Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 43

Wątek: Błąd HTTP 500

  1. #31
    Osadnik
    Dołączył
    27.08.2012
    Posty
    126
    Serwer
    Słoneczny Gród
    O ile przemawia do mnie klasyczny error 500, o tyle nie jestem w stanie zrozumieć tego pojawiania się i znikania, dodatkowo nie u wszystkich i nie u jednego operatora internetu.
    To wygląda tak jakby wszystko zależało od tego jak mocno i z której strony zawieje wiatr

  2. #32
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.10.2016
    Posty
    12
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez G0514 Zobacz posta
    O ile przemawia do mnie klasyczny error 500, o tyle nie jestem w stanie zrozumieć tego pojawiania się i znikania, dodatkowo nie u wszystkich i nie u jednego operatora internetu.
    To wygląda tak jakby wszystko zależało od tego jak mocno i z której strony zawieje wiatr
    ...aaaalbo od aktualnego obciążenia serwera BB... ?

  3. #33
    Osadnik Awatar jermoc5091
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Kolonia
    Knot wielki trwato już trzy dni nie widać jakiejkolwiek poprawyBrak zainteresowania od administratora który powinien działać na Forum b0 jeden wpis to bzdura.Przecież pracujecie i żyjecie z tej gry a wydaje sie jakby nikomu nie zależałoMam nadzieje że będą duże rekompensaty za todla graczy A może czas już opuścić grę tym bardziej że technicznie zrobiło sie dno

  4. #34
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dostawca Vectra , error 500 , gra nie działa !

  5. #35
    Osadnik
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    79
    Serwer
    Czarci Gaj
    Błąd Ta strona nie działa
    Serwer www.thesettlersonline.pl nie może teraz obsłużyć tego żądania.
    HTTP ERROR 500
    Tak miałem przedwczoraj, wczoraj już normalnie się łączyłem z grą ,a dzisiaj ponownie nie mogę wejść do gry.Oprócz tego wymyslił se ktoś że muszę zmienić hasło na ubi.Same niespodzianki.

  6. #36
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2013
    Posty
    42
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Setbaj Zobacz posta
    Błąd Ta strona nie działa
    Serwer www.thesettlersonline.pl nie może teraz obsłużyć tego żądania.
    HTTP ERROR 500
    Tak miałem przedwczoraj, wczoraj już normalnie się łączyłem z grą ,a dzisiaj ponownie nie mogę wejść do gry.Oprócz tego wymyślił se ktoś że muszę zmienić hasło na ubi.Same niespodzianki.
    ubi "dba o ciebie" jak .... - przypuszczalnie logowałeś się ze stałego ip - a teraz grasz przez vpn - i dlatego masz zmienić hasło (bo ktoś mógł włamać się na twoje konto)- a nie interesuje ich że błąd http500 wywala po ich stronie - bo to jest błąd ich serwera (500 - bo nie idzie go bezpośrednio zidentyfikować - i informatycy muszą go najpierw znaleźć - ale znając ich to może troszkę potrwać)

  7. #37
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Czarci Gaj
    nie działało, światłowód lokalny dostawca jpk. Ruszyło na operze z włączonym vpn. Bardzo długie ładowanie

  8. #38
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez G0514 Zobacz posta
    O ile przemawia do mnie klasyczny error 500, o tyle nie jestem w stanie zrozumieć tego pojawiania się i znikania, dodatkowo nie u wszystkich i nie u jednego operatora internetu.
    To wygląda tak jakby wszystko zależało od tego jak mocno i z której strony zawieje wiatr
    Zapraszam do siebie Gosiu, ja grę mam :P

  9. #39
    Osadnik
    Dołączył
    27.08.2012
    Posty
    126
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dziękuję Androś
    Już się pakuję i za parę godzin jestem u Ciebie
    Do zobaczenia!

  10. #40
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie,


    Z moich informacji wynika, iż problem został już rozwiązany.

    Dajcie proszę znać, jeżeli w dalszym ciągu doświadczacie problemów z błędem HTTP 500.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.