    kupiłem dla kolekcji i mam ;D I wersja działająca na kliencie (moze na unity jest inaczej haha) to 1 moneta = 1 ruda platyny... I byłoby to jakieś rozwiązanie dla tych co nie robią przygód i kupują platynę (a są tacy wbrew bzdurom wypisywanym przez Sparkza na ten temat) to niestety czas produkcji to 12 godzin. 12 godzin 1 ruda. Równie *****ne jak inne rozwiązania dot tego budynku.
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  4. #44
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Bzdury w ktorym miejscu ? rudy platyny nie leci z przygod kilka razy wiecej niz kosztuje Cie wyprodukowanie armii ? czy nie da sie typowej przygody elitarnej zrobic ponizej godziny ?

    Poza tym jesli ktos gra w ta gre i nie robi przygod to co robi, biorac pod uwage ze w grze nie ma zadnego innego powtarzalnego contentu ? i czemu potrzebuje nowego budynku skoro moze po prostu zrobic przygode ?

    Nie ma znaczenia jaki jest czas produkcji tego budynku, bo nawet jesliby wynosil 1 sek, to i tak taka produkcja bedzie pare razy wolniejszym zrodlem rudy niz po prostu zrobienie jednej przygody.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #45
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    1 rudy platyny na 12h? penelopa czym sie ta twoja ekipa sugerowala robiac taki bzdet?

  6. #46
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Bzdury w ktorym miejscu ? rudy platyny nie leci z przygod kilka razy wiecej niz kosztuje Cie wyprodukowanie armii ? czy nie da sie typowej przygody elitarnej zrobic ponizej godziny ?

    Poza tym jesli ktos gra w ta gre i nie robi przygod to co robi, biorac pod uwage ze w grze nie ma zadnego innego powtarzalnego contentu ? i czemu potrzebuje nowego budynku skoro moze po prostu zrobic przygode ?

    Nie ma znaczenia jaki jest czas produkcji tego budynku, bo nawet jesliby wynosil 1 sek, to i tak taka produkcja bedzie pare razy wolniejszym zrodlem rudy niz po prostu zrobienie jednej przygody.
    1h=60min=3600sek. Dasz torbe to masz 3600*3=10800. Jakby taki budynek byl to lekko bym go lyknal i juz nigdy drwala nie robil. Jest jeszcze kwestia monet. Na szczescie jest to tylko dywagacja czysto teoretyczna.

    Moje pytanie wciaz pozostaje:
    Dlaczego Pamietnik Dewelopera mowi jedno, Penelopa prostuje i podaje jak naprawde dziala budynek, a w opisie w skepie jest kompletnie inaczej. Czy BB zatrudnia bylych pracownikow DICE?

    Drogie BB, prosze nie marnujcie swego czasu i energi na takie glupie budynki. Zaprzestancie tworzenia nowych rzeczy i skupicie sie w 100% na naprawie gry od strony technicznej. My poczekamy. Przepiszcie gre na HTML5, niech wam to nawet i rok czy poltora zajmie. Wprowadzcie gre w zycie jak juz bedzie dziala. Proste.
    Ostatnio edytowane przez Stary_Niedźwiedź ; 19.02.2022 o 18:36

  7. #47
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Stary_Niedźwiedź Zobacz posta
    1h=60min=3600sek. Dasz torbe to masz 3600*3=10800. Jakby taki budynek byl to lekko bym go lyknal i juz nigdy drwala nie robil.
    Uwzglednij czas transportu do magazynu i realna produkcja bedzie przynajmniej 8-10x mniejsza. To bylo calym celem tego zartu.

    Zaprzestancie tworzenia nowych rzeczy i skupicie sie w 100% na naprawie gry od strony technicznej.
    Z tym jest taki problem, ze te 'nowe' rzeczy ktore tworza z punktu widzenia samego kodowania daloby sie pewnie zrobic nakladem pracy rzędu godzina/ event, wiec zaprzestajac robienia tego nie osiagna nic co by sie przelozylo na szybsze naprawianie realnych bledow.

