Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 12 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 112

Wątek: Zmiany w grze - 09.02.2022 - Dyskusja

  1. #1
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Zmiany w grze - 09.02.2022 - Dyskusja



    Witam!

    Zapraszam do podzielenia się opiniami na temat nadchodzących zmian, opisanych > tutaj <.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    czy tym razem tez bedzie tyle bledow i pomylek co przy ostatnim evencie? czy w koncu cos zrobicie porzadnie zanim to wgracie?

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.05.2018
    Posty
    29
    Serwer
    Złota Góra
    tunel miłości
    produkuje z 10 monet i 10 nasion oleistych - aż 1 wędlinę
    czy ktoś nie ma rozumu żeby wprowadzać do gry budynek który z cennych zasobów produkować coś tak bezużytecznego jak wędlina

    poza tym event nie będzie proponował nic innego - no może hołdem dla tytanu

    brak jakichkolwiek rozwiązań dających możliwość dalszego ulepszania kolejnych budynków za olej lub tokeny

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.09.2015
    Posty
    23
    Serwer
    Słoneczny Gród
    kiedy w koncu naprawicie wyprawy!!!

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    02.12.2014
    Posty
    218
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Poprawiacie nieistotne błędy, a nie to czego gracze oczekują.
    BB_Penelopa, która z tych zmian sprawi, że gra będzie działała tak sprawnie i szybko jak przed Unity??

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.05.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród

    zadania w poszukiwaczu - skspedycje

    Witam )
    nie piszę często postów , być może jest to pierwszy , ale może ktoś się zastanowi nad problemem zadań w poszukiwaczu. Po raz kolejny miałem zadanie z ekspedycją i postanowiłem je zrobić - i co ? Nie jest możliwe , gdy nie można zmienić kolejności atakujących wojów , a jest to bardzo ważne , nie można odwołać generała jak już ruszy do ataku , może i co jeszcze , ale dałem spokój . Straciłem "trochę" woja i się wycofałem .
    Czy może mi ktoś odpowiedzieć po co i dla kogo ,są zadania w poszukiwaczu których nie można zrobić.
    Pozdrawiam

  7. #7
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    306
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    ale takie kłopoty bywają też na zwykłych przygodach gdy robię drwala to często wywala mnie a na przygodach kooperacyjnych trza uważać na wysyłanie generałów bo często idą inni generałowie niz ci co chce wysłać ciekawe czy ten błąd naprawią

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.07.2017
    Posty
    14
    Serwer
    Czarci Gaj
    Witam. No jasne kulę śnieżną w pierwszej kolejności naprawiacie, zapewne dla dobra graczy, a świąteczne piekarnie i premia ciasteczka z mlekiem nie działają tak jak powinny i to pewnie będziecie naprawiać 6 miesięcy, 3 zajmie analiza, a drugie 3 tzw. naprawa - super po prostu, same bzdury przyniesie ta kolejna aktualizacja, która zapewne doda kolejne błędy, szkoda pisać, bo i tak nikt nie bierze sugestii graczy pod uwagę. Pozdrawiam

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.07.2017
    Posty
    14
    Serwer
    Czarci Gaj
    Proponuję odznaczyć to zadanie, żebyś nie musiał ich robić w ramach poszukiwacza - ekspedycji. No ale zadanko ze złożem marmuru możesz spotkać, no ale bądź dobrej myśli, planują to naprawić, a ciekawe co innego siądzie )

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.08.2017
    Posty
    27
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jest tyle błędów, ale najpoważniejszy to że gra "wypala" procesor -- u mnie od 25do nawet 45% zużycia procesorora tylko dla gry. nie wiem gdzie jest problem ale to jest główna przyczyna że odechciewa się grać . Mam cichą nadziję że to po aktualizacji 09,02 się zmieni na plus
    Pozdrawiam wszystkich cierpliwych

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 12 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.