Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: OBSERWATORIUM!!!! Naprawcie w końcu te buble!!!

  1. #1
    Osadnik Awatar revsi
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Czarci Gaj

    OBSERWATORIUM!!!! Naprawcie w końcu te buble!!!

    Witam !!!

    Kiedy zamierzacie w końcu naprawić błędy z premiami strefowymi...przez pół godziny nie idzie wlaczyc obserwatorium a stanica sie marnuje...podobnie sie ma to z innymi budynkami ile jeszcze postów musimy napisać żeby w końcu pożal się Boże informatycy BB coś ruszyli w tym temacie???!!!! ktoś coś w ogóle robi w tym temacie czy sprawa zostanie zamieciona pod dywan jak to miało miejsce z targowiskiem gildyjnym?
    Ostatnio edytowane przez revsi ; 12.01.2022 o 22:15

  2. #2
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witaj!

    Wyślij proszę zgłoszenie w tej sprawie do naszej pomocy technicznej. Formularz znajdziesz na stronie głównej The Settlers Online.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    hahah wyślij zgłoszenie bo oni o tym jeszcze nie wiedzą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hahahahaha
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    ciekawy cze wiedza o targowisku gildii? watpie ze oni w ogole wiedza ze ta gra istnieje

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    dziwne, mi te premie, budynki, normalnie działają.. regenerują..

    http://z3n.pl/ob/2022-01-09_110302.jpg

  6. #6
    Osadnik Awatar Hiheat
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Czarci Gaj
    normalnie?! szczęściarz! U większości graczy nie działają normalnie.

  7. #7
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czas regeneracji budynkow strefowych = ilosc budynkow - 1

    Tak to dziala u mnie przy ilosci budynkow = 2

    Pojedyncza stanica u mnie ma taki sam czas regenracji jak przy sztukach 2 - 47h (powinno byc 24 czy cos)
    Podobnie ma sie sprawa z drzewkiem czy rynkiem. Tu tak samo, czas regeneracji jest naliczany jak przy posiadaniu 1 budynku (mam 2 sztuki z kazdego).

    Nie wiem jak ma sie czas regeneracji przy ilosci budynkow 2+

    No ale chyba tu Ameryki nie odkrylem, bo wiekszosc juz to chyba wie.

    Niemniej, moze kogos ta niesamowita informacja oswieci...

  8. #8
    Osadnik Awatar revsi
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Czarci Gaj
    z tą ilością budynków -1 to tak do końca nie działa, bo po generacji ryneczku kwestia kwadransu lub 30 min i mi sie uruchamia rynku...a tak z innej beczki odradzam wszystkim robić górski labirynt. Pod koniec wyprawy ostatnie obozy owiane są mgłą i w ogóle się nie pojawiają..wiec musiałem anulować wyprawę i jestem w w plecy cały góski klan...ciekawe kto mi odda to wszystko??

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez revsi Zobacz posta
    Pod koniec wyprawy ostatnie obozy owiane są mgłą i w ogóle się nie pojawiają..wiec musiałem anulować wyprawę i jestem w w plecy cały góski klan...ciekawe kto mi odda to wszystko??
    i niepotrzebnie anulowałeś... podobno wystarczy poczekać do następnego dnia i mgły nie ma - pojawia sie i znika a przygoda jest na tytle długa ze można sie "wstrzelić"
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  10. #10
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez revsi Zobacz posta
    z tą ilością budynków -1 to tak do końca nie działa, bo po generacji ryneczku kwestia kwadransu lub 30 min i mi sie uruchamia rynku...a tak z innej beczki odradzam wszystkim robić górski labirynt. Pod koniec wyprawy ostatnie obozy owiane są mgłą i w ogóle się nie pojawiają..wiec musiałem anulować wyprawę i jestem w w plecy cały góski klan...ciekawe kto mi odda to wszystko??
    Kto ci ma coś oddawać??? Tu pewnie działa podoba mechanika jak przy ulepszaniu Cudownego Zimowego Domu - tak ma być i już...

    Jesteście w ogóle bezczelni. Domagacie sie jakichś napraw... Pfff... Cieszcie się że w ogóle macie w co grać... Przecież nie ma innych gier...
    Ostatnio edytowane przez Stary_Niedźwiedź ; 13.01.2022 o 22:37

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.