    A samych bledow i tak nie naprawia, bo jakby ktokolwiek z managementu chcial miec produkt sensownej jakosci, to by nie dopuscil do sytuacji jaka jest obecnie. Stad to co macie teraz dosc wyraznie pokazuje, ze nikt nie zamierza inwestowac w naprawianie tej gry jakichkolwiek realnych srodkow, tylko wykonuje ruchy pozorowane, zeby paru naiwnych ktorych sie jeszcze uda skusic na kupienie klejnotow skroić z kilkudziesieciu €.

    Myslisz ze firma powaznie przepisze cala gre na nowa technologie, jak brakuje im nawet tyle rzetelnosci zeby zmieniajac dzialanie budynku pamietac o zmianie jego opisu ?
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #48
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Myslisz ze firma powaznie przepisze cala gre na nowa technologie, jak brakuje im nawet tyle rzetelnosci zeby zmieniajac dzialanie budynku pamietac o zmianie jego opisu ?
    Moje nadzieje sa plonne i znikome, ale zawsze gdzies tam tli sie ten tyci plomyk nadzieji. Moze, MOZE, jak juz wypuszcza nowych Setkow (swoja droga szczerze nie polecam bo gra jest slaba) wtedy czesc ekipy z BB siadzie z powrotem do TSO i cos tam ponaprawiaja.

  9. #49
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    506
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Bzdury w ktorym miejscu ? rudy platyny nie leci z przygod kilka razy wiecej niz kosztuje Cie wyprodukowanie armii ? czy nie da sie typowej przygody elitarnej zrobic ponizej godziny ?

    Poza tym jesli ktos gra w ta gre i nie robi przygod to co robi, biorac pod uwage ze w grze nie ma zadnego innego powtarzalnego contentu ? i czemu potrzebuje nowego budynku skoro moze po prostu zrobic przygode ? .
    Stad ze dużo osób po prostu nie robi przygód - ja mam 73 lvl od 2 lat i nie wydaje mi sie by sie miało zmienić. Nie poświęcam na te grę nawet godzinne dziennie by zrobić "typowa elitarna" do zarzygania tą samą "przygodę". Ile jest takich osób wystarczy wejść na wagę i zobaczyć ile jest ofert KUPNA rudy platyny i po jakim kursie- czegoś co Pan SParkz ma w milionach i rozdaje darmo pewnie. Gram tylko w eventy ale jakoś z ŁG czy Anł nie zauważyłem rudy platyny.
    A nowe budynki zawsze przyjmę bo lubię ustawiać nowe budynki na wyspie. A przygody po prostu NIE robię .
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  10. #50
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Zee4c Zobacz posta
    Stad ze dużo osób po prostu nie robi przygód - ja mam 73 lvl od 2 lat i nie wydaje mi sie by sie miało zmienić.
    No popatrz, ja mam 72 od konca 2017 i tez nie wyglada zeby sie to mialo zmienic, ale na czyms ten 72 wbilem i zalega mi jak mnie pamiec nie myli jakies 14 mln platyny w gwiezdzie.

    Ile jest takich osób wystarczy wejść na wagę i zobaczyć ile jest ofert KUPNA rudy platyny i po jakim kursie
    Zabawne, bo jeszcze jak korzystalem z handlu ofert kupna platyny nie widzialem, a sprzedazy srednio 20 dziennie. Nie wiem z czym probujesz dyskutowac bo pewnie nie z elementarna matematyka ktora powoduje, ze kazdy kto w jakikolwiek powazny sposob platyne zuzywa robi to na produkcje wojska ktore mu sie parokrotnie zwraca

    czegoś co Pan SParkz ma w milionach i rozdaje darmo pewnie
    NO wlasnie nie bo nie ma komu rozdac

    Gram tylko w eventy ale jakoś z ŁG czy Anł nie zauważyłem rudy platyny.
    A nowe budynki zawsze przyjmę bo lubię ustawiać nowe budynki na wyspie. A przygody po prostu NIE robię .
    Skoro grasz dla odczuc estetycznych to po co Ci ta platyna ? Budynek mozesz tak samo postawic jesli bedzie produkowal kamienie.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.