Odpowiedz w tym wątku
Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 112

Wątek: Zmiany w grze - 09.02.2022 - Dyskusja

  1. #101
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.07.2019
    Posty
    27
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Klient też zaczął działać

  2. #102
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.10.2021
    Posty
    20
    Serwer
    Kolonia
    Tunel miłości jest tak kretyńsko wymyślony, że aż ręce opadają... Marnować monety i nasiona oleiste aby dostać bezwartościowe wędliny?! Przecież składniki są o wiele droższe od surowca końcowego. Ktoś w tym Ubisofcie kurde myśli?

  3. #103
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.05.2021
    Posty
    14
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Jakże jestem wdzięczny za nagrody, Zero monet i.... JEDEN (nie mylić z 10) patent budowlany
    https://prnt.sc/26sewvm

  4. #104
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.02.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zaczynamy wymieniać co znowu zepsuli. Mi na przykład nie działa Świąteczna Piekarnia. Tzn. pobiera zasoby, rozpoczyna regenerację, ale nie buffuje.

  5. #105
    Osadnik
    Dołączył
    16.08.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Kolonia
    Gra muli i muli a gracz klika i klika. Gracz powinien dostać medal za to bezsensowne klikanie. Bardzo dużo grałam i lubiłam grę ale teraz nie mam już motywacji do wchodzenia nawet raz dziennie. Przypomina mi się przysłowie ,, psy szczekają a karawanie jedzie dalej ,,

  6. #106
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.12.2014
    Posty
    16
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta


    Witam!

    Zapraszam do podzielenia się opiniami na temat nadchodzących zmian, opisanych > tutaj <.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    witam
    premia ołowiane żołnierzyki nie działa
    tzn.pokazuje czas działania 6h a po chwili znika całkowicie(brak premii na elitarnych koszarach)

  7. #107
    Początkujący Osadnik Awatar MODELKASZCZECIN
    Dołączył
    28.08.2021
    Posty
    26
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Nie prawidłowo działają patenty np miałam rano 4 - zburzyłam 2 to w sumie było 6 - następnie wybudowałam 2 kopalnie węgla - zostało - 0 zero patentów czyli 4 znikły. Wczoraj dostałam 10 patentów na poczcie ,które po dodaniu u władyka nie weszły na listę , i znikły z także z gwiazdy.

  8. #108
    Początkujący Osadnik Awatar MODELKASZCZECIN
    Dołączył
    28.08.2021
    Posty
    26
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez lump1963 Zobacz posta
    witam
    premia ołowiane żołnierzyki nie działa
    tzn.pokazuje czas działania 6h a po chwili znika całkowicie(brak premii na elitarnych koszarach)
    Tak było na kliencie wczoraj bo na przeglądarce było prawidłowo 24 . Po zmianie dzisiaj nowego pliku swf na kliencie działa prawidłowo.
    Ostatnio edytowane przez MODELKASZCZECIN ; 10.02.2022 o 10:26

  9. #109
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.08.2018
    Posty
    8
    Serwer
    Czarci Gaj
    Wg https://forum.thesettlersonline.pl/threads/48217 CUDOWNIE ROMANTYCZNY DOM MIESZKALNY wymaga 1000 kwiatów do jednego z podniesień. Jesteście tego pewni? Bo ostatnio też pisaliście, że podniesienie będzie kosztowało 1000 prezentów, a kosztowało 4500.

  10. #110
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez MODELKASZCZECIN Zobacz posta
    Nie prawidłowo działają patenty np miałam rano 4 - zburzyłam 2 to w sumie było 6 - następnie wybudowałam 2 kopalnie węgla - zostało - 0 zero patentów czyli 4 znikły. Wczoraj dostałam 10 patentów na poczcie ,które po dodaniu u władyka nie weszły na listę , i znikły z także z gwiazdy.
    Witaj,

    otrzymałam informację, że błąd został naprawiony. Proszę o potwierdzenie.


    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 14.02.2022 o 12:51

Odpowiedz w tym wątku
Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.