Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: reset hasła

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.08.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja również mam nadzieję ,że ktoś pomoże naszej koleżance .Jest to uczciwa i przesympatyczna osoba ,zawsze pomocna i szkoda by było żeby przestała grać szczególnie teraz kiedy tak mało osób już gra.

  2. #22
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam,

    Porozmawiajcie proszę na czacie z pracownikiem Ubisoft: > LINK <.

    Powiedzcie, że sprawa dotyczy konta Ubisoft nie The Settlers Online.

    Otrzymany link należy wkleić w trybie Incognito.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 14.02.2022 o 14:29

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.01.2020
    Posty
    14
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Droga Penelopo. Na tym czacie rozmawiałam już trzy razy i pisałam że chodzi o konto ubisoft tak jak radziłaś. Niestety nie dostałam żadnego linka. Jedynie za każdym razem odmowa jakiejkolwiek pomocy z ich strony. Wy odsyłacie nas do nich, a oni mówią że się nie da, pomimo że wiadomo że się da, bo już były rozwiązywane podobne problemy.
    Wystarczyłoby żeby ktoś naprawdę zechciał nam pomóc. tylko kto?
    Ostatnio edytowane przez LeoMichela ; 14.02.2022 o 15:09

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2014
    Posty
    225
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Sprawa stala sie "medialna", Pene skasowala moj post, aby napisac dokladnie to samo i ukryc pewne rzeczy (nie ladnie)...
    Ale ja nie o tym.
    Napisz na ubisoft.com, tylko opisz im tam dokladnie, o co chodzi, na spokojne, bez spiny, na pewno Tobie pomoga.
    Pomagali w takich sprawach czlonkom mojej gildii i nie bylo wiekszych problemow z tym.
    Zycze powodzenia.

    A tak na przyszlosc, jesli macie problem z zalogowaniem sie na konto, to nie piszcie tutaj, tylko od razu do ubi.
    Pozdrawiam,
    SS

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.01.2020
    Posty
    14
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Pisałyśmy już tam wielokrotnie. Niestety jesteśmy ofiarami spychotechniki ze strony supportu TSO i pomocy technicznej Ubisoftu.

    Dzięki Stachu za wsparcie. Wciąż mamy nadzieje że w końcu trafimy tu na człowieka który nam odda nasze konto.

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2014
    Posty
    225
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Moze tak, trzeba uzbroic sie w cierpliwosc. W jeden dzien raczej tego nie zalatwia.
    Trzeba byc cierpliwym, skoro tak piszesz, ze Ciebie odsylaja, to cos musialo pojsc nie tak.
    Albo z Twojej strony, albo z ich.
    Rozumiem, ze Twoja siorka chce grac, bo jest wydarzenie i sie bardzo tym zlosci, ze nie ma dostepu do gry.
    Ale zrob to na spokojnie, od poczatku. Naprawde pomoze.

    Edit:
    Nie wiem, w jakis sposob dokladnie konto jest odzyskiwane, ale z tego co czytam, to dostalas jaksi kod, poprzez ktory mozesz zalogowac sie na konto sis i zmienic tam maila na nowego. Na ten z yahoo nie ma technicznych mozliwosci, zeby sie przez niego logowac. Musisz zalozyc gdzies nowego maila i ustawic go na koncie sis. I ten nowy mail bedzie do logowania.
    Czytaj dokladnie co ci pisza.
    Problem moze byc po Twojej stronie, Twoja przegladarka pamieta stare dane. Musisz wyczyscic wszystko z przegladarki, albo jak Pene pisze, uzyc trybu incognito. Jest tez trzecia mozliwosc, zainstalowac inna przegladarke....
    Ostatnio edytowane przez StachuSiekiera ; 14.02.2022 o 18:14
    Pozdrawiam,
    SS

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Słoneczny Gród
    dlaczego koleżanka jeszcze nie odzyskała swojego konta; trwa to już ok. 2 miesiące; skąd ta opieszałość; czy tam pracują ludzie czy roboty?
    taka sytuacja nie może trwać i trwać!!!

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.01.2020
    Posty
    14
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Niestety nikt nie chce nam pomóc. Pisałam wielokrotnie do supportu, do pomocy technicznej ubisoftu do Penelopy i rozmawiałam z modem Herhorem, i wszyscy mają nas w nosie. Moja wyspa stoi opuszczona, za niedługo zacznie się następny ewent w którym nie możemy uczestniczyć. Od kiedy nie możemy grać razem gra stała się dla nas nudna a zaczynać od początku nie ma sensu.

  9. #29
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez LeoMichela Zobacz posta
    Droga Penelopo. Na tym czacie rozmawiałam już trzy razy i pisałam że chodzi o konto ubisoft tak jak radziłaś. Niestety nie dostałam żadnego linka. Jedynie za każdym razem odmowa jakiejkolwiek pomocy z ich strony. Wy odsyłacie nas do nich, a oni mówią że się nie da, pomimo że wiadomo że się da, bo już były rozwiązywane podobne problemy.
    Wystarczyłoby żeby ktoś naprawdę zechciał nam pomóc. tylko kto?
    Witaj!


    Proszę mieć na uwadze, że to prośba o zresetowanie hasła została wysłana za pośrednictwem serwisu Ubisoft, na którym założone jest konto. Niemniej staramy się rozwiązać ten problem i w tym celu konsultujemy Twoją sprawę i innych graczy, którzy napotkali tę samą przeszkodę z odrębnym działem.

    Możesz spróbować zmienić adres e-mail. W tym celu wyślij zgłoszenie do Supportu Ubisoft.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  10. #30
    siwusx
    Hej. Zresetowałem email i hasło. W znajomych na koncie kolegi jestem Pod nazwą Siwusss a jak się loguje nowymi danymi to loguje mnie do nowego konta pod nazwą siwusx. Jak się zalogować na moje stare konto?

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.