Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 112

Wątek: Zmiany w grze - 09.02.2022 - Dyskusja

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.02.2018
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witam! Dlaczego stoiska z przekąskami nie działaja?

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    27.11.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Nowe Wydarzenie: Podczas tego do gry zostanie wdrożone Wydarzenie Walentynkowe. Wydarzenie rozpocznie się 14 lutego 2022 roku
    Skrzynka grze : Poprawiono w polach dla graczy, którzy mają mieć pierwszą wiadomość w skrzynce.
    Odświeżanie strefy: ULEPSZENIE NIE UPRZEJMUJE SIĘ KONTAKTÓW ZE SPRAWĄ SEKCJI.
    Status Online: Status zostaje podświetlony, kiedy przyjaciel/członek gildii jest online.

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.09.2018
    Posty
    7
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie ma sensu tracić czasu na pisanie próśb i zażaleń. I tak wszystko trafia do kosza (chociaż to dobrze działa) i nikt się tym nie przejmuje. Wielokrotnie, przy różnych okazjach pisze o tym wiele osób ale BB ma to w zadzie nie umieją naprawić tego co skopali, a pisać od nowa nie opłaca im się. I mamy błędne koło: chcą kasę zarabiać na klejkach ze sklepu ale nikt nie jest za bardzo zainteresowany ich kupnem przez źle działającą grę. To powoduje brak $$ na koncie potrzebnych na opłacenie programistów i naprawienie gry.
    Nic się nie zmieni w najbliższych miesiącach poza próbą naciągnięcia nas na kupno klejek ze sklepu

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.10.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Słoneczny Gród
    "Interfejs Użytkownika: Status online znajomych i członków gildii jest teraz ponownie wyświetlany"
    Bardzo interesuje mnie, czy ja źle rozumuję, czy to zdanie jest mylnie wpisane, bo ja przez to rozumiem,że na unity,którego nie cierpię, powinnam widzieć kto gra w gildii i w znajomych,czyli zielona kropka,a ja w dalszym ciągu nikogo nie widzę,kropka jest tylko przy mnie. Kto mi wytłumaczy, bo może ja się mylę???!!!

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    27.08.2012
    Posty
    126
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Postaram się wytłumaczyć ... to jest zapowiedź, zmiany mają nastąpić po konserwacji 9 lutego.
    BB/Ubi chyba od zawsze ma taki styl pisania o zmianach w grze jakby się już dokonały przez samo napisanie o nich
    A co z tego wyjdzie to się dopiero okaże po konserwacji

  6. #26
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    306
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez G0514 Zobacz posta
    Postaram się wytłumaczyć ... to jest zapowiedź, zmiany mają nastąpić po konserwacji 9 lutego.
    BB/Ubi chyba od zawsze ma taki styl pisania o zmianach w grze jakby się już dokonały przez samo napisanie o nich
    A co z tego wyjdzie to się dopiero okaże po konserwacji
    albo tak może to wyglądać postaramy się to naprawić robiliśmy co w naszej mocy ale się nie udało grajcie dalej

  7. #27
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    haha i zamordowali gre na calym swiecie ;D 500 errro - ciekawe ilu osobom bedzie sie chcialo opera VPN instalowac dla tso specjlanie ;DD
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  8. #28
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez majsterpaulek60 Zobacz posta
    albo tak może to wyglądać postaramy się to naprawić robiliśmy co w naszej mocy ale się nie udało grajcie dalej
    Wedlug mnie, jednym z powodow takiej sytuacji, jestesmy my sami gracze. To nie dotyczy tylko i wylacznie TSO. Raczej to szerszy problem na rynku gier. Zwrocie uwage ze tworcy niezalezni (indie) wypuszaja gry gdzie ich oceny na np steamie sa co najmniej pozywtyne. Tak sie dzieje ze ci tworcy robia gry z pasja i z mysla o tym by dac nam, graczom, rozrywke. Duze korpo jak Ubi, EA, Take 2, Activision Blizzard (to sie moze zmieni po ich aneksji przes M$) i reszta, odpowiadaja przez inwestorami i ich glownym zadaniem jest zarabianie pieniedzy. Gra schodzi na drugi plan. Mikrotransakcje, loot boxy, teraz nft (wtf???) - to wszystko jest wrzucane do gier aby wypompowac z nas jak najwiecej kasy. Zeby cos sie zmienilo, my gracze musimy cos z tym zrobic. Jak? Glosujcie portfelem. Myslicie ze EA robiloby CTRL+C / CTRL+V Fify gdyby ludzie nie kupowali jej i tych durnych kart?

    Nie kupujcie klejnotow, loot boxow, nie pozwalacje aby tworcy gier szli jak najmniejsza linia oporu. Jakosc TSO po czesci nie zalezy od BB tylko od nas tez. Jak pokazecie srodkowy palec poprzez nie wplacanie grosza na ich konto, moze zaczna sluchac tego co mamy do powiedzenia. A jesli nie i gra padnie? Cóż, jest wiele innych form rozrywek.

    Takie jest moje zdanie. Wiem ze troche off topic ale coz...

    Przepraszam za brak polskich znakow.

  9. #29
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Stary_Niedźwiedź Zobacz posta
    Jakosc TSO po czesci nie zalezy od BB tylko od nas tez.[/COLOR][/SIZE]
    Nie wiem czy od 'nas', ale z cala pewnoscia od tej czesci graczy ktora nie ma zadnych standardow i oczekiwan.

    W grze nie ma nowego contentu od ponad 4 lat, mija ponad pol roku od czasu gdy w ramach 'naprawiania' dostepu do gry wprowadzili wersje ktora 80% graczy nie dziala, po czym sklamali ze nie ma powrotu do starej, co graczom udalo sie, dosc prostymi metodami, obejsc w 1-2 tygodnie.

    A mimo to na forach dalej masz desperatow ktorzy za wszelka cene probuja sie zalogowac i jecza ze nie moga, bo do nich jeszcze nie dotarlo ze BB sie bardzo stara zeby nie mogli.

    Gdyby ludzie tutaj odczuwali na jakims sensownym poziomie wlasna godnosc konsumenta to juz z 3-4 lata tej gry by nie bylo, i Ubi dla calkiem sporej rzeszy graczy byloby skreslone na nastepna dekade.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez delfinek226 Zobacz posta
    "Interfejs Użytkownika: Status online znajomych i członków gildii jest teraz ponownie wyświetlany"
    Bardzo interesuje mnie, czy ja źle rozumuję, czy to zdanie jest mylnie wpisane, bo ja przez to rozumiem,że na unity,którego nie cierpię, powinnam widzieć kto gra w gildii i w znajomych,czyli zielona kropka,a ja w dalszym ciągu nikogo nie widzę,kropka jest tylko przy mnie. Kto mi wytłumaczy, bo może ja się mylę???!!!
    Jeśli ktoś nie ma kompetencji, a w tym przypadku nie zna języka, to tłumaczy przez google translatora i wygląda to jak wygląda. Przecież to u tej persony standard, że w taki sposób "przetłumaczone" są informacje z Niemiec.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.