Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Szybkie złoża

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    06.02.2017
    Posty
    30
    Serwer
    Czarci Gaj

    Szybkie złoża

    Witam,
    Jest problem ze znalezionymi szybkimi złożami złota. Moja Geolog o złotym sercu wyszkolona umiejętnością Solidne stemple w kopalni złota znajduje co któryś raz szybkie złoże złota, w którego opisie widnieje informacja o Solidnych stemplach w kopalni złota. Po postawieniu niewyczerpanej kopalni złota na tym złożu wszystko wygląda dobrze, czas cyklu 5m, czyli tak jak ma być. Ale po podniesieniu tej kopalni na wyższy poziom złoże traci właściwości szybkiego i jest zwykłym złożem złota. Po kliknięciu na tą kopalnie czas cyklu nie wynosi już 5m tylko niecałe 10m. Tak to wygląda, kupiłem kopalnie za klejnoty i nie mogę wykorzystać jej pełnych możliwości..

  2. #2
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tak samo jest z czarującym, ma szanse na 100% szybsze a nigdy nie znajduje. Coś popsuli i jakoś nie spieszą się z naprawą. Te kwiatki juz są na bank od halloween jak nie wcześniej. Jak widać to nie jest priorytetowa sprawa

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.05.2018
    Posty
    29
    Serwer
    Złota Góra
    tak jest z każdym złożem węgiel żelaza miedz złoto tytan i salcia

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.10.2019
    Posty
    9
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Dla mnie, jeśli Geolog znajdzie Szybkie złoże czegokolwiek, to po dniu zmienia się ono w zwykłe.
    Błagam! Naprawcie to! Zmarnowałem przez to sporo ksiąg / tomów aby wyedukować Geologów aby mieli "stemple" we wszystkim.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    06.02.2017
    Posty
    30
    Serwer
    Czarci Gaj
    Melabranche, racja, tak to działa teraz. To prosimy o reakcje BB, czy BB już dostrzegli problem?

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.10.2019
    Posty
    9
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Pukerr Zobacz posta
    Melabranche, racja, tak to działa teraz. To prosimy o reakcje BB, czy BB już dostrzegli problem?
    Czy dostrzegli? Zauważyłem go niedawno gdy chciałem mieć szybkie złoże złota, ale jak sięgam pamięcią to co najmniej miesiąc sobie "jest". Niemniej, gdy tylko go zauważyłem to wysłałem raport i ... od tej pory nawet potwierdzenia nie dostałem a co dopiero kopiuj-wklej zapewnienia na forum że coś z tym (nigdy nie) zrobią.

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    21.11.2013
    Posty
    50
    Serwer
    Czarci Gaj
    Podobnie jest u mnie .
    Czarujący geolog znajduje złoże które można szybciej eksploatować ,ale po paru minutach lub po wyjściu z wyspy i powrocie złoże które było z szybkim czasem wydobycia. zamienia się w zwykłe złoze. Cuda poprostu się dzieją.Już drugi raz stawiam niewyczepującą się kopalnię na złożu szybkim, a potem okazuje się że jest to zwykłe wolne złoże.Klejnoty na zakup kopalni wyrzucone w błoto bo nie ma kto tego poprawić.
    Ostatnio edytowane przez gabi8484 ; 20.01.2022 o 11:48

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.10.2019
    Posty
    9
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Jak sądzicie? Dostaniemy kiedyś w ogóle odpowiedź od kogokolwiek?

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    06.02.2017
    Posty
    30
    Serwer
    Czarci Gaj
    Melabranche, jak dostaniesz odpowiedz na mail to wklej ją proszę tutaj w razie dalszej posuchy.

  10. #10
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Pukerr Zobacz posta
    Melabranche, jak dostaniesz odpowiedz na mail to wklej ją proszę tutaj w razie dalszej posuchy.
    Przypominam, że wklejanie korespondencji z Suportem na forum jest niezgodne z regulaminem.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.