Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 43

Wątek: Błąd HTTP 500

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.07.2013
    Posty
    8
    Serwer
    Nowy Świat
    banda nieudaczników !!!!

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.07.2013
    Posty
    8
    Serwer
    Nowy Świat
    kolonie już chyba pół roku nie działają, a o innych kwestiach nie wspomnę :P

  3. #13
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Internet T-Mobile i też mam problem, biała strona i nic więcej, skorzystałem z dodatku uVPN dla firefoxa i dopiero ruszyło.

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.05.2014
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra
    Szanowni Państwo z BB, zbliża się event, którego wielu graczy nie może się doczekać. Zapewne przed startem uruchomicie "Happy hour". Czy naprawdę uważacie, że graczy interesuje, czy dostawca internetu coś pozmieniał? Nas interesuje to, żeby można było zalogować się do gry i z niej korzystać. Pomijam wszelkie Wasze "usprawnienia", które tylko utrudniają grę, nie działające budynki, premie itp. Skoro macie odwagę wyciągać od graczy realne pieniądze, to miejcie też odwagę dać w zamian produkt, który spełni oczekiwania klientów (czyli graczy). A tak na marginesie, to ciekawe, czy gracze FoE lub innych podobnych gier też mają takie problemy z grą jak my...
    Ostatnio edytowane przez Stepusik ; 05.02.2022 o 16:56

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    27.08.2012
    Posty
    126
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Z tego co widzę, u nas tak łatwo nie będzie Pełen zakres dostawców internetu
    Czyli może błąd leży po stronie BB/Ubi?

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.10.2013
    Posty
    26
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez G0514 Zobacz posta
    Z tego co widzę, u nas tak łatwo nie będzie Pełen zakres dostawców internetu
    Czyli może błąd leży po stronie BB/Ubi?
    Nie może tylko na pewno po stronie bb

  7. #17
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    wazne ze event wystartuje ,penelopa znowu napisze ze tak mialo byc i tyle i wszystko jest super...

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.03.2018
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Wiec tak, problem może też i leży po stronie urządzeń, jakże byłem zdziwiony gdy na telefonie samsung z kartą play otworzyła się strona settlers a na kompie (internet z modemu z kartą play) już nie, zamieniłem karty, udostępniłem neta i gram, wiec to raczej nie tylko dostawcy internetu tylko tez problem sprzętowy lub problem z producentami z dalekich wschodnich krajów, z telefonu redmi tez nie moglem sie polaczyc, modem z Chin. mam nadzieję że choć trochę pomogłem.
    Pozdrawiam.

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.02.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Multimedia też nie działa

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.08.2020
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Mam internet mobilny z Polsatu ( Plus ) i działa ok natomiast na mobilnym Orange i Światłowodzie z GIGA-COM - nie działa błąd HTTP 500.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.