Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 112

Wątek: Zmiany w grze - 09.02.2022 - Dyskusja

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.07.2019
    Posty
    27
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Budynki: Naprawiono błąd, który powodował nieprawidłowe obliczanie czasu odnowienia budynków kulturalnych
    Co to są budynki kulturalne?

    Witaj,

    chodzi o Obiekty kultury. Takie jak na przykład Boisko Treningowe.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 02.02.2022 o 13:39

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.11.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ....a targowisko gildii dalej nieczynne -czy to z racji covidowego dystansu?

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.04.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    Zróbcie wreszcie coś żeby szybciej można wysyłać odkrywców, dlaczego przy kopalniach i introligatorze nie ma jak kiedyś ile pozostało surowców do końca i czas do zakończenia produkcji ksiąg.

  4. #14
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez maksek Zobacz posta
    Witam )
    nie piszę często postów , być może jest to pierwszy , ale może ktoś się zastanowi nad problemem zadań w poszukiwaczu. Po raz kolejny miałem zadanie z ekspedycją i postanowiłem je zrobić - i co ? Nie jest możliwe , gdy nie można zmienić kolejności atakujących wojów , a jest to bardzo ważne , nie można odwołać generała jak już ruszy do ataku , może i co jeszcze , ale dałem spokój . Straciłem "trochę" woja i się wycofałem .
    Czy może mi ktoś odpowiedzieć po co i dla kogo ,są zadania w poszukiwaczu których nie można zrobić.
    Pozdrawiam
    W lewym dolnym rogu masz koło zębate które włącza i wyłącza zadania z ekspedycji w poszukiwaczu. Jak jest przekreślone na czerwone nie ma zadań z ekspedycji.

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.11.2020
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mam nadzieję że podczas najbliższych aktualizacji zostanie naprawiony błąd z premią ołowiane żołnierzyki (premia według opisów w grze i pamiętniku dewelopera ma trwać 24h a realnie mamy 6h) , niezgodność jest również z ulepszeniem cudownego zimowego domu, ulepszenie z 7 poziomu miało kosztować 1k a faktycznie jest 4,5k, wypada być słownym.

  6. #16
    Osadnik Awatar Acoma
    Dołączył
    20.11.2020
    Posty
    85
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A może problemem masy postów jest ciągłe nieumieszczenie opcji automatycznego realizowania - zrzucania - zdobytych zasobów przez poszukiwaczy do gwiazdy / magazynu, z ewentualną JEDNA wiadomością będącą podsumowaniem zdobytych surowców?

    Takie ciągłe odbierane poczty składającej się z kilkuset podobnych komunikatów jest dość męczące, tak samo jak brak możliwości wysyłki hurtowej poszukiwaczy - co o dziwo jest już możliwe przy wysyłaniu na przygody wprost z gwiazdy.
    Czy nie można by było dodać jednej opcji w głównym menu zatytułowanym na przykład 'WYŚLIJ POSZUKIWACZY'?

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    27.11.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Odświeżanie strefy: ULEPSZENIE NIE UPRZEJMUJE SIĘ KONTAKTÓW ZE SPRAWĄ SEKCJI. może ktoś wyjasni o co chodzi a czególnie "uprzejmuje"

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    12.07.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Za dużo to nie poprawiacie...

  9. #19
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Nata_Kata Zobacz posta
    ę
    czy ktoś nie ma rozumu żeby wprowadzać do gry budynek który z cennych zasobów produkować coś tak bezużytecznego jak wędlina
    tak wlasnie do tego podchodza

  10. #20
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Anakinkris Zobacz posta
    Odświeżanie strefy: ULEPSZENIE NIE UPRZEJMUJE SIĘ KONTAKTÓW ZE SPRAWĄ SEKCJI. może ktoś wyjasni o co chodzi a czególnie "uprzejmuje"
    Poproszę o zrzut ekranu.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.