Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 12 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 112

Wątek: Zmiany w grze - 09.02.2022 - Dyskusja

  1. #31
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez hzonszcz Zobacz posta
    Jeśli ktoś nie ma kompetencji, a w tym przypadku nie zna języka, to tłumaczy przez google translatora i wygląda to jak wygląda. Przecież to u tej persony standard, że w taki sposób "przetłumaczone" są informacje z Niemiec.
    Odezwał się kompetentny lingwista. Miliony ludzi korzystają z translatora, w czym problem? Ach tak... zrozumieć...

  2. #32
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Zastanow sie ile trwałoby Twoje zatrudnienie w jakiejs normalnej firmie, jesli jedyne co by Ci zlecano to przetlumaczenie prostego tekstu, a nawet tego nie potrafilbys zrobic bez translatora.

    Mowa nie o sprzataczce ktorej do zmywania podlogi jezyk jest niepotrzebny, tylko kurna kims kto jest Community Managerem ...
    Nie chcę się za bardzo wymądrzać, ale czy to nie jest tak że Penelopa, mimo że jest Community Managerem, nie pracuje w charakterze wolontariatu? Nie jest zatrudniona przez BB...? Podobnie jak z modami? Pytam, nie stwierdzam. Tu chyba tylko Penelopa może rzucić światło na ten temat...

  3. #33
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    padłem

  4. #34
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez hzonszcz Zobacz posta
    Jeśli ktoś nie ma kompetencji, a w tym przypadku nie zna języka, to tłumaczy przez google translatora i wygląda to jak wygląda. Przecież to u tej persony standard, że w taki sposób "przetłumaczone" są informacje z Niemiec.
    Witam serdecznie,


    Zmiany, które są opisane wejdą do gry 9 lutego po aktualizacji. W dniu jutrzejszym podam dokładne ramy czasowe.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  5. #35
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez delfinek226 Zobacz posta
    "Interfejs Użytkownika: Status online znajomych i członków gildii jest teraz ponownie wyświetlany"
    Bardzo interesuje mnie, czy ja źle rozumuję, czy to zdanie jest mylnie wpisane, bo ja przez to rozumiem,że na unity,którego nie cierpię, powinnam widzieć kto gra w gildii i w znajomych,czyli zielona kropka,a ja w dalszym ciągu nikogo nie widzę,kropka jest tylko przy mnie. Kto mi wytłumaczy, bo może ja się mylę???!!!
    Delfinku Kochany,

    Według planu, w dniu jutrzejszym po aktualizacji, będziesz widziała kto jest dostępny w Twojej Gildii.
    Zerknij proszę na wytłuszczoną datę w poście, do którego odnosi się ta dyskusja. 9.02.2022 r.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  6. #36
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Delfinku Kochany
    Do mnie tak się nie zwracasz a Ciebie lubię

  7. #37
    Osadnik
    Dołączył
    12.07.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Delfinku Kochany,

    Według planu, w dniu jutrzejszym po aktualizacji, będziesz widziała kto jest dostępny w Twojej Gildii.
    Zerknij proszę na wytłuszczoną datę w poście, do którego odnosi się ta dyskusja. 9.02.2022 r.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Chyba bardziej pojutrze.

  8. #38
    Osadnik
    Dołączył
    18.09.2016
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Obecny

  9. #39
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a kiedy UNITY zacznie być grywalna? bo jak na razie oszukujemy was grając na kliencie

  10. #40
    Osadnik
    Dołączył
    11.06.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Czarci Gaj
    Budynki: Poprawiono koszt regeneracji Gigantycznej Kuli Ze Śniegiem. Naprawiono? Chyba raczej popsuto!!!

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 12 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.