Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 43

Wątek: Błąd HTTP 500

  1. #1
    Osadnik Awatar DukeNukem-PL
    Dołączył
    14.10.2013
    Posty
    104
    Serwer
    Złota Góra

    Błąd HTTP 500

    Od wczoraj wieczorem główna strona https://www.thesettlersonline.pl/pl/strona-główna i inne narodowe strony The Settlers Online stoją dosłownie puste. Problem został opisany na angielskiej stronie forum:
    https://forum.thesettlersonline.com/...HTTP-Error-500

    Rozwiązaniem jest zastosowanie Opery GX i dodatku do połączeń VPN co opisano tu:
    https://forum.thesettlersonline.com/...325#post369325

    Ja się pytam BB co Wy tam palicie, że znów robicie graczom pod górkę? Co to jest?

  2. #2
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Zanim wpadłem na pomysł żeby łączyć się przez VPN, to próbowałem zmieniać sieć. Na Neostradzie i przez sieć Plusa miałem błąd 500, a przez Playa bez problemu.

  3. #3
    Osadnik Awatar DukeNukem-PL
    Dołączył
    14.10.2013
    Posty
    104
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Jurek12345 Zobacz posta
    Zanim wpadłem na pomysł żeby łączyć się przez VPN, to próbowałem zmieniać sieć. Na Neostradzie i przez sieć Plusa miałem błąd 500, a przez Playa bez problemu.
    A ja właśnie z PLAY mam problem. Innej sieci nie mam do wyboru oprócz VPN.

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    23.12.2013
    Posty
    117
    Serwer
    Złota Góra
    Oczywiście BB nie raczy nic zrobić. Da się wejść tak jak pisze kolega wyżej przez Operę stosując VPN, niestety mi klient nie działa więc tylko na Unity zostaje. Chyba że ktoś wie jak odpalić klienta na Operze.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.05.2021
    Posty
    14
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    tak samo jak na innych przeglądarkach. Dodajesz rozszerzenie

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    23.12.2013
    Posty
    117
    Serwer
    Złota Góra
    Tak działa, już klient chodzi na Operze, dzięki

  7. #7
    Administrator Awatar BB_Kumakun
    Dołączył
    24.11.2018
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witajcie drodzy Gracze,

    jest nam naprawdę przykro, że doświadczacie problemów z logowaniem i połączeniem z grą. Dziękujemy za wasze zgłoszenia. W ostatnich dniach taka sytuacja pojawiła się również w Niemieckiej i Francuskiej wersji gry. Nie znaleźliśmy problemu po stronie gry, ale dowiedzieliśmy się, że zawsze tylko jeden z dostawców internetu był za to odpowiedzialny. W Niemczech "Telekom", a we Francji "Orange" (który również jest Telekomem). Zakładamy więc, że jest to również spowodowane przez Dostawcę Usług Dostępu do Internetu w Polsce i dlatego potrzebujemy informacji o tym, z usług, którego z Dostawców Internetu korzystacie. VPN działa we wszystkich instancjach, co pokazuje nam, że jest to jeden węzeł bazy danych konkretnego Dostawcy. Jest nam naprawdę przykro i liczymy na zrozumienie i cierpliwość z Waszej strony.

    Czy możemy prosić Was o wpisanie, z jakiego konkretnie dostawcy usługi dostępu do internetu, korzystacie?
    Ostatnio edytowane przez BB_Kumakun ; 05.02.2022 o 14:50

  8. #8
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    U mnie wszystko dziala. Mieszkam w UK i nie musialem bawic sie z VPN. Gra dziala na Unity jak na kliencie.

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    27.08.2012
    Posty
    126
    Serwer
    Słoneczny Gród
    U mnie problemy zaczęły się dzisiejszej nocy, ale raz mam error 500, raz nie. Na VPN nie ma problemu.
    Moim operatorem jest Vectra.

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    79
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ten sam problem,brak możliwości połączenia ze stroną główną settlersów.Wyskakuje błąd HTTP 500.
    dostawca internetu-ORANGE

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.