Zobacz wyniki ankiety: Tak chciał bym aby deski iglaste i liściaste były zamienione za Nasienie oleiste

Głosujących
30. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    25 83.33%
  • NIE

    2 6.67%
  • OBOJĘTNE

    3 10.00%
Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Tytanowa Kura

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra

    Tytanowa Kura

    Cześć.
    To tak moim celem jest zmniejszenie ilości surowca. A mianowicie chciałem aby w Tytanowej kurze był zmieniony surowiec chciał bym aby zamiast Nasienia oleistego były 2 rodzaje desek bo nie ma co z tymi deskami zrobić a tytan się przyda i wiadomo deski pójdą w górę cenowo to bardzo dobrze dla nich, mam namyśli deski iglaste i liściaste czyli by było tak, Ryby ten sam koszt co jest plus deski iglaste plus deski liściaste myślę że to dobre rozwiązanie dla Tytanowej Kury. W tym celu robię ankietę myślę że pomysł poprze wielu ludzi. głosujcie na TAK bo tytanu zawsze brakuje.

  2. #2
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Zapraszam do głosowania!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  3. #3
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam!

    Zapraszam do głosowania!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    oddaję swój głos na opcję: 'Całkowita wymiana polskiego zespołu BB TSO ( czyli obecnym papa i nie wracajcie, i zatrudnieniem nowych kompetentnych osób)
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Gdyby BB ogarniało grę to już dawno byśmy mieli niewyczerpalną kopalnię tytanu, a że gra się sypie to nie mamy.
    Zresztą jednego nie rozumiem, odkąd wprowadzili unity gra jest nie grywalna, miała "milion" błędów, kolejne "milion" BB dorzuciło w aktualizacjach, można by tak od ręki napisać co jest popsute, co nie działa tak jak powinno, itd., do tej pory nic nie naprawiono, po co zatem wymyślać jakiekolwiek nowości czy zmiany ?
    Co do pomysłu, jestem na nie, budynek sam w sobie jest bez sensu.

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